Valmieras Ziņas

Lāčplēša kauss un Neatkarības kauss dambretē Pēterim Kripanam

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmierietis Pēteris Kripans, piedaloties divās Latvijas Dambretes federācijas Latvijas svētkiem veltītās 100 lauciņu dambretes sacensībās attālināti, U13 grupā izcīnīja Lāčplēša kausu un Neatkarības kausu. Arī daudzi citi valmierieši attālinātā izglītošanās procesā aktīvi spēlē dambreti internetā prāta spēļu platformā https://www.playok.com/.

11.11.2020. Latvijas Dambretes federācija – LDF organizēja Lāčplēša kausa izcīņu 100 lauciņu dambretē attālināti. Kopējā turnīrā cīnījās 91 dambretists, bet vērtējums bija atsevišķi pa vecuma grupām un dzimumiem. No Valmieras sacensībās piedalījās 17 spēlētāji no 2. – 6. klasei.

No valmieriešiem vislabāk veicās un pirmajā desmitniekā iekļuva: U13 grupā 1.v. un Lāčplēša kauss Pēterim Kripanam, U10 grupā 4.v. Denijai Kemzei un 10.v. Elanam Eglītim, U8 grupā 7.v. Norai Golubovai, 7.v. Kevinam Vasiļevskim un 10.v. Rūdolfam Andžejevskim. Paldies arī pārējiem gudriniekiem – Ernestam Kivilandam, Armandam Farnastam, Raienam Krastiņam, Oliveram Alpeusam, Alisei Jaunkalnei, Edvardam Tiščenko, Raitim Petrakovam, Edvardam Augustam Andžejevskim, Artai Emīlijai Bitei, Robertam Golubovam, Markam Mikam Miķelsonam!

18.11.2020. norisinājās LDF Neatkarības kausa izcīņa 100 lauciņu dambretē attālināti. Kopā cīnījās 71 spēlētājs – gan pieaugušie, gan astoņgadīgie dambretisti. No Valmieras sacensībās piedalījās 14 spēlētāji no 2. – 6. klasei.

No valmieriešiem vislabāk veicās un pirmajā desmitniekā iekļuva: U13 grupā 1.v. un Neatkarības kauss Pēterim Kripanam, U10 grupā 2.v. Denijai Kemzei, 4.v. Alisei Jaunkalnei, 5.v. Edvardam Tiščenko, 8.v. Gustavam Gračevam, U8 grupā 4.v. Kevinam Vasiļevskim, 4.v. Norai Golubovai, 7.v. Tomam Baldonim un 8.v. Ernestam Kivilandam.

Prieks arī par pārējo aktīvo un patriotiski noskaņoto dambretistu dalību! Paldies – Martai Vaļģei, Elizabetei Linterei, Artai Emīlijai Bitei, Elanam Eglītim un Robertam Golubovam!

Paldies 12 bērnu vecākiem, kuri parūpējās, lai bērni varētu piedalīties svētku tiešsaistes sacensībās un rūdīties dzīvei!

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Atalgojumsno 1000 līdz 1500 Euro + bonusi par labiem darba rezultātiem.Darba grafiksMaiņu darbs (pilna slodze)Maiņas garums - 12h vai 24hMaiņas sākums var sākties 08:00 vai 20:00 un noslēgties 08:00 vai 20:00Pieredze nav nepieciešama – mēs Tev visu iemācīsim.Ko iegūsi, strādājot pie mums?-Stabilu darbu starptautiskā uzņēmumā-Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu-Apmaksātu mācību atvaļinājumu un regulāras apmācības pilnveidei-Dzimšanas dienas brīvdienu un dāvanu tavā dienā-Darbam un atpūtai pieejamus apartamentus Spānijā (Marbella) un Rīgā-Atbalstu sportiskām aktivitātēm un organizētas labbūtības aktivitātes-Grandiozus saliedēšanās pasākumus un foršus kolēģus-Psihologa/terapeita konsultācijas online – apmaksātas-Atlīdzību par briļļu/kontaklēcu iegādi darba vajadzībām-2 papildus apmaksātas brīvdienas, ja gada laikā būsi veicis 2 sociāli atbildīgas aktivitātes-Bonusus par labiem darba rezultātiemPar mumsMēs esam KLONDAIKA – daļa no Entain NCE un starptautiskās Entain grupas, vienas no pasaules lielākajām iGaming kompānijām ar 30 000+ darbinieku.Entain NCE pārvalda vairākus populārus zīmolus – Optibet, Bwin, BetCity, Ninja Casino un, protams, KLONDAIKA – leģendāru zīmolu Latvijā.Mūsu stāsts sākās jau 1988. gadā, bet šodien Klondaika ir izklaides un atpūtas tīkls 14 pilsētās, piedāvājot aizraujošu atpūtu gan klātienē, gan tiešsaistē.Pievienojies mums un kļūsti par daļu no starptautiskas komandas, kas strādā ar prieku un azartu. Profesija: BĀRMENIS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2025-11-09 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: darbs@klondaika.lv

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi SPECIALIZĒTĀ AUTOMOBIĻA VADĪTĀJU Galvenie amata pienākumi: vadīt un apkalpot specializēto (arī kravas) automobili uzturēt uzticēto automobili tehniskajā kārtībā veikt vispārējos teritoriju un ceļu uzturēšanas un labiekārtošanas darbus. Prasības kandidātiem: atbilstoša vidējā profesionālā izglītība autovadītāja apliecība B, C kategorija vēlama vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (kods 95), nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināta apmācība par darba devēja līdzekļiem pieredze kravas automobiļa vadīšanā un tehniskajā apkalpošanā fiziskā izturība un spēja strādāt komandā. Piedāvājam: dinamisku darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē stabilu atalgojumu sākot no EUR 1280 (bruto) līdz 1410 (bruto) mēnesī atkarībā no pieredzes un prasmēm veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem labumu grozu atbilstoši koplīgumam līdzmaksājumu sporta aktivitātēm Pieteikties līdz 2025.gada 03.oktobrim, sūtot CV elektroniski uz personals@v-nami.lv vai uz adresi: SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 28329013. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: SPECIALIZĒTĀ /AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2025-10-03 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri