Valmieras Ziņas

Aicina rūpēties par ēku numerācijas plāksnītēm

Valmieras pilsētas pašvaldība šobrīd pilsētā veic ielu norāžu apsekošanu. Tās laikā konstatēts, ka arī numerācijas norādes pie daudzām ēkām, īpaši privātmāju rajonos, kļuvušas nesalasāmas vai ir izvietotas slikti pamanāmās vietās. Tādēļ Valmieras pilsētas pašvaldība aicina ēku īpašniekus vai apsaimniekotājus pievērst uzmanību ēku numerācijas norādēm un nepieciešamības gadījumā tās atjaunot vai izvietot redzamā vietā atbilstoši Valmieras pilsētas pašvaldības 25.04.2015. saistošo noteikumu Nr.156 “Ēku numerācijas un ielu nosaukumu norāžu izvietošanas kārtība Valmieras pilsētā” prasībām.

Pie katras ēkas jābūt vismaz vienai numerācijas norādei, kas piestiprināma pie ēkas ielas fasādes. Uz žoga vai atsevišķa staba ēkas numerācijas norādi uzstāda gadījumā, ja ēka atrodas tālāk no ielas un ēkas numerācijas norāde uz fasādes nav saskatāma. Ēkas numerācijas norādi izvieto 2 – 3 metru augstumā no zemes pie ēkas ielas fasādes. Tā izvietojama apmēram 30 centimetru attālumā no ēkas stūra, ieteicams ēkas labajā pusē. Šāds vienots standarts ēkas numerācijas norāžu izvietošanai ir nepieciešams, lai atvieglotu adreses atrašanu. Salasāmas un labi redzamas ēku numerācijas zīmes īpaši svarīgas ir arī pilsētas operatīvajam transportam.  

Valmieras pilsētas pašvaldība katru gadu apseko un atjauno vai papildina pilsētas ielu norāžu plāksnes. Arī šopavasar tiks nomainītas nesalasāmas ielu norāžu plāksnes. Tuvākajā laikā tiks veikta tirgus izpēte, lai noteiktu jauno norāžu izgatavotāju.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “ top!” Valkas ielā 1, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 500-650 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, Valkas ielā 1. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-06-19 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri