Valmieras Ziņas

Aicina pieteikt pretendentus apbalvojumam “Burtnieku novada sporta laureāts 2017”

2017. gadā ir aizvadīti daudzi nozīmīgi sporta pasākumi, kuros Burtnieku novada sportisti ir guvuši nozīmīgas uzvaras un godam nesuši novada vārdu ne tikai vietēja, bet arī nacionāla, Eiropas un pat pasaules mēroga sacensībās. Ir iegūtas godalgotas vietas, kā arī katrai sporta organizācijai, katrai sporta komandai, individuālajiem sportistiem ir gūti ievērojami panākumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Burtnieku novada pašvaldība.

Tiek aicināti novērtēt un godināt, piesakot pretendentus apbalvojumam “Burtnieku novada sporta laureāts 2017”, kādā no vienpadsmit izvirzītajām nominācijām:

  • Bērnu un jauniešu konkurencē “GADA jaunā sportiste”, “GADA jaunais sportists” (vecumā līdz 18 gadiem);
  • Pieaugušo konkurencē “GADA sportiste”, “GADA sportists” (vecumā no 18 gadiem);
  • Sporta veterānu konkurencē “GADA veterānu sporta pārstāve”, “GADA veterānu sporta pārstāvis” (atbilstoši konkrētam sporta veidam);
  • “GADA sporta klubs” vai “GADA sporta biedrība”;
  • “GADA komanda”;
  • “GADA treneris”;
  • “GADA sporta pasākums”;
  • “Par IEGULDĪJUMU sporta attīstībā”.

Pieteikumam jāpievieno ziņas par pretendenta sasniegumiem, tās pamatojot ar oficiāla dokumenta kopiju vai precīzu interneta adresi juridiskas personas mājas lapā. Kā arī jāaizpilda nolikumam (fails) pievienotā anketa, kas pieejama šeit.

Pieteikumi iesniedzami līdz 2017. gada 29. decembra plkst. 17.00 Burtnieku novada pašvaldības Valmieras pagasta pārvaldē Vanagu ielā 4, Valmiermuižā, Valmieras pagastā, Burtnieku novadā, LV-4219.

Iesniegtos pieteikumus vērtēs Burtnieku novada Sporta attīstības padome un Burtnieku novada sporta organizatore. Šogad pirmo reizi par izvirzītajiem pretendentiem notiks arī interneta balsojums iedzīvotājiem, lai noskaidrotu Burtnieku novadā “Populārāko sportisti”, “Populārāko sportistu”, “Populārāko komandu” un “Populārāko pasākumu”. Interneta balsošana notiks no 2018. gada 15. janvāra līdz 22. janvārim mājas lapā: www.burtniekunovads.lv un sociālajos tīklos.

Apbalvojuma “Burtnieku novada sporta laureāts 2017” piešķiršanas pasākums notiks 3. februārī plkst. 18.00 Valmieras pagasta kultūras namā, Vanagu ielā 4, Valmieras pagastā.

Programmā paredzēta gan sportistu sumināšana, gan izklaidējoši priekšnesumi un konkursi. Pasākuma noslēgumā pēc oficiālās daļas, turpat kultūras nama zālē, iespēja sportiskos sasniegumus atzīmēt arī jautras mūzikas deju ritmos vai uzkavēties sarunās ar citiem novada sporta jomas pārstāvjiem, domubiedriem. 

Naudas balvas tiek piešķirtas pamatojoties uz Noteikumiem Nr. 7/2017 “Burtnieku novada pašvaldības finansējuma piešķiršanas kārtība biedrībām un nodibinājumiem, kuru pamatdarbības joma ir sports, un kārtība, kādā piešķiramas naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā.”

Papildu informācija: Elīna Krūkle, Burtnieku novada sporta organizatore, tālr. 25971154, e-pasts: elina.krukle@burtniekunovads.lv

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Ausekļa ielā 29, Valmierā. Uz atvaļinājumu laiku. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 500-650 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, Ausekļa ielā. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 29, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-21 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv

Mūsu partneri