Valmieras Ziņas

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 2879 jauni Covid-19 gadījumi, miruši 39 sasirgušie

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 2879 jauni Covid-19 gadījumi un saņemti ziņojumi par 39 Covid-19 pacientu nāves gadījumiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Aizvadītajā diennaktī fiksētais mirušo skaits ir trešais augstākais radītājs vienas dienas laikā kopš pandēmijas sākuma, savukārt sasirgušo skaits ir sestais visu laiku augstākais rādītājs.

Divu nedēļu kumulatīvā saslimstība ar Covid-19 lēnāk, tomēr ir pieaugusi – no 1796,9 līdz 1801,2 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, sasniedzot arvien jaunu augstāko Latvijā reģistrēto rādītāju. Iepriekšējās ziemas Covid-19 viļņa laikā augstākais kumulatīvais rādītājs Latvijā bija fiksēts janvāra pirmajā pusē, kad 10.janvārī tas sasniedza 693,9.

No visiem aizvadītajā diennaktī reģistrētajiem Covid-19 gadījumiem 2065 saslimušie jeb 71,7% bijuši nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, kamēr 814 bija vakcinējušies.

No aizvadītajā diennaktī reģistrētajiem nāves gadījumiem divi cilvēki bija vecumā no 40 līdz 49 gadiem, pieci – vecumā no 50 līdz 59 gadiem, 11 – vecumā no 60 līdz 69 gadiem, astoņi – vecumā no 70 līdz 79 gadiem, septiņi – vecumā no 80 līdz 89 gadiem un seši – vecumā no 90 līdz 99 gadiem.

No slimības mirušajiem 36 cilvēki jeb 92% bijuši nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, bet trīs – vakcinēti.

Pagājušajā diennaktī Latvijā kopumā veikti 27 429 Covid-19 izmeklējumi, bet pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem bijis 10,5%.

Covid-19 saslimušo kopskaits pēdējās divās nedēļās sasniedzis 34 100, savukārt pārējie tiek uzskatīti par slimību pārslimojušiem.

Latvijā līdz šim Covid-19 laboratoriski apstiprināts 217 339 cilvēkiem, savukārt līdz šim reģistrēti 3227 Covid-19 pacientu nāves gadījumi.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri