Valmieras Ziņas

Aicina uz Valmieras novada Lielo domradi Vidzemē

Lasīšanas laiks: 2 min

Lai rosinātu Valmieras novada un pārējās Vidzemes aktīvo cilvēku savstarpējo ideju apmaiņu un tīklošanos, aicinām uz Valmieras novada Lielo domradi nākamnedēļ, 4. novembra pēcpusdienā plkst.14:00-17:00 viesnīcā “Wolmar” Valmierā! Lielajā Domradē tiks prezentētas Valmieras novada apkaimes vīzijas, lai vienotu vietējos iedzīvotājus tālākai gribai darboties kopā. Savukārt ar saviem labajiem pieredzes stāstiem vietējo cilvēku iesaistīšanā un iniciatīvu īstenošanā iepazīstinās Kurzemes un Zemgales nevalstiskās organizācijas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada fonda Projektu koordinatore Gundega Siliņa.

Valmieras Lielā domrade tiek rīkota kā noslēdzošā “gala” domrade 34 novada domradēm, kas rīkotas novada pagastos un pilsētās septembra un oktobra mēnešos un ir iesaistījušas teju 300 novadniekus. Domrades pirmajā daļā dzirdēsim Valmieras novada apkaimju pārstāvju nākotnes vīzijas, apjaušot, kuras iedzīvotāju ieceres atbalstāmas VNF ideju konkursā “Sev, tev, novadam” un kuras – pašvaldības konkursos. Jāuzsver, ka VNF konkursā iedzīvotāju idejas tiek gaidītas līdz š.g. 13. novembrim. Plašāka informācija par konkursu: www.vnf.lv.

Domrades otrajā daļā dzirdēsim arī Kurzemes un Zemgales organizāciju pieredzes stāstus, pateicoties Aktīvo iedzīvotāju fondam. “Latvijas vācu savienība” pastāstīs par POP-UP pikniku “Izgaršo demokrātiju”, daloties ar saviem pilsoniskās iesaistes pieredzes stāstiem. Kopienu sadarbības tīkls “Sēlijas salas” iepazīstinās ar kvalitatīviem iedzīvotāju iesaistes veidiem, savukārt lauku partnerība “Lielupe” pastāstīs par Zemgales novados īstenojām ideju darbnīcām un to īstenošanu vēl šajā vasarā.

Lai domradē bez gardas kafijas un uzkodas nepaliktu neviens dalībnieks, aicinām iepriekš pieteikties līdz 2. novembra plkst.12:00, atrakstot uz e-pastu: vnf@vnf.lv vai zvanot/nosūtīt īsziņu uz VNF biroja telefonu: 20258200, norādot savu vārdu, uzvārdu un pārstāvēto organizāciju/ pašvaldību.

Valmieras Lielā domrade notiek, pateicoties Aktīvo iedzīvotāju fonda, Latvijas Republikas Kultūras ministrijas un Valmieras novada pašvaldības atbalstam.

 

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri