Valmieras Ziņas

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji devušies uz glābšanas darbiem Rūjienā un Smiltenē

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde aizvadītajā diennaktī saņēma astoņus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un piecus uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas priekšnieces pienākumu izpildītāja Inta Palkavniece. 

Īsi pirms plkst. 23:00 ugunsdzēsēji steidzās uz Smiltenes novadu, kur šķūņa ēkā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka pilnā platībā deg šķūnis ar malku, kokmateriāliem un instrumentiem, kā arī šķūnim ir iebrukusi jau jumta vidusdaļa. Plkst. 5.39 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts un tā kopējā degšanas platība bija 320m2.

Naktī tika saņemts izsaukums uz Rīgas ielu Rūjienā, kur bija redzami lieli dūmi. Ugunsdzēsējiem ierodoties konstatēts, ka deg atkritumi 5m2 platībā.

Veicot glābšanas darbus, vakardien ugunsdzēsēji Smiltenes novada Launkalnes pagastā palīdzēja pēc ceļu satiksmes negadījuma – ugunsdzēsēji glābēji no automašīnas izcēla vienu cilvēku un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, kā arī atvienoja automašīnu akumulatoru klemmes un sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri