Valmieras Ziņas

Aicina pieteikties pretendentus Valmieras pilsētas pašvaldības policijas priekšnieka amatam (1)

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina pieteikties pretendentus Valmieras pilsētas pašvaldības policijas priekšnieka amatam, liecina informācija pašvaldības mājaslapā.

Pašvaldības policijas priekšnieka pienākumos ietilps plānot, vadīt un organizēt Valmieras pilsētas pašvaldības iestādes “Valmieras pilsētas pašvaldības policija” darbu, nodrošināt sabiedrisko kārtību un drošību Valmieras pilsētā, tās publiskajās vietās; nodrošināt Operatīvā informācijas centra darbu, kā arī tā turpmāko attīstību, plānot un organizēt preventīvos pasākumus, izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas, pieņemt lēmumus un kontrolēt to izpildi,
atbildēt uz iedzīvotāju sūdzībām, kā arī uz valsts iestāžu iesniegumiem vai pieprasījumiem.

Policijas priekšnieka amata pretendentam ir jābūt augstākai izglītībai un vismaz trīs gadu darba pieredzei vadošā amatā tiesībsargājošā iestādē. Tāpat pretendentiem ir jāpārzina pašvaldības policijas darbu reglamentējošos normatīvos aktus, jābūt nevainojamai reputācijai, valsts valodas prasmei augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām, B kategorijas autovadītāja apliecībai un teicamām prasmēm darbā ar MS Office programmām, kā arī vēlama pieredze darbam ar policijas darbu saistītājās datu bāzēs. 

Pretendentiem ir jābūt šādām kompetencēm: spēja veidot, vadīt un motivēt komandu, iniciatīva, spēja analizēt procesus, identificēt problēmas un noteikt to risinājumus, prioritātes, argumentācijas un komunikācijas prasmes, orientācija uz rezultāta sasniegšanu, precizitāte, prasme patstāvīgi organizēt un plānot darba izpildi noteiktā termiņā.

Pašvaldība piedāvā stabilu atalgojumu no 1 345 līdz 1 550 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam, profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas,
darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam.

Motivācijas vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopiju pretendentus lūdz iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv, vai pa pastu, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, ar norādi „Valmieras pilsētas pašvaldības policijas priekšnieka amatam” līdz 2020.gada 24.jūlijam plkst.12:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207156 vai 29448574.

Valmieras pilsētas pašvaldības policijas izveidota 2013.gadā. Kopš darbības sākuma pašvaldības policiju ir vadījis Armands Miķelsons.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Rodijs Rododendrs - 15.07.2020 Atbildēt

    Ar stabilu BOMŽA atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1 345 līdz 1 550 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam).

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

„Valsts augu aizsardzības dienests (reģ.Nr.90000042982) izsludina konkursu uz vakanto ierēdņa amatu – Vidzemes reģionālās nodaļas vecākais inspektors Prasības pretendentiem: - atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām - augstākā izglītība lauksaimniecībā, mežsaimniecībā vai bioloģijā - darba pieredze attiecīgajā profesijā vai specialitātē, vēlama lauksaimniecībā - vēlamas zināšanas par augu karantīnas jomu un sēklu kontroles jomu regulējošiem normatīviem aktiem - dokumentu un tekstu sagatavošanas prasmes - autovadītāja apliecība - prasme strādāt ar datoru - spēja pieņemt lēmumus savu pilnvaru robežās un uzņemties atbildību   Galvenie darba uzdevumi: - uzraudzīt un kontrolēt normatīvo aktu izpildi sēklu aprites jomā un fitosanitārās uzraudzības un kontroles jomā - sastādīt pārbaudes aktus - sniegt konsultācijas savas kompetences ietvaros augu karantīnas un sēklu aprites jomā - ņemt augu un augu produktu paraugus - sagatavot darba plānus un pārskatus par savu pienākumu izpildi dienestā noteiktajā kārtībā un termiņos - ikdienas darbs saistīts ar izbraukumiem  Ierēdņa dienesta vieta Valmiera Pieteikuma dokumenti iesniedzami Valsts augu aizsardzības dienesta Personāla daļā 20 kalendāro dienu laikā no sludinājuma publicēšanas, Rīgā, Lielvārdes ielā 36, tālr. 67027219 vai e-pasts: personals@vaad.gov.lv”.   Profesija: VECĀKAIS INSPEKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-05 Kontaktpersona: Personāla Daļa

Biedrības “Latvijas Samariešu apvienība”, reģ. Nr. 40008001803, dienests “Samariešu atbalsts mājās” aicina darbā izbraukuma brigādes aprūpētāju darbam Vidzemē (Valmiera, Cēsis, Smiltenes novads u.c.) uz pilnu slodzi Darba pienākumi: Nodrošināt klientu sociālo aprūpi mājās un ar to saistītās darbības (personiskā aprūpe mobilā aprūpes kompleksā, malkas ienešana, produktu piegāde u.c.) Vadīt speciāli aprīkotu aprūpes auto- mobilo aprūpes kompleksu. Piedāvājam: Sociālās garantijas Stabilu atalgojumu (750 eiro pirms nodokļu nomaksas par pilnu slodzi) Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu Apmācības darba pienākumu apguvei Prasības: vismaz vidējā/profesionālā vidējā izglītība un pieredze aprūpes darbā B kategorijas autovadītāja apliecība un labas auto vadīšanas prasmes Labas latviešu un krievu valodas zināšanas Prasme plānot savu darbu un organizēt darba procesu Labas komunikācijas spējas, iejūtība Spēja strādāt komandā Augsta atbildības sajūta CV lūdzam līdz 2021. gada 25.aprīlim sūtīt uz e- pastu:  aprupesdarbi@samariesi.lv ar norādi - Vidzemei. Kontakttālrunis uzziņām: Sandra Kārkliņa (25691392). Profesija: APRŪPĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-04-25 Darba sākšanas datums: 2021-05-05 Kontaktpersona: Sandra Kārkliņa Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri