Valmieras Ziņas

Aicina piedalīties Baltijas ceļa ziedu paklāja veidošanā

Ceturtdien, 22.augustā, Unguriņu-Lilli robežpunktā Unas Blaumanes un Agneses Auniņas – Linmeijeres vadībā taps Baltijas ceļam veltīts ziedu paklājs, informē Naukšēnu novada pašvaldība.

Tiek aicināti pieteikties brīvprātīgie palīgi, kā arī tie, kam ir iespēja dāvāt dažādus ziedus vai zaļas, ātri nevīstošas lapas (hostas, bergēmijas) kopējā noformējuma veidošanai. Ziedu paklāja veidotāji aizbrauksi pakaļ ziediem un lapām. Zvanīt Kadrijai 29343960 līdz 21.augustam.

23. augustā no plkst. 17:00 Unguriņu-Lilli robežpunktā notiks akordeonistu orķestra “Baltic Tremoli” koncerts, amatnieku tirdziņš, svētku uzrunas, Jāņa Lūsēna grupas koncerts ar solistu Zigfrīda Muktupāvela, Kristīnes Zadovskas, Uģa Rozes un Anmary piedalīšanos, solidaritātes ugunskura iedegšana kopā ar folkloras kopām “Mežābele” (Latvija) un “Tiistelu” (Igaunija) un grupas “Karl-Erik Taukar Band“ (Igaunija) koncerts.

Iedzīvotāji aicināti izgaismot Baltijas ceļu ar sveču (vai citādām) gaismiņām.

24. augustā norisināsies velobrauciens “BALTIJAS CEĻAM 30” Karksi-Nuija – Rūjiena.

Starts plkst. 10:00. Maršruts: Karksi-Nuijas centra laukums (Igaunija) – Lilli-Unguriņu robežkontroles punkts – Rūjienas centra laukums (36 km).

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri