Valmieras Ziņas

Aicina pieteikties pretendentus Valmieras pilsētas pašvaldības policijas priekšnieka amatam (1)

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina pieteikties pretendentus Valmieras pilsētas pašvaldības policijas priekšnieka amatam, liecina informācija pašvaldības mājaslapā.

Pašvaldības policijas priekšnieka pienākumos ietilps plānot, vadīt un organizēt Valmieras pilsētas pašvaldības iestādes “Valmieras pilsētas pašvaldības policija” darbu, nodrošināt sabiedrisko kārtību un drošību Valmieras pilsētā, tās publiskajās vietās; nodrošināt Operatīvā informācijas centra darbu, kā arī tā turpmāko attīstību, plānot un organizēt preventīvos pasākumus, izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas, pieņemt lēmumus un kontrolēt to izpildi,
atbildēt uz iedzīvotāju sūdzībām, kā arī uz valsts iestāžu iesniegumiem vai pieprasījumiem.

Policijas priekšnieka amata pretendentam ir jābūt augstākai izglītībai un vismaz trīs gadu darba pieredzei vadošā amatā tiesībsargājošā iestādē. Tāpat pretendentiem ir jāpārzina pašvaldības policijas darbu reglamentējošos normatīvos aktus, jābūt nevainojamai reputācijai, valsts valodas prasmei augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām, B kategorijas autovadītāja apliecībai un teicamām prasmēm darbā ar MS Office programmām, kā arī vēlama pieredze darbam ar policijas darbu saistītājās datu bāzēs. 

Pretendentiem ir jābūt šādām kompetencēm: spēja veidot, vadīt un motivēt komandu, iniciatīva, spēja analizēt procesus, identificēt problēmas un noteikt to risinājumus, prioritātes, argumentācijas un komunikācijas prasmes, orientācija uz rezultāta sasniegšanu, precizitāte, prasme patstāvīgi organizēt un plānot darba izpildi noteiktā termiņā.

Pašvaldība piedāvā stabilu atalgojumu no 1 345 līdz 1 550 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam, profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas,
darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam.

Motivācijas vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopiju pretendentus lūdz iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv, vai pa pastu, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, ar norādi „Valmieras pilsētas pašvaldības policijas priekšnieka amatam” līdz 2020.gada 24.jūlijam plkst.12:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207156 vai 29448574.

Valmieras pilsētas pašvaldības policijas izveidota 2013.gadā. Kopš darbības sākuma pašvaldības policiju ir vadījis Armands Miķelsons.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Rodijs Rododendrs - 15.07.2020 Atbildēt

    Ar stabilu BOMŽA atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1 345 līdz 1 550 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam).

Mazsalacas novada pašvaldība, reģistrācijas Nr.90009114167, Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas nov., aicina pieteikties Dzimtsarakstu nodaļas un Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra vadītāju (pilns darba laiks – 1 amata vieta uz noteiktu laiku). Prasības pretendentam: 1) augstākā juridiskā izglītība; 2) valsts un pašvaldības normatīvo aktu pārzināšana; 3) labas komunikācijas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; 4) labas datora lietošanas iemaņas. Galvenie darba pienākumi: 1) reģistrēt dzimšanas, miršanas faktus un laulības; 2) izsniegt civilstāvokļa aktu reģistrācijas apliecības, izziņas un izrakstus no reģistru ierakstiem; 3) atjaunot, anulēt, papildināt un labot civilstāvokļa aktu reģistru ierakstus; 4) sagatavot dokumentus vārda, uzvārda un tautības ieraksta maiņai un iesniegt tos Tieslietu ministrijas Dzimtsarakstu departamentam; 5) sagatavot un sniegt pārskatus par nodaļas darbību, normatīvajos aktos noteiktajos termiņos; 6) kārtot nodaļas lietvedību atbilstoši normatīvajiem aktiem; 7) veidot reģistru arhīva fondu un nodrošināt arhīva fonda dokumentu glabāšanu, uzskaiti un izmantošanu; 8) sniegt noteiktus Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Lauksaimniecības datu centra pakalpojumu; 9) sniegt informāciju un atbalstu e-pakalpojumu pieteikšanā par Nodarbinātības valsts aģentūras, Uzņēmumu reģistra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts darba inspekcijas, Valsts zemes dienesta, Lauku atbalsta dienesta sniegtajiem pakalpojumiem; 10) sniegt informāciju par pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem. 11) veidot un uzturēt kārtībā pašvaldības pastāvīgi un ilgtermiņa glabājamo dokumentu uzskaiti, sastādot pašvaldības arhīva fonda lietas; 12) sastādīt lietu nomenklatūras. Atalgojums: no 736,65 euro – 802,95 euro  Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot šādus dokumentus: CV un motivācijas vēstuli. Dokumentus iesniegt līdz 2020. gada 11. decembrim, nosūtot to uz e-pastu: mazsalaca.dome@mazsalacasnovads.lv vai pasta adresi Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas novads LV-4215, vai iesniedzot personīgi Mazsalacas novada pašvaldības Kancelejā darba laikā no plkst.8.00 līdz 16.00. Profesija: PAŠVALDĪBAS IESTĀDES VADĪTĀJS /PRIEKŠNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-11 Kontaktpersona: Dokumentus, norādot amatu, iesniegt, nosūtot uz mazsalaca.dome@mazsalacasnovads.lv

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74, aicina darbā PĀRDEVĒJU (vitrīnas zonā). Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievad apmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāts transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Veidot pozitīvu un profesionālu uz klientu orientētu servisa līmeni Nodrošināt efektīvu, ātru pircēju apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus Atalgojums: 3.40 EUR/h – 3.80 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.80 EUR/h – 7.60 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci: Pārdevējs Valmierā) vai zvanot uz tālruni 80007464. Informējam, ka iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat, ka Jūsu un/vai Jūsu likumiski aizbilstamā personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu Rimi Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā ar Rimi Latvia Informāciju par personas datu apstrādi atlases procesu ietvaros, ar kuras pilnu versiju varat iepazīties Rimi mājas lapā sadaļā Privātuma noteikumi. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-10 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot amatu_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri