Valmieras Ziņas

Aicina piedalīties akcijā “Mana dzīve grāmatplauktā”

Valmieras integrētā bibliotēka aicina iesaistīties akcijā “My Life in a Bookshelf”/ “Mana dzīve grāmatplauktā”. Mums katram ir grāmata, kas kādā īpašā veidā noteiktā dzīves periodā mūs iedvesmojusi, palīdzējusi vai pat mainījusi veidu, kādā raugāmies uz pasauli. Grāmatas un lasīšana ir būtiska mūsu dzīves sastāvdaļa. Dalībnieki aicināti dalīties pieredzes un iedvesmas stāstā. Stāsti tiek krāti publiskā vietnē šeit.

Projekta internacionālā dalībnieku sastāva dēļ stāsti ir lasāmi angļu un katra dalībnieka dzimtajā valodā. Organizatori aicina nofotografēties kopā ar grāmatu (vai arī izdomāt kādu citu vizuālā noformējuma veidu), kā arī uzrakstīt pāris teikumu par sev nozīmīgu grāmatu vai procesu, ko lasīšana aizsākusi. Stāsti gaidīti Valmieras Mākslas dienu laikā, sūtot biblioteka.info@valmiera.edu.lv.

Valmieras integrētā bibliotēka ir iesaistījusies starptautiskā projektā “CreaTeams in Library” / “Radošās komandas bibliotēkā”. Projektā tiek veicināta eksperimentālā kultūra bibliotēkā caur radošu darbību un sadarbību. Valmieras bibliotēka un citi bibliotēku, nevalstisko organizāciju pārstāvji no Latvijas, Somijas, Igaunijas, Lietuvas, Zviedrijas, Dānijas, Islandes meklē jaunus risinājumus jaunām darba formām bibliotēkās.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla kannu ražošanas uzņēmums SIA „VALPRO” aicina darbā: VIRPOTĀJU Prasības: Vēlama profesionālā izglītība atbilstošā amatā Iepriekšēja darba pieredze atbilstoša profila darbā Pieredze darbā ar universāliem virpošanas darbgaldiem Pieredze CNC darbagaldu iestatīšanā un apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Spēja intensīvi strādāt, vēlme mācīties Atbildības sajūta, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu Piedāvājam: Darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā Regulāri izmaksātu, stabilu ikmēneša atalgojumu un sociālās garantijas Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu Sakārtotu darba vidi Apmācības iespējas Iespējama transporta izdevumu segšana Ja atbilstat minētajām prasībām, sūtiet pieteikumu uz: E-pasts: darbs@valpro.lv Tālrunis informācijai: 642 07235; 29413500 Adrese: SIA “VALPRO”, L.Laicena iela 2, Valmiera, LV-4201 Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk kā 50 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā. Profesija: VIRPOTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-11-28 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv , tālr. 64207235, 29413500

Mūsu partneri