FBK “Valmiera” pēcspēles metienos pieveic “Betsafe”/”Ulbroka Oxdog”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Svētdien, 10.martā, “Elvi Florbola līgas” vīru turnīra izslēgšanas turnīrā vicečempione “Valmiera” savā laukumā ar 5:4 (2:3, 1:1, 1:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Latvijas čempioni “Betsafe”/”Ulbroka Oxdog”, ceturtdaļfinālā panākot 2-2.

Uzvaras “bullīti” iemeta Mārtiņš Broks, bet divi vārti bija Gatim Liepiņam. Viesiem divreiz izcēlās Rolands Kovaļevskis.

Sestdien sērijas trešajā mačā “Betsafe”/”Ulbroka Oxdog” izbraukumā ar rezultātu 12:1 (2:1, 2:0, 8:0) sagrāva “Valmieru”, tādējādi sērijā līdz četrām uzvarām atgūstot vadību ar 2-1.

Uzvarētāju rindās ar trim vārtiem jeb “hat-trick” izcēlās Niks Ķuzulis, kamēr vienus vārtus un trīs rezultatīvas piespēles pievienoja Lauris Zaicevs. Zīmīgi, ka šīs spēles astotajā minūtē rezultātu atklāja “Valmieras” florbolists Matīss Salmiņš, tomēr turpinājumā mājinieki pamanījās ielaist 12 bezatbildes vārtus.