Valmieras Ziņas

Aizdomās par zādzību no kāda dzīvokļa Valmierā policija “pa karstām pēdām” aiztur vīrieti

Aizdomās par zādzību no kāda dzīvokļa Valmierā policija “pa karstām pēdām” aizturējusi jau iepriekš konfliktā ar likumu nonākušu vīrieti. Nozagtās mantas atgūtas un atdotas īpašniekam, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Gulbe.

2. maija vakarā pēc pulksten 18.00 policijā  tika saņemta informācija par zādzību no kāda dzīvokļa Valmierā, Annas ielā. Cietušais informēja, ka garnadzis dzīvoklī bija iekļuvis, izmantojot neaizslēgtas ārdurvis, taču neparedzēja, ka tajā atrodas arī pats īpašnieks, kurš, sadzirdot trokšņus, devās pārbaudīt, kas dzīvoklī rosās. Saimnieka iztraucēts, zaglis metās bēgt, līdzi paņemot dažādas mantas.

Valmieras policijas iecirkņa darbinieki uzsāka meklēšanas pasākumus, un aptuveni stundas laikā iespējamā aizdomās turamā persona tika notverta un nogādāta policijā. 1988. gadā dzimušo vīrieti policijas ekipāžas amatpersonas pamanīja pie kāda lombarda, kur viņš bija neveiksmīgi mēģinājis ieķīlāt zagtās mantas. Vīrietis jau iepriekš nonācis konfliktā ar likumu.

Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Saistībā ar šo gadījumu policija vēlas atgādināt, ka mājokļa durvis jātur aizslēgtas arī tad, ja saimnieki atrodas telpās. Kā liecina policijas pieredze, šāda veida zādzības izdarīšanai nepieciešams niecīgs laika posms, un nereti saimnieki pat nepamana, ka pa atvērtajām durvīm priekšnamā paviesojies garnadzis. Zādzības fakts parasti tiek atklāts vēlāk, kad tiek meklētas mantas, kas nozagtas. Policija ikvienam aicina rūpēties par savu un savu mājokļu drošību.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. SOS Bērnu ciemats Valmierā aicina atsaukties audžumammas vai pārus, kas vēlas uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem un kļūt par SOS ciemata vecākiem Jūsu pienākumi būtu: • Ikdienā būt par SOS mammu/tēti/vecākiem līdz 6 bērnu lielai ģimenei, pārceļoties uz dzīvi Valmieras SOS bērnu ciemata nodrošinātā mājā. • Aktīvi uzņemties rūpes par bērnu attīstību un individuālo vajadzību nodrošināšanu, sadarbojoties ar ciemata atbalsta komandu (psihologu, sociālo darbinieku, pedagogu un ciemata direktoru) un citiem iesaistītajiem profesionāļiem. • Vadīt ģimenes saimniecību, rūpējoties par ģimenes budžeta plānošanu un izlietojuma uzskaiti. No Jums mēs sagaidām: • Vēlmi un spēju uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības, un pieņemt ikdienas izaicinājumus, kas saistīti ar šo darbu. • Atvērtu, iejūtīgu un dzīves gudru personību, kas gatava nepārtraukti attīstīt savas iemaņas, zināšanas un prasmes bērnu audzināšanā un aprūpē.   • Vismaz pabeigtu vidējo izglītību. Priekšroka pretendentiem/ēm ar augstāko izglītību pedagoģijā, sociālā darbā, medicīnā vai psiholoģijā. • Pieredzi ar dažāda vecuma bērniem. Pievienojoties mūsu komandai, Jūs iegūsiet: · Iespēju darīt savu sirdsdarbu un uzņemties rūpes par bērniem. Mēs nodrošināsim visu sadzīvei nepieciešamo (pilnībā aprīkota ģimenes māja, ģimenes budžets, u.tml.) kā arī ikdienas atbalstu no ārpusģimenes aprūpes speciālistu komandas (sociālā darbinieka, psihologa u.c. speciālistiem). · Auklītes atbalstu uz noteiktu stundu skaitu mēnesī. · Profesionālu apmācību, darbu uzsākot. · Labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444. Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli līdz 06.09.2019.uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. *Sazināsimies ar tiem kandidātiem, ar kuriem organizēsim tikšanās klātienē. Profesija: SOCIĀLAIS AUDZINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-06 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri