Valmieras Ziņas

Aicina ziedot bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām

Lai arī valsts sedz lielāko daļu no onkoloģijas ārstniecības izmaksām, tomēr ir izdevumi, kas nav valsts apmaksāti. Bērnu onkoloģijas gadījumos ārstēšana ir īpaši sarežģīta un mēdz noritēt daudz ilgāk nekā citu pacientu grupu ārstniecība. Lai sniegtu atbalstu un palīdzētu bērniem ar onkoloģiskajām saslimšanām, BENU Aptieka sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu jau trešo gadu organizē labdarības kampaņu Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU!.

Labdarības akcija tika uzsākta 2017. gada 1. decembrī, lai sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu vāktu ziedojumus bērniem, kam diagnosticētas onkoloģiskas slimības un trūkst līdzekļu, lai segtu valsts nekompensētos ārstniecības izdevumus.

“Šo kampaņu organizējam jau trešo gadu un redzam, ka tā spēj sniegt tik svarīgo atbalstu ģimenēm, kuru bērnus ir skārusi onkoloģiska saslimšana. Ir ļoti būtiski, lai bērnu ārstēšanai būtu pieejams viss nepieciešamais, arī tas, ko neapmaksā valsts. Līdz šim kampaņas ietvaros mums ir izdevies saziedot 45 000 EUR, kas ir ļāvis nodrošināt šo svarīgo atbalstu. Vēlamies, lai arī turpmāk bērniem būtu iespēja saņemt visu ārstēšanai nepieciešamo,” uzsver BENU Aptieka Latvija direktore Anete Rožkalna.

“Hematoonkoloģijas nodaļas mazajiem pacientiem ārstniecība bieži vien ir ilgstoša un sarežģīta. Ir situācijas, kad nepieciešama ārstniecība vai izmeklējumi ārvalstīs, lai varētu bērnam palīdzēt. Vēlamies, lai mūsu bērniem ir pieejamas vislabākās iespējas veiksmīgam ārstniecības rezultātam, bet bez ziedotāju atbalsta mēs to nevarētu nodrošināt. Tāpēc ļoti priecājamies un esam pateicīgi BENU Aptieka Latvija par atsaucību un draudzību nu jau trīs gadu garumā! Mūsu pacientiem šī labdarības akcija sniedz drošības sajūtu, ka nepieciešamības gadījumā būs iespēja ārstēties ārpus Latvijas, iegādāties jaunākās paaudzes medikamentus, kā arī saņemt citas, valsts neapmaksātas, bet viņu veselībai svarīgas lietas!” pateicību pauda Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Iepriekšējos divos gados kampaņas ietvaros Bērnu slimnīcas fondam saziedotie līdzekļi bija būtisks atbalsts mazajiem pacientiem un viņu ģimenēm, tādēļ šogad kampaņa tiek turpināta, nodrošinot vēl ērtāku ziedošanas risinājumu. Labdarības kampaņas ietvaros BENU Aptiekas lojalitātes kartes īpašnieki tiek aicināti ziedot punktus, kas uzkrāti par BENU Aptiekās veiktajiem pirkumiem. Ziedojums ir ērti veicams, izmantojot BENU Aptiekas mobilo aplikāciju, kurā ir iespējams ziedot visu uzkrājumu vai daļu no tā.

Arī Tev ir iespēja palīdzēt un sniegt atbalstu! Saziedotie līdzekļi tiek novirzīti Latvijas bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām, kuriem nepietiek līdzekļu valsts neapmaksāto ārstniecības izdevumu segšanai.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju 8332 01 MĒS PIEDĀVĀJAM: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no 1200 Eur mēnesī; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana. DARBA PIENĀKUMI: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  PRASĪBAS: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība ; C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods; Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam sūtīt e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv līdz 2021. 31.janvārim Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos piedāvājumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-31 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Aicinām pievienoties Valmieras SOS Bērnu ciematu komandai: SOS AUDŽUMAMMAS ASISTENTI/U (aukli) (uz nepilnu darba slodzi) Galvenie darba pienākumi: Aicinām atsaukties kandidātus ar: Pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Priekšroka kandidātiem ar izglītību pedagoģijas, sociālā darba, medicīnas un/vai psiholoģijas jomā. Pieredzi komandas darbā ar pieaugušajiem. Prasmi organizēt ģimenes un mājas saimniecisko dzīvi. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: iespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā; profesionālu apmācību darbu uzsākot; labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 10.02.2021.personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. ar norādi Profesija: AUKLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-10 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri