Valmieras Ziņas

Aicina piedalīties Valmieras iedzīvotāju aptaujā (1)

Kā ik gadu Valmieras iedzīvotājus aicina piedalīties aptaujā – novērtēt padarīto mūsu pilsētā, paust savu viedokli par Valmierā prioritāri veicamajiem darbiem, izteikt savas sajūtas, iespaidus, novērojumus par dzīvi Valmierā un ieteikumus, kā kopīgi Valmieru padarīt vēl zaļāku, augošāku un dzīvespriecīgāku, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Pašvaldība aicina paust ieteikumus turpmākai pilsētas attīstībai, kā arī  vēlas noskaidrot, kā iedzīvotāji vērtē pakalpojumu piedāvājumu un kvalitāti. Iedzīvotāju domas ir svarīgas, lai uzzinātu, kurās jomās pašvaldības darbs tiek vērtēts atzinīgi, kurās nepieciešams to pilnveidot. Jautājumi ir par pilsētvides labiekārtotību, pašvaldības un iedzīvotāju sadarbību un citiem valmieriešiem būtiskiem jautājumiem. Tāpat pašvaldība vēlas noskaidrot, vai iedzīvotāji ir apmierināti ar pašvaldības pieņemtajiem lēmumiem, informācijas apriti, sniegtajiem pakalpojumiem un klientu apkalpošanu. Valmieras pilsētas pašvaldība atzinīgi novērtē, ka domas par Valmieru izsaka arī Valmieras apkārtējo novadu iedzīvotāji un viesi.

Aptauja norisināsies līdz 2020.gada 29.martam.

Anketu iespējams aizpildīt elektroniski Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā www.valmiera.lv, savukārt drukātā formātā tā pieejama pašvaldības informatīvā izdevuma “Valmiera” 2020.gada februāra numurā (Nr.221), ko katra mājsaimniecība līdz 29.februārim saņems savā pastkastītē, Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Lāčplēša ielā 2, Valmieras Tūrisma informācijas centrā Rīgas ielā 10 un Valmieras integrētajā bibliotēkā Cēsu ielā 4.

Aizpildītās drukātās anketas līdz 2020.gada 27.martam iedzīvotāji var nogādāt Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Valmieras Tūrisma informācijas centrā un Valmieras bibliotēkā.

Aptauja ir anonīma, un rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Ar tiem būs iespējams iepazīties pašvaldības informatīvajā izdevumā “Valmiera” un mājaslapā www.valmiera.lv.

Anketas elektroniskā versija pieejama šeit: https://forms.gle/Nfb59BnCcGQFhMJo7 .

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    visu, kas vajadzīgs - 26.02.2020 Atbildēt

    jau ir, tikai jāmāk izmantot un protams jāpērk un jāpārdod grāmatas, brīvā tirgus ekonomika

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “mini top!” Valkas ielā 1A, Rencēnos, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs RENCĒNOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1A, Rencēni, Rencēnu pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri