Valmieras Ziņas

Aivars Gaisiņš: Par spēlēm Latvijas izlasē, ārzemēs un kapteiņa pienākumiem Valmierā

Aivars Gaisiņš, kurš kopš aizvadītās sezonas vidus ir „Valmieras HK/BSS/ViA” komandas kapteinis, savu ikdienu pavada starp ģimeni, darbu, mācībām un sportu. Savas hokejista gaitas Aivars uzsāka jau septiņu gadu vecumā, un šo gadu laikā ir paspējis gan trenēties kopā ar Latvijas izlasi, gan uzspēlēt ne tikai dzimtenē, bet arī Anglijas augstākajā hokeja līgā un Polijā, tādējādi uzkrājot krietnu devu pieredzes.

Ceļu uz hokeja pasauli Gaisiņš atceras labi: „Staigājām ar tēvu, bet ārā lija lietus. Sanāca, ka bijām pie [bij.] Rīgas Sporta pils, un nolēmām tajā ieiet. Tieši notika hokeja treniņi, un pēc tam tēvs mani nevarēja dabūt prom no laukuma malas.” Vēlāk, protams, sekojis jautājums par vēlmi aiziet uz kādu treniņu, uz ko apstiprinoša atbilde ilgi nebija jāgaida.

Atmiņā spilgti palikušas arī emocijas par izsaukumu uz valstsvienības treniņiem 2005. gadā. Treneris esot pienācis un teicis, ka pēc trim dienām jāpievienojas izlasei. „Toreiz tās bija nereālas sajūtas, neticēju, domāju, ka treneris joko,” atmiņās dalās A. Gaisiņš. Lai arī izlases sastāvā neizdevās nostiprināties, tā esot bijusi neatsverama pieredze – iespēja redzēt, kā spēlē pieredzējuši hokejisti, kāds ir treniņprocess pie tādiem treneriem kā [Oļega] Znaroka un [Kurta] Lindstrema.

Arī ārpus Latvijas pavadītais laiks esot bijis atziņu un pieredzes pilns. Piemēram, spēlējot Anglijā, Aivars iepazina amerikāņu un kanādiešu uztveri pret hokeju. „Viņiem tas bija kā svētums, attieksme, ko viņi parādīja, bija pilnīgi cita – uz laukuma vienmēr atdeva sevi visu un gāja ar domu, ka katra maiņa ir pēdējā iespēja slidot,” stāsta Gaisiņš.

Personīgu iemeslu dēļ Aivars uz brīdi pārtrauca hokejista gaitas, taču pērnajā sezonā ceļi viņu atveda uz Valmieru. Kā saka pats „Valmieras HK/BSS/ViA” kapteinis, tas notika pavisam vienkārši: „Iepazinos ar savu sievu. Pārcēlos uz Valmieru, zināju, ka te ir klubs, un piezvanīju Jānim [treneris – aut.].” Atsākt pēc dažu gadu pauzes nebija grūti, jo, kā pats saka, dīvānā šo laiku nebija pavadījis, un sevi uzturēja fiziskajā formā arī pēc profesionālās karjeras beigām. Tomēr pirmā oficiālā spēle pēc pārtraukuma esot bijusi interesanta.

Komandas kapteiņa godu Valmieras kluba aizsargs saņem pirmoreiz. „Mans uzdevums ir atbalstīt un uzmundrināt komandu, kādam jaunajam spēlētājam izteikt padomu, kā arī, protams, spēles laikā komunicēt ar tiesnešiem, ja gadās kāda strīda situācija vai diskutabls jautājums,” par saviem kā komandas kapteiņa pienākumiem saka pats hokejists.

Runājot par komandas un visas 1. Līgas attīstību, Gaisiņš piekrīt, ka līmenis ir audzis. „Šogad līgā ir daudz komandu, kuru sastāvus veido gados jauni spēlētāji, kas paātrina spēles tempu un mums, vecajiem, kalpo par motivāciju būt labākiem,” par izmaiņām stāsta Aivars, „lielu pienesumu mūsu [VHK – aut.] komandā dod sastāvu papildinājušie spēlētāji – gan pieredzējušie, piemēram, [Andrejs] Berseņevs, gan gados jaunie, tādi kā Harijs Šmits.”

Komandas galvenais mērķis, protams, ir iekļūšana „play-off”, taču pirms tam jāuzvar un jāiekrāj vērtīgie punkti, lai pakāptos turnīra tabulā. Par gada noslēdzošo spēli, ko valmierieši aizvadīs izbraukumā, kapteinis Aivars Gaisiņš ir pārliecināts: „Lai arī spēles piektdienu vakaros mums ir grūtas, jo daļa hokejistu ikdienā strādā, rādot labu hokeju un koncentrējoties uz spēli, mēs, protams, varam uzvarēt.”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju 8332 01 MĒS PIEDĀVĀJAM: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no 1200 Eur mēnesī; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana. DARBA PIENĀKUMI: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  PRASĪBAS: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība ; C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods; Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam sūtīt e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv līdz 2021. 31.janvārim Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos piedāvājumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-31 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Aicinām pievienoties Valmieras SOS Bērnu ciematu komandai: SOS AUDŽUMAMMAS ASISTENTI/U (aukli) (uz nepilnu darba slodzi) Galvenie darba pienākumi: Aicinām atsaukties kandidātus ar: Pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Priekšroka kandidātiem ar izglītību pedagoģijas, sociālā darba, medicīnas un/vai psiholoģijas jomā. Pieredzi komandas darbā ar pieaugušajiem. Prasmi organizēt ģimenes un mājas saimniecisko dzīvi. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: iespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā; profesionālu apmācību darbu uzsākot; labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 10.02.2021.personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. ar norādi Profesija: AUKLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-10 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri