Valmieras Ziņas

Aicina pieteikties brīvprātīgos Dzejas teltīm

Lasīšanas laiks: 2 min

Septembrī, Dzejas dienu laikā, Valmiera sadarbībā ar producējošo kompāniju “Story hub” pavisam neierastā vietā, Rīgas ielas 10 garāžās, prezentēs multimediālu piedzīvojumu “Dzejas teltis”. Lai nodrošinātu pasākuma norisi, lūdz atsaukties ikvienu dzejas entuziastu kļūt par brīvprātīgo un septembri pavadīt radošā gaisotnē, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Juta Kārkliņa.

Lai multimediālā un interaktīvā dzejas atdzīvošanās sasniegtu kā lielus tā mazus, ir nepieciešama brīvprātīgo palīdzība. Aicina pieteikties brīvprātīgos vecumā no 18 gadiem (īpaši gaidīti arī seniori!), kuri ir ieinteresēti sniegt savu atbalstu pasākuma norisē un saziņai klātienē gatavi veltīt vidēji 4 stundas sava laika. Šajā periodā brīvprātīgo uzdevums būs sagaidīt apmeklētājus un informēt viņus par “Dzejas telšu” specifiku, iepazīstināt ar informāciju par teltīm, izstāstīt, kā darbojas “Overly” lietotne, kā arī būt komunikablam un atvērtam palīdzībai ikvienam interesentam.

Par savu ieguldījumu brīvprātīgie saņems reālu pieredzi un praktiskas iemaņas mākslas notikuma organizēšanā, padziļinātas zināšanas par dzeju, mākslu un tās producēšanu, kā arī dažādus labumus, piemēram, siltas pusdienas, dāvanas no Valmieras pilsētas un citus.

Brīvprātīgos aicina pieteikties līdz 26. augustam, rakstot uz e-pastu kultura@valmiera.lv. Pēc pieteikumu apkopošanas, tiks organizēta tikšanās, kurā kopīgi tiks atrasts abpusēji izdevīgākais sadarbības modelis.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām.

 

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri