Valmieras Ziņas

Aicina pierādīt savas braukšanas iemaņas konkursā “Gada jaunais autovadītājs”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicina jauniešus pieteikties konkursam “Gada jaunais autovadītājs”, kurā būs iespēja pierādīt savas braukšanas iemaņas. Viens no konkursa pusfināliem 5.jūlijā notiks Valmierā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja CSDD.

Piedalīties konkursā var jaunieši vecumā no 16 līdz 18 gadiem, kā arī nepieciešama braukšanas mācību atļauja vai mopēda vadītāja apliecība, jāzina ceļu satiksmes noteikumi un jābūt pamatiemaņām auto vadīšanā.

Konkursa pusfinālu praktiskie uzdevumi būs īpaši pielāgoti tam, lai veicinātu jauniešos izpratni par braukšanas ātrumu un apstāšanās ceļa garumu, kā arī operatīvu rīcību avārijas situācijās. Praktiski tiks pārbaudīts bremzēšanas ceļš un apdzēstas liesmas imitēta auto negadījuma vietā jauniešiem būs noderīgas prasmes visai dzīvei.

„Jauni autovadītāji jūtas pārliecināti par savu braukšanas prasmi, tādēļ konkurss „Gada jaunais autovadītājs” ir lieliska iespēja to pierādīt visai pasaulei – drošā vidē, pieredzējušu instruktoru klātbūtnē, izvairoties no liekām nepatikšanām uz ceļa,” skaidroja konkursa idejas autors, TV raidījumu “Zebra” un “Ātruma Cilts” veidotājs Pauls Timrots.

Plašāka informācija par konkursu un  pirmās kārtas jautājumi atrodami konkursa interneta vietnē. Dalība konkursā ir bez maksas.

CSDD pieejamā informācija liecina, ka kopš 2010.gada konkursā “Gada jaunais autovadītājs” piedalījušies vairāk nekā seši tūkstoši jauniešu no visas Latvijas. Konkursa pusfināli notikuši 12 dažādās Latvijas pilsētās.

 

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri