Valmieras Ziņas

Aicina uz tradicionālo slēpojumu “Mazsalacas aplis 2023”

Lasīšanas laiks: 2 min

11.martā Mazsalacas vidusskolas stadionā, Mazsalacā notiks ikgadējās slēpošanas sacensības “Mazsalacas aplis 2023”. Starts bērnu slēpojumam plkst.11.30, bet uz kopīgu startu plkst. 12.00 aicināti visi slēpošanas entuziasti, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Monta Freivalde.

Tautas slēpojums “Mazsalacas aplis” ir sporta notikums ar senu vēsturi, kas šobrīd kļuvis jau par ikgadēju tradīciju. Sacensību pirmsākumi meklējami 1994. gadā, kad Skaņākalna dabas parkā pirmo reizi pulcējās ap 100 dalībnieku.

Sacensību dibinātājs ir Ivars Slotiņš, kurš, entuziasma vadīts, nolēma uzsākt šo slēpojuma tradīciju – sākumā vietējo sportistu izklaidēšanai, vēlāk kļūstot jau par iecienītu notikumu Vidzemē un iemantojot atpazīstamību visā Latvijā.

Sacensības ir piemērotas ne tikai profesionāliem slēpotājiem un sportistiem, bet arī sporta entuziastiem un dabas mīļotājiem, kuri tiecas pēc jauniem piedzīvojumiem. Slēpojums tradicionāli notiek Skaņākalna dabas parkā un Salacas ielejas takās, kur slēpojuma laikā ir iespēja apskatīt brīnišķīgās Skaņākalna klintis. Starta un finiša vieta nemainīgi ir Mazsalacas vidusskolas stadions.

Arī šogad dalībnieki sacentīsies vairākās vecuma grupās, 60 minūtes slēpojot brīvajā stilā ar kopīgu startu. Par uzvarētāju kļūst tas dalībnieks, kurš stundas laikā noslēpojis visvairāk apļu. Savukārt, ja apļu skaits ir vienāds, uzvar tas, kurš pirmais šķērsojis finiša līniju. Katra apļa aptuvenais garums ir 4 km.

Pēc sacensībām dalībniekiem būs iespēja mieloties ar zupu, pie kuras varēs pārrunāt piedzīvoto un atgūt spēkus. No plkst. 11.30 līdz 14.30 Mazsalacas vidusskolas stadionā viesosies arī mobilā darbnīca “Bērnam droša māja”, kur varēs uzzināt biežāko riska faktoru novēršanu mājās.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar biedrības “Mazsalacas aplis” pārstāvi Ivaru Slotiņu, zvanot pa tālruni 2914611.

Sacensības organizē biedrība “Mazsalacas aplis” sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību, SIA “Miks”, SIA “Vidovska serviss”, SIA “Ābeles”, SIA “Lauksalaca”, SIA “X Centrs”, AAS “BTA Vienna Insurance Group”.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri