Valmieras Ziņas

Aicina uz izrādi “Gribu būt redzams”

Lasīšanas laiks: 2 min

Trešdien, 13. septembrī, plkst. 17.30 pie Kocēnu Kultūras nama ikviens aicināts uz izrādi “Gribu būt redzams”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

No 10. līdz 18. septembrim Kocēnos norisinās projekts “Move, Connect and Engage!” Erasmus+ programmā, kurā piedalās jaunatnes darbinieki no Latvijas, Igaunijas, Itālijas, Spānijas, Grieķijas un Turcijas ar mērķi apgūt dažādas kustības un neformālās mācīšanās metodes darbā ar jaunatni.

Interesentiem tiks piedāvātas miniatūras kustību etīdes, kuras tapušas mācību pirmajās divās dienās.

Esot kopā ar jaunatnes darbiniekiem un cilvēkiem, kuru dzīve bez kustības nav iedomājama, projekta laikā tiek apgūtas metodes, ko turpmāk izmantot ikdienas darbā. Dalībnieki saka: “Piedzīvojot kustību, esam sapratuši, ka tā spēj lauzt psihes aizsargmehānismus un palīdz cilvēkam satikt cilvēku.”

Mācības organizē biedrība “Vitamīns K[kustība]” ar mērķi satikties jaunatnes darbiniekiem un laikmetīgās dejas/improvizācijas praktizētājiem, lai attīstītu un popularizētu kinestētiskās mācīšanās metodes darbā ar jauniešiem. Mācību laikā plānotas dažādas aktivitātes Valmierā un Kocēnos, tostarp veidojot tās kopā ar vietējiem jauniešiem.

Projekta laikā meklētas atbildes, kāpēc mācīšanās caur ķermeni parasti ir tik spēcīgs instruments; kā tas palīdz mums izveidot savienojumu ar sevi un būt autentiskiem; kā kinestētiskā mācīšanās rada saikni grupā un var pacelt radošumu un grupas attiecības pilnīgi citā līmenī; kā savienot šo pieredzi ar reālo dzīvi un izmantot kinestētisko mācīšanos kā instrumentu jauniešu iespēju palielināšanai; kā mudināt jauniešus izaugt par apzinīgiem indivīdiem un būt labiem un gādīgiem sabiedrības locekļiem.

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA

Mūsu partneri