Valmieras Ziņas

Aicina pieteikties Valmieras sporta vienībai

Aicina sporta organizācijas pieteikt sportistus Valmieras sporta vienībā. Tā izveidota, lai atbalstītu Valmieras sportistu piedalīšanos valsts nozīmes sacensībās, pasaules, Eiropas čempionātos, olimpiskajās spēlēs un citās starptautiskās sacensībās, kā arī lai atbalstītu Valmieras Bērnu sporta skolā iekļauto sporta veidu attīstību un audzēkņu profesionālo izaugsmi. Sporta vienības mērķis ir uzlabot Valmieras talantīgāko jauno sportistu mācību-treniņu darbu, radīt apstākļus, lai sportistiem būtu iespēja sasniegt augstas klases rezultātus.

Sporta organizācijas aicina rūpīgi iepazīties ar jauno Valmieras sporta vienības nolikumu, kas ir mainīts un tika apstiprināts Valmieras pilsētas pašvaldības 2018.gada 31.maija domes sēdē. Ar Valmieras sporta nolikumu var iepazīties šeit.

Sporta vienībā tiek iekļauti individuālo olimpisko un citu sporta veidu sportisti, kuri startē Latvijas pieaugušo vai attiecīgā vecuma valstsvienībā; olimpisko un citu sporta veidu sporta spēļu komandu individuāli sportisti, kuri startē Latvijas pieaugušo vai attiecīgā vecuma valstsvienībā; sportisti vecumā no 16 līdz 25 gadiem, kuri darbojas Valmierā reģistrētā sporta organizācijā, kā arī pārstāv Valmieru dažāda līmeņa sporta sacensībās.

Sportistu iekļaušanu sporta vienības sastāvā izvērtēs Valmieras pilsētas pašvaldības sporta vienības vērtēšanas komisija. Tā atbilstoši nolikumam noteiks sportistam piešķiramo finansējuma apjomu, ņemot vērā sporta vienībai iesniegto pieteikumu skaitu un individuāli izvērtējamos faktorus (sportista trenēšanās un sacensību pieredze, sportiskā snieguma potenciāls u.c.). Sporta vienības dalībnieki un tiem piešķirtais finansējums pēc tam tiks apstiprināti pašvaldības domē.

Valmieras pilsētas pašvaldība pieteikumus sporta vienībai gaidīs līdz 01.07.2018. Tie jāiesniedz Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Lāčplēša ielā 2 Valmierā vai jāsūta uz sports@valmiera.lv. Papildu informāciju var saņemt, zvanot pa tālruni 64210683. Pieteikuma anketa pieejama šeit.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri