Valmieras Ziņas

Aicina uz atbalsta norisi Ukrainai

Lasīšanas laiks: 3 min

24. februārī apritēs gads kopš Krievijas sāktā kara Ukrainā. Aicinām domās un darbos būt kopā ar Ukrainas tautu, piedaloties atbalsta norisē “Sirdsgaisma Ukrainai” 24. februārī no plkst. 16.00 līdz 20.00 pie Valmieras Kultūras centra, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Klausoties ukraiņu mūziku, sildoties pie ugunskura un vērojot projekciju uz Valmieras Kultūras centra fasādes, aicinām kopīgi darināt maskēšanās tīklus, piedalīties ierakumu sveču izgatavošanas darbnīcā, nobaudīt boršču un ziedot sev vēlamā veidā – bērnu sagatavotas nelielas dāvaniņas vai zīmējumi ar īpašu veltījumu kādam bērnam Ukrainā; lietas, kas šobrīd ļoti nepieciešamas Ukrainā; naudas līdzekļi.

“2022. gada 24. februāris–2023. gada 24. februāris. Datums, kas sadalīja ukraiņu dzīvi pirms un pēc tam. Kara gads ir neuzvaramības gads. Drosmes un uzticības gads. Ticības un sāpju gads. Gads, kas parādīja, kas mēs patiesībā esam. Ukraiņi tur savu pozīciju. Katrs ir savā vietā, lai kur viņš atrastos – Ukrainā vai ārzemēs. Mūsu draudzīgo Eiropas un pasaules valstu savlaicīgi sniegtā palīdzības roka dod spēku un pārliecību virzīties uz priekšu, uz uzvaru. Mēs esam kopā! Vienotībā ir spēks! Ukraina bija, ir un būs! Atcerēsimies šo gadu! Godināsim tos, kuri atrodas kaujas laukā! Atnāc 24. februārī!” aicina Oksana Kyryliuk, Ukrainas Mazo pilsētu asociācijas izpilddirektore, kura šobrīd strādā Valmieras novada pašvaldībā.

Ikviens “Sirdsgaisma Ukrainai” norises laikā aicināts iesaistīties ierakumu sveču izgatavošanā darbnīcā Valmieras Kultūras centrā kopā ar Valmieras Jaunatnes centru “Vinda”. Lūdzam līdz 24. februārim uz Valmieras Kultūras centru vai Valmieras Jaunatnes centru “Vinda” aiznest sveces, sveču galus un tīras metāla kārbas, kas noderēs sveču izgatavošanā.

Lūdzam bērnus un jauniešus jau iepriekš sagatavot nelielu dāvaniņu ar īpašu sveicienu, ko saņems bērni Ukrainā, kuri cietuši militāro darbību rezultātā. Pašu zīmēts veltījums, atbalsta vārdi (iesakām tos rakstīt ukraiņu valodā, izmantojot, piemēram, Google Translate programmu), atstarotājs, lukturītis – šāds īpašs Valmieras novada bērnu un jauniešu veltījums iepriecinās un stiprinās bērnus un jauniešus Ukrainā. Lūdzam veltījumu un dāvaniņu ievietot kastītē, lai tas, iesaiņots tieši tā, kā to vēlējies dāvinātājs, nonāktu Ukrainā.

Pie Valmieras Kultūras centra būs iespēja arī atstāt lietas, kas pašlaik ļoti nepieciešamas nosūtīšanai uz Ukrainu:

  • Ilgtermiņa uzglabāšanas produkti: konservi, makaroni, graudaugi, tēja, kafija, medus, šokolāde, pārtika bērniem u.c.;
  • Higiēnas preces: šampūni, dušas želejas, zobu pastas, ziepes, autiņi, higiēniskās paketes, mitrās salvetes u.c.;
  • Enerģijas uzkrāšanas ierīces: lukturīši, LED lampas, lādētāji – akumulatori (Power Banks) u.c.;
  • Gultas veļa, dvieļi, segas.

Oksana Kyryliuk un Mariia Vasylenko, Ukrainas kara bēgļu koordinatore Valmieras novada pašvaldībā, kopā ar Ingūnu Vilku, Brenguļu sākumskolas pavāri, aicina norises laikā ikvienu nogaršot boršču, kāds tas tiek gatavots Ukrainā, un citus Ukrainas tradicionālos ēdienus. Priecāsimies, ja par maltīti varēsiet ziedot paša izvēlētu summu, ziedojumam nonākot Ukrainas kara bēgļu atbalstam.

Jāpiemin, ka ziedot Ukrainas kara bēgļu atbalstam Valmieras novadā var jebkurā sev ērtā laikā, ziedojumu pārskaitot uz kontu LV37RIKO0002930340339 (saņēmējs: Valmieras Attīstības aģentūra). Ziedojot lūdzam norādīt mērķi “Atbalsts Ukrainas bēgļiem”. Vairāk Valmieras novada tīmekļvietnē valmierasnovads.lv, sadaļā “Atbalsts Ukrainai”.

SIA „Firma Madara’89” viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu konditoram (-ei) maiznīcā “top!” Valmierā,Rīgas ielā 64. Galvenie darba pienākumi: Konditorejas izstrādājumu ražošana, ievērojot receptūras un tehnoloģiskās instrukcijas; Gatavās produkcijas kontrole un pēcapstrāde. Prasības kandidātiem: Obligāta darba pieredze konditorejā nav nepieciešama; Godīgums un atbildības sajūta; Pozitīva attieksme pret darbu. Piedāvājam: Veselības apdrošināšana; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Interesantu darbu stabilā uzņēmumā, mūsdienīgu darba vidi; Darbs maiņās no plkst. 4.00 līdz 15.00; Darba alga no EUR 900 (bruto); Piedāvājam apmācības uz vietas maiznīcā. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - konditors VALMIERĀ,Rīgas ielā vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 29 174 701. Profesija: KONDITORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-01 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai zvanīt uz WhatsApp mob.t. +37129174701

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri