Valmieras Ziņas

Aicina pieteikt kandidātus “Balva uzņēmējdarbībā 2018”

Valmieras pilsētas pašvaldība izsludina pretendentu pieteikšanu apbalvojumam “Balva uzņēmējdarbībā 2018”. Apbalvojums tiek piešķirts, lai pateiktos uzņēmējiem par viņu ieguldījumu un izceltu uzņēmējdarbības vides veiksmes stāstus. Pieteikumus aicina iesniegt līdz 7.maijam, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Zane Bulmeistare.

Uzņēmējdarbība ir viens no galvenajiem Valmieras pilsētas attīstības virzieniem, tādēļ ir būtiski ne tikai novērtēt un pateikties uzņēmējiem par ieguldījumu, bet arī izcelt veiksmīgākos piemērus, kas var iedvesmot un motivēt arī citus. Apbalvojums tiks pasniegts piecās nominācijās, katrā izceļot noteiktiem kritērijiem atbilstošāko pretendentu.

Apbalvojumu “Balva uzņēmējdarbībā” saņems: “Gada uzņēmējs” jeb komersants ar pozitīvu tēlu un reputāciju, kas ar savu darbu veicis sociāli atbildīgu un veiksmīgu komercdarbību, nodrošinot ilgtspējīgu attīstību; “Gada jaunais uzņēmējs” jeb komersants, kas reģistrēts ne ilgāk kā trīs gadus un ir ar pozitīvu izaugsmi saimnieciskajā darbībā, izvērtējot ieguldījumu un radītās darbavietas; “Gada eksportētājs” jeb komersants, kas sasniedzis stabilus un izaugsmi raksturojošus rezultātus, ražojot un eksportējot preces vai pakalpojumus, tādā veidā veicinot pilsētas atpazīstamību; “Gada investīcija” jeb komersants, kas sniedzis būtisku ieguldījumu Valmieras komercdarbības vidē, saredzot biznesa attīstības potenciālu, kā arī novērtējot dažādu līmeņu speciālistu būtisko ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā. Atsevišķā nominācijā tiks apbalvots “Gada speciālists” – profesionālis, kurš devis būtisku ieguldījumu uzņēmuma attīstībā.

Pretendentus apbalvojuma saņemšanai var izvirzīt fiziskas vai juridiskas personas individuāli vai kolektīvi līdz 7.maijam. Pieteikumus aicina iesniegt Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā (Lāčplēša iela 2), sūtīt uz pasts@valmiera.lv vai aizpildīt pieteikumu elektroniski šeit. Lūgums norādīt kandidātu un pamatojumu izvirzīšanai. Kandidātus iespējams pieteikt vienā vai vairākās nominācijās. Vienu pretendentu ir iespējams pieteikt vairākās nominācijās, norādot pamatojumu katrai no tām. Pretendents apbalvojumu viena gada laikā var saņemt ne vairāk kā vienā nominācijā.

Apbalvojums “Balva uzņēmējdarbībā” jau tradicionāli tiek pasniegts Vidzemes Uzņēmēju dienu laikā, kas šogad Valmierā norisināsies no 18. līdz 19.maijam. 2018.gadā apbalvojums tiks pasniegts ceturto reizi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā SIERA RAŽOŠANAS PRESES OPERATORU Cēsu iela 8, Blome, Blomes pagasts, Smiltenes novads TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: • Pārraudzīt un strādāt ar iekārtām, kas pasterizē, homogenizē un mehāniski apstrādā pienu, iekārtām, kas ražo sieru un citus siera produktus; NO TEVIS SAGAIDĀM: • Pamata, vidējā profesionālā izglītība rūpniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību; • Augsta atbildības sajūta un godīga attieksme pret darbu; • Komunikabilitāte un spēja strādāt komandā. TAVS IEGUVUMS: • Atbildīgu, dinamisku darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Draudzīgu un uz sadarbību vērstu kolektīvu; • Karjeras un profesionālās izaugsmes iespējas; • Konkurētspējīgu atalgojumu no 1000 EUR; • Veselības apdrošināšanas polisi (pēc viena nostrādāta gada). Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV uz e-pastu: blome@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29180953 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām! Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri