Valmieras Ziņas

Aicina uz LU Literatūras, folkloras un mākslas institūta semināru

Ceturtdien, 24.maijā, plkst.13.00-14.30 Valmieras integrētā bibliotēka aicina uz Latvijas Universitātes Literatūras, folkloras un mākslas institūta semināru “Literatūras, mūzikas un teātra nozares virtuālie resursi: sabiedrības iesaiste un sadarbības iespējas”.

Seminārs notiek Valsts kultūrkapitāla fonda projekta ietvaros, turpinot izbraukuma semināru sēriju Latvijas novados. Semināru vadīs LU LFMI speciālisti: literatūrzinātniece Signe Raudive (Literatura.lv), teātra zinātnieces Dita Jonīte un Ieva Rodiņa, kā arī muzikoloģe Ilze Liepiņa. 

LU LFMI kopš 1993.gada veido un izstrādā digitālos resursus (sākotnēji literatūras vēsturē un folklorā, tagad arī citās pētnieciskajās nozarēs). Pasākuma dalībnieki – novadu un pilsētu izglītības, kultūras darbinieki, kā arī interesenti – tiks iepazīstināti ar LU LFMI digitālajiem resursiem un tajos pieejamo informāciju, raisot sarunas par personībām teātrī, mūzikā un literatūrā, taču īpašu vērību veltot projekta gaitā jaunizstrādātajiem personību profiliem un sabiedrības iesaistei resursu papildināšanā. Pēc semināra speciālisti atbildēs uz interesentu jautājumiem un, ja nepieciešams, sniegs privātas konsultācijas.

Par ierašanos lūgums informēt, rakstot anita.apine@vcb.valmiera.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri