Valmieras Ziņas

“Valmiera” ar Arokodari tribīnēs pēdējās sekundēs izlaiž uzvaru

Lasīšanas laiks: 3 min

“Valmieras” komanda, nespēlējot “Optibet” futbola virslīgas rezultatīvākajam spēlētājam Toluvalasem Arokodarem, svētdien pēdējās sekundēs zaudēja punktus 15.kārtas spēlē.

Valmierieši savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:0) ar “Liepāju”.

Spēles centrālā persona bija Arokodare, kurš gan laukumā nemaz nedevās un atradās tribīnēs. Pēc kluba sniegtās informācijas, šosezon 14 vārtus guvušais uzbrucējs kopā ar aģentu cenšas panākt ātrāku pāreju uz Beļģijas klubu “Anderlecht”, tāpēc viņš vakar nepiedalījās treniņā un šodien nespēlēja.

Mājinieki vadībā izvirzījās 31.minūtē, kad pēc Kriša Kārkliņa izpildītā stūra sitiena bumbu tālāk pāradresēja Motazs Zadems, Ērikam Punculam ar galvu raidot to vārtos. Pirmā puslaika beigās un otrā puslaika sākumā Artūram Karašauskam bija iespēja izlīdzināt rezultātu, turklāt pirmajā no epizodēm viņš trāpīja pa vārtu pārliktni.

Otrajā puslaikā strīdīgās epizodēs uz abiem vārtiem netika nozīmēti 11 metru soda sitieni, bet mača galvenie notikumi risinājās kompensācijas laika pēdējā jeb piektajā minūtē. Vispirms Kristiana Torresa izpildītais soda sitiena atdūrās “Valmieras” mūrī, bet atkārtoti mājiniekus centās pārspēt Leandro Teiho. Argentīnieša sistā bumba rikošetā no “Valmieras” futbolista atrada ceļu vārtos, viesiem panākot 1:1.

Pēc spēles Karašausks “Valmieras” galvenajam trenerim Tamazam Pertijam un vietējai publikai veltīja vairākus žestus. Kā zināms, Karašausks pirms sezonas bija “Valmieras” nometnē, taču Vidzemes klubā nepalika.

Abas komandas iepriekš šosezon tikās jūlija sākumā, kad viesos ar 1:0 uzvarēja valmierieši.

Jau ziņots, ka pirms tam “Ventspils” savā laukumā ar 5:0 (3:0) apspēlēja “Jelgavu”.

RFS savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:0) pārspēja “Daugavpili”, kas bija tuvu sensacionālam neizšķirtam.

Spēles sākums gan neliecināja, ka rīdzinieki zaudēs punktus, jo jau trešajā minūtē pēc Tomāša Šimkoviča izpildīta stūra sitiena precīzi ar galvu sita Žiga Lipuščeks. Pirmajā puslaikā vārtu rāmī vairāk sita laukuma saimnieki, taču neviens no nākamajiem mēģinājumiem savu mērķi nesasniedza.

Otrajā puslaikā RFS spēlēja arvien pasīvāk, par ko 77.minūtē samaksāja ar ielaistiem vārtiem – pēc standartsituācijas precīzs bija Kirils Makejevs. Puslaika turpinājumā RFS centās izglābties un trāpīja pa vārtu stabu, bet pusotru minūti pirms finālsvilpes Darko Lemajičs, sitot ar galvu, norībināja pārliktni.

Rīdzinieki šajā mačā pa vārtu konstrukciju trāpīja četras reizes, taču kompensācijas laika pēdējās, ceturtās, minūtes uzbrukums nesa augļus. Pēc Tomislava Šariča piespēles soda laukumā Lemajičs ar galvu nolika bumbu pa sitienam Zjuzinam, kurš to trieca vārtos – 2:1. 

Abu komandu šīs sezonas pirmajā tikšanās reizē “Daugavpils” mājās izlaida vadību un piekāpās ar 2:3.

Pirmdien kārtas noslēgumā “Tukums 2000″/TSS savā laukumā uzņems Jūrmalas “Spartaku”.

Sestdien “Optibet” virslīgas čempionātā savā starpā bija jātiekas “Riga” un “Metta”, bet spēle tika atcelta uz nenoteiktu laiku, jo čempionvienība 19.augustā Telavivā aizvadīs savu pirmo UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra spēli.

Virslīgas līderpozīcijās ir “Riga”, kas pēc 14 mačiem iekrājusi 39 punktus. Par pieciem punktiem mazāk 14 spēlēs ir RFS, trešo vietu ar 25 punktiem ieņem “Valmiera”. 20 punktus 15 dueļos iekrājusi “Ventspils”, 19 punkti 13 cīņās ir Jūrmalas “Spartakam”, bet 15 punkti 14 mačos ir “Daugavpilij” un “Metta”. “Jelgavai” ir 14 punkti, 13 punkti 14 spēlēs ir “Liepājai”, bet “Tukums 2000″/TSS 14 dueļos ticis pie četriem punktiem.

Šajā sezonā virslīgā startē desmit komandas, kas ir par vienu vairāk nekā pērn un par divām vairāk nekā aizpērn. Tāpat šosezon virslīgā leģionāru limits paaugstināts līdz astoņiem spēlētājiem. Tas nozīmē, ka laukumā vienlaicīgi jābūt vismaz trim asociācijā sagatavotiem spēlētājiem. Pērn limits bija pieci ārvalstu spēlētāji.

Tāpat kā daudzās citās valstīs pēc koronavīrusa pauzes virslīgas čempionāta reglamentā 2020.gada sezonā ir palielināts atļauto spēlētāju maiņu skaits no trim līdz piecām.

Trīs mēnešu piespiedu pauzes dēļ šosezon četru plānoto apļu vietā tiks aizvadīti trīs.

Pērn par Latvijas čempioni tika kronēta “Riga”, bet savu pirmo trofeju kluba vēsturē ieguva RFS, kas uzvarēja valsts kausa izcīņā.

SIA BALTMA ir uzticams precīzās apstrādes partneris, kas specializējas CNC garenvirpošanā, virpošanā, frēzēšanā un mehānisko mezglu montāžā. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Aicinām CNC garenvirpošanas iekārtu operatoru/-i-iestatītāju Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu; Atbildību un precizitāti; Spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Tavi pienākumi:  Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas; Nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? darbs stabilā uz izaugsmi orientētā uzņēmumā; stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika); darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa); sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu; apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins); labus darba apstākļus; darbu ar jaunākajām CNC iekārtām; regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas; pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Motivācijas vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv ar norādi CNC operatora vakance Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SIA "Līgas Kavītes zvērinātas tiesu izpildītājas birojs" aicina darbā  jurista palīgu (-dzi) uz noteiktu laiku Galvenie darba pienākumi: Darbs ar Izpildu lietu reģistru; Saņemtās korespondences apstrāde; Dokumentu sagatavošana saistībā ar nolēmumu izpildi; Nodrošināt savlaicīgu un efektīvu dokumentu un informācijas apriti; Komunikācija ar klientiem klātienē un izmantojot attālinātos saziņas līdzekļus. Prasības pretendentiem: Precizitāte, augsta atbildības sajūta, analītiskā un loģiskā domāšana; Spēja patstāvīgi organizēt darbu un noteikt prioritātes; Spēja saglabāt darba kvalitāti un elastību intensīvos darba apstākļos; Spēja orientēties normatīvajos tiesību aktos; Valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; Teicamas prasmes darbā ar MS Office programmām; Vismaz pirmā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnē. Piedāvājam: Dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā; Darba rezultātam atbilstošu atalgojumu sākot no 1100 EUR līdz 1500 EUR pirms nodokļu nomaksas; pilnu slodzi (40 stundas nedēļā); darba vietu Valmierā. CV un motivācijas vēstuli ar norādi “vakance” nosūtīt uz elektroniskā pasta adresi: liga.kavite@lzti.lv līdz 2026. gada 10. aprīlim. Piesakot savu kandidatūru vakancei, Jūs piekrītat datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem personāla atlases vajadzībām. Informējam, ka sazināsimies tikai ar otrās atlases kārtas kandidātiem, kurus uz pārrunām aicināsim telefoniski. Profesija: JURISTA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Zvaigžņu iela 1, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-10 Darba sākšanas datums: 2026-03-26 Kontaktpersona: Līga Kavīte

Mūsu partneri