Valmieras Ziņas

Aicina uz Sedas svētkiem un moto parādi

Lasīšanas laiks: 3 min

20. augustā aicinām uz Sedu kopīgi svinēt svētkus! Tie sāksies plkst. 12.00, kad pie Sedas Kultūras nama pašdarbības kolektīvi izdziedās skaistākās dziesmas un izdejos jestrākos deju soļus. Koncertā piedalīsies ansamblis “Sudāruška”, austrumu deju grupa “Arābija”, Zumba dejotājas, deju grupa “My Way”, senioru deju kopa “Madaras”, folkloras kopa “Mežābele”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.

  Sportiskāk noskaņotie svētku apmeklētāji varēs piedalīties sporta aktivitātēs, izmēģinot mobilo virvju trasi “Turies!”, bet jaunākie pasākuma apmeklētāji varēs izbaudīt atpūtu piepūšamajās atrakcijās un putu ballītē.

 Lai katra maltīte mums būtu kā svētki un pārsteigums, svētku organizatori plkst. 13.30 piedāvā gardēžiem piedalīties maksas meistarklasē, kurā kopā ar šefpavāri, ēdināšanas tehnoloģi “Tiamo Grupa” radošo direktori Daigu Veismani tiks gatavotas dažādas saldās un sāļās uzkodas. Maksa – 10 eiro. Pieteikšanās līdz 18. augustam, zvanot pa tālruni 28323986.

Plkst. 15.00 Sedas pilsētas bibliotēkā būs tikšanās ar gleznotāju Leonu Sevastjānovu. Interesentiem būs iespēja aplūkot mākslinieka gleznu izstādi, kā arī smelties pieredzi un padarboties radoši kopā ar gleznotāju.

Plkst. 17.00 Sedas Kultūras namā notiks Bērzaines amatierteātra izrāde – Roberts Lukss “Vecie draiskuļi”. Iestudējuma režisors Andris Liepiņš. Bet plkst. 18.30 muzicēs latviešu mūzikas kapela “Ziņģes brāļi” no Bauskas.

Pasākumam turpinoties, emocionālais spriegums pieaugs, jo plkst. 20.20 sāksies moto parāde, ko organizē biedrība “Vēja brāļu ordenis STAKELN” sadarbībā ar Strenču Kultūras centru. Motociklistu pulcēšanās no plkst. 19.30 pie Sedas dzelzceļa stacijas.

Pēc moto parādes brauciena pa Sedas ielām sāksies Streetfighter Harley Davidson Stunt – triku braucieni kopā ar moto triku meistaru Jāni Rozīti. Pamatīgs troksnis, kas paceļ adrenalīna līmeni, kūpoša gumija un triki, kas pārsteidz un izbrīna ikvienu. Tās ir sajūtas un emocijas, vērojot triku braucienus. To visu varēs izbaudīt Sedas pilsētas centra aplī.

Svētku diena izskanēs disko noskaņās, kad Dj UGA Sedas Kultūras nama lielajā zālē sildīs diskosoli. Ieeja uz diskotēku – 3 eiro.

Visas dienas garumā atspirdzinājumus un uzkodas piedāvās vietējais uzņēmējs – kafejnīca “Kauči”. Vēl tikai jāpiebilst, ka sabiedriskā transporta pasažieriem, kuri ieradīsies uz svētkiem no Valmieras puses vai vēlēsies doties projām no svētkiem Valkas virzienā ar reisu Valmiera – Seda – Valka, kas atiet no Sedas plkst. 21.23, nāksies mazliet pastaigāt kājām, jo autobusa pietura no pilsētas centra būs pārcelta pie dzelzceļa stacijas.

Aktuālais jautājums

Vai jums traucē mācību transporta līdzekļu pārvietošanās Valmieras ielās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Uzņēmums NCC BALTIC Aicina darbā Lietvedības speciālistu/-i Mēs piedāvājam • Dinamisku darbu augošā būvniecības uzņēmumā; • Konkurētspējīgu atalgojumu no EUR 1100-1200 (bruto) un bonusu par saniegtiem rezultātiem; • Iespēja mācīties un attīstīties. Ja Tev ir • Augstākā/nepabeigta augstākā izglītība ekonomikā, uzņēmējdarbībā vai līdzīgā jomā; • Darba pieredze sekretāra (-es), administratora vai līdzīgā amatā; • Labas iemaņas darbā ar MS Office programmām; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu; • Vēlme un prasme darboties komandā; • Pieredze darbā būvniecības uzņēmumā tiks uzskatīta par priekšrocību. Darba pienākumu apraksts • Nodrošināt ienākošās un izejošās korespondences sagatavošanu, administrēšanu un uzturēšanu; • Ievadīt un apstrādāt rēķinus, uzraudzīt rēķinu sistēmu; • Sniegt atbalstu atbildīgajam būvdarbu vadītājam būvniecības projektu dokumentācijas sagatavošanā, kārtošanā un pārraudzībā; • Veikt būvuzņēmēju noteiktās dokumentācijas vešanas pareizības kontroli; • Veikt visu nepieciešamo, ar būvuzņēmēju saistīto aktu un dokumentu noformēšanu. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: normunds@nccbaltic.lv ar norādi – CV Valmiera. Kontakttālrunis uzziņām: 29111010 (Normunds Šulcs) Darba vietas adrese: LATVIJA, Mūrmuižas iela 20, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Aktuāla līdz: 2022-10-31

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Attīstības pārvaldes Teritorijas un pilsētplānošanas nodaļas zemes ierīkotāju uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt ar zemes ierīcību saistīto jautājumu risināšanu Pašvaldības Brenguļu, Kauguru, Trikātas, Plāņu pagastu un Strenču pilsētas administratīvajās teritorijās; - organizēt nekustamā īpašuma formēšanas procesus (sadalīšana, apvienošana, pirmreizēja uzmērīšana, apbūves tiesību zemes plāna pasūtīšana mērniekiem, robežu apsekošana) virzību; - veikt ar adresāciju (zemes vienību, ēku un būvju) un nosaukumu piešķiršanu, maiņu un likvidēšanu saistītos darbus; un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība zemes ierīcības jomā vai inženierzinātnēs; - teicamas latviešu valodas zināšanas un labas angļu valodas prasmes; - kompetences: teicama analītiskā domāšana un organizatoriskās spējas; prasme plānot un organizēt savu darbu; - labas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku; - vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: - darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; - stabilu atalgojumu (atbilstoši 9.mēnešalgu grupai no 890 EUR līdz 1035 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas; - drošu un sakārtotu darba vidi. Motivācijas vēstuli, CV, augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „Pieteikums zemes ierīkotāja/-s amatam”, līdz 2022.gada 16.oktobrim. Tālrunis papildu informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ZEMES IERĪCĪBAS INŽENIERIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Vadība / Administrēšana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-16

Mūsu partneri