Valmieras Ziņas

Aicina pieteikties pretendentus Valmieras pilsētas pašvaldības policijas priekšnieka amatam (1)

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina pieteikties pretendentus Valmieras pilsētas pašvaldības policijas priekšnieka amatam, liecina informācija pašvaldības mājaslapā.

Pašvaldības policijas priekšnieka pienākumos ietilps plānot, vadīt un organizēt Valmieras pilsētas pašvaldības iestādes “Valmieras pilsētas pašvaldības policija” darbu, nodrošināt sabiedrisko kārtību un drošību Valmieras pilsētā, tās publiskajās vietās; nodrošināt Operatīvā informācijas centra darbu, kā arī tā turpmāko attīstību, plānot un organizēt preventīvos pasākumus, izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas, pieņemt lēmumus un kontrolēt to izpildi,
atbildēt uz iedzīvotāju sūdzībām, kā arī uz valsts iestāžu iesniegumiem vai pieprasījumiem.

Policijas priekšnieka amata pretendentam ir jābūt augstākai izglītībai un vismaz trīs gadu darba pieredzei vadošā amatā tiesībsargājošā iestādē. Tāpat pretendentiem ir jāpārzina pašvaldības policijas darbu reglamentējošos normatīvos aktus, jābūt nevainojamai reputācijai, valsts valodas prasmei augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām, B kategorijas autovadītāja apliecībai un teicamām prasmēm darbā ar MS Office programmām, kā arī vēlama pieredze darbam ar policijas darbu saistītājās datu bāzēs. 

Pretendentiem ir jābūt šādām kompetencēm: spēja veidot, vadīt un motivēt komandu, iniciatīva, spēja analizēt procesus, identificēt problēmas un noteikt to risinājumus, prioritātes, argumentācijas un komunikācijas prasmes, orientācija uz rezultāta sasniegšanu, precizitāte, prasme patstāvīgi organizēt un plānot darba izpildi noteiktā termiņā.

Pašvaldība piedāvā stabilu atalgojumu no 1 345 līdz 1 550 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam, profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas,
darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam.

Motivācijas vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopiju pretendentus lūdz iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv, vai pa pastu, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, ar norādi „Valmieras pilsētas pašvaldības policijas priekšnieka amatam” līdz 2020.gada 24.jūlijam plkst.12:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207156 vai 29448574.

Valmieras pilsētas pašvaldības policijas izveidota 2013.gadā. Kopš darbības sākuma pašvaldības policiju ir vadījis Armands Miķelsons.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Rodijs Rododendrs - 15.07.2020 Atbildēt

    Ar stabilu BOMŽA atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1 345 līdz 1 550 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam).

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Jāņa Daliņa stadions aicina komandā uzkopšanas dienesta darbinieku/-ci CV gaidīsim e-pastā: vakances@voc.lv līdz 08.10.2021. Tavi pienākumi: Nodrošināt tīrību un kārtību stadiona viesnīcas numuros, manēžā un koplietošanas telpās; Sagatavot stadiona viesnīcas numurus viesu uzņemšanai un uzkopt telpas pēc viesu aizbraukšanas; Veikt citus pienākumus saskaņā ar darba pienākumu aprakstu. Mēs sagaidām: Vidējo izglītību; Labas latviešu valodas zināšanas; Krievu un angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; Izpratni par tīru un sakoptu apkārtējo vidi, darba kultūru, kā arī sportisku un veselīgu dzīvesveidu; Teicamu saskarsmes kultūru un pozitīvu attieksmi pret veicamajiem darba pienākumiem. Mēs piedāvājam: Atalgojumu 4,00 EUR pirms nodokļu nomaksas (pārbaudes laikā 3,75 EUR), summēto darba laiku, maiņu darbu; Teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē; Zinošu un atsaucīgu darba kolēģu komandu; Dinamisku darba vidi; Dažāda veida bonusus pēc pārbaudes laika. Pievienojies iespēju vietai, kur savas uzvaras piedzīvot atkal un atkal! Informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, Čempionu iela 2, Valmiera, LV-4201 Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-10-08 Kontaktpersona: Sūtīt CV uz e-pasta adresi: vakances@voc.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA "Valmieras Olimpiskais centrs", Čempionu iela 2, LV-4201, Valmiera, Valmieras novads Valmieras peldbaseins piedāvā darbu apkopējām. Prasības: veikt telpu tīrīšanu un uzkopšanu saskaņā ar objekta uzkopšanas programmu; sagatavot un uzturēt kārtībā nepieciešamo inventāru; pieteikt nepieciešamo uzkopšanas līdzekļu un inventāra pasūtīšanu; augsta atbildības sajūta un akurātums; pozitīva un godīga attieksme pret darbu un kolēģiem; vēlamā izglītība – ne zemāka par vidējo; latviešu valodas zināšanas; Mēs piedāvājam: Atalgojumu 4,00 EUR stundā (3,75 EUR - pārbaudes laikā) bruto, summēto darba laiku, maiņu darbu (arī nakts stundās, ar Darba likumā paredzēto piemaksu); Teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē; sociālās garantijas  darba apģērbu; apmācības darbu uzsākot; Dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; Darba vieta: Valmieras Olimpiskais centrs, Peldbaseinu kompleksā, Čempionu iela 2 Pieteikšanās līdz 31.10.2021 : Inga Amerika, inga.amerika@voc.lv, +371 28640939. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-10-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu inga.amerika@voc.lv

Mūsu partneri