Valmieras Ziņas

Aicina pieteikties brīvprātīgos Dzejas teltīm

Lasīšanas laiks: 2 min

Septembrī, Dzejas dienu laikā, Valmiera sadarbībā ar producējošo kompāniju “Story hub” pavisam neierastā vietā, Rīgas ielas 10 garāžās, prezentēs multimediālu piedzīvojumu “Dzejas teltis”. Lai nodrošinātu pasākuma norisi, lūdz atsaukties ikvienu dzejas entuziastu kļūt par brīvprātīgo un septembri pavadīt radošā gaisotnē, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Juta Kārkliņa.

Lai multimediālā un interaktīvā dzejas atdzīvošanās sasniegtu kā lielus tā mazus, ir nepieciešama brīvprātīgo palīdzība. Aicina pieteikties brīvprātīgos vecumā no 18 gadiem (īpaši gaidīti arī seniori!), kuri ir ieinteresēti sniegt savu atbalstu pasākuma norisē un saziņai klātienē gatavi veltīt vidēji 4 stundas sava laika. Šajā periodā brīvprātīgo uzdevums būs sagaidīt apmeklētājus un informēt viņus par “Dzejas telšu” specifiku, iepazīstināt ar informāciju par teltīm, izstāstīt, kā darbojas “Overly” lietotne, kā arī būt komunikablam un atvērtam palīdzībai ikvienam interesentam.

Par savu ieguldījumu brīvprātīgie saņems reālu pieredzi un praktiskas iemaņas mākslas notikuma organizēšanā, padziļinātas zināšanas par dzeju, mākslu un tās producēšanu, kā arī dažādus labumus, piemēram, siltas pusdienas, dāvanas no Valmieras pilsētas un citus.

Brīvprātīgos aicina pieteikties līdz 26. augustam, rakstot uz e-pastu kultura@valmiera.lv. Pēc pieteikumu apkopošanas, tiks organizēta tikšanās, kurā kopīgi tiks atrasts abpusēji izdevīgākais sadarbības modelis.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām.

 

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri