Valmieras Ziņas

Aicina rūpēties par ēku numerācijas plāksnītēm

Valmieras pilsētas pašvaldība šobrīd pilsētā veic ielu norāžu apsekošanu. Tās laikā konstatēts, ka arī numerācijas norādes pie daudzām ēkām, īpaši privātmāju rajonos, kļuvušas nesalasāmas vai ir izvietotas slikti pamanāmās vietās. Tādēļ Valmieras pilsētas pašvaldība aicina ēku īpašniekus vai apsaimniekotājus pievērst uzmanību ēku numerācijas norādēm un nepieciešamības gadījumā tās atjaunot vai izvietot redzamā vietā atbilstoši Valmieras pilsētas pašvaldības 25.04.2015. saistošo noteikumu Nr.156 “Ēku numerācijas un ielu nosaukumu norāžu izvietošanas kārtība Valmieras pilsētā” prasībām.

Pie katras ēkas jābūt vismaz vienai numerācijas norādei, kas piestiprināma pie ēkas ielas fasādes. Uz žoga vai atsevišķa staba ēkas numerācijas norādi uzstāda gadījumā, ja ēka atrodas tālāk no ielas un ēkas numerācijas norāde uz fasādes nav saskatāma. Ēkas numerācijas norādi izvieto 2 – 3 metru augstumā no zemes pie ēkas ielas fasādes. Tā izvietojama apmēram 30 centimetru attālumā no ēkas stūra, ieteicams ēkas labajā pusē. Šāds vienots standarts ēkas numerācijas norāžu izvietošanai ir nepieciešams, lai atvieglotu adreses atrašanu. Salasāmas un labi redzamas ēku numerācijas zīmes īpaši svarīgas ir arī pilsētas operatīvajam transportam.  

Valmieras pilsētas pašvaldība katru gadu apseko un atjauno vai papildina pilsētas ielu norāžu plāksnes. Arī šopavasar tiks nomainītas nesalasāmas ielu norāžu plāksnes. Tuvākajā laikā tiks veikta tirgus izpēte, lai noteiktu jauno norāžu izgatavotāju.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ. Mēs sagaidām, ka Tev:ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev:ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev:interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev:pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (6.00€-15.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri