“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” atspēlē 21 punktu deficītu, tomēr galotnē zaudē Līvāniem

Piektdien, 3.martā, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” devās izbraukuma spēlē LBL2 ietvaros tiekoties ar vietējo “Līvāni”, kur pēc neveiksmīga pirmā puslaika izdevās sadeldēt 21 punkta deficītu, bet galotnē tāpat atzīstot pretinieku pārākumu ar 68:76.

Pirmo puslaiku valmierieši aizvadīja katastrofāli gūstot tikai 21 punktu puslaikā un ļaujot pretiniekiem iegūt ievērojamu pārsvaru. Otrajā puslaikā komandai uzlabojot uzbrukumu un sakārtojot aizsardzību izdevās rezultāta starpību sadeldēt līdz minimumam, tomēr neveiksmes uzbrukumos izšķirošajā minūtē neļāva uzvarēt “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”, kuriem tas bija sestais zaudējums divdesmit spēlēs.

Spēles sākums viesiem no Valmieras izvērtās pavisam nepatīkams. Mājinieki ātri pārņēma spēles grožus savās rokās, kamēr valmierieši vairāk cīnījās nevis ar pašu pretinieku, bet ar savu metienu precizitāti, kas pirmajā puslaikā ļāva iemest tikai 21 punktu  ar kopējo metienu precizitāti 18%. Lai arī vietējā “Līvāni” komanda uzbrukumā nebija ļoti spīdoša viņiem pirmajā puslaikā izdevās iegūt komfortablu 14 punktu pārsvaru un rezultāts uz tablo pēc pirmā puslaika vēstīja 21:35.

Otrā puslaika sākums Vidzemes Augstskolas studentiem izvērtās tikpat neveiksmīgs un pēc pāris mājinieku uzbrukumiem rezultāta starpība sasniedza jau 21 punkta pārsvaru par labu „Līvāni”. Trešās ceturtdaļas vidū pēc E.Ivanova, V.Vēvera un R.Ermansona precīziem metieniem no distances „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola„ sajuta spēles garšu un ātri rezultāta starpība saruka līdz sešu punktu deficītam valmieriešiem trešās ceturtdaļas beigās (45:51). Izšķirošajās spēles 10 minūtēs abas komandas precīzāk uzbruka no distances un pēdējās minūtēs valmieriešiem bija iespējas izraut uzvaru, tomēr izšķirošie metieni bija neveiksmīgi un „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” piedzīvoja sesto zaudējumu LBL2 otrās kārtas turnīrā, kurā šobrīd ieņem stabilu ceturto vietu. Mājiniekiem rezultatīvākais ar 15 punktiem bija V.Vēveris, bet pretiniekiem neapturams bija komandas jaunieguvums J.Kalniņš, kura rēķinā 35 punkti un 13 atlēkušās bumbas.

Nākamo LBL2 regulārā turnīra spēli „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīs 10.martā savās mājās uzņemot vienu no turnīra līderiem BA „Turība”, bet 6.martā Valmieras 5.vidusskolā komandai studentu līgas ietvaros būs svarīga pusfināla cīņa pret Rīgas Stradiņu Universitāti.

„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”-„Līvāni”

(8-12, 21-35, 45-51, 68-76)

„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Vēveris 15+5rp, Ermansons 13, Engers 11, Kohanovs 9+5ab, Ivanovs 9, Grīnbergs 7+12ab, Dubults 2, Eglītis 2, Riekstiņš, Apsītis, Burda

„Līvāni”: Kalniņš 35+13ab, Klims 11, Caune 8+6ab, Bremze 6+5ab, Vīksna 5, Golubevs 5, Pabrieža 2+4rp, Zarāns 2, Kotekins 2, Praņevskis, Mālnieks

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Valsts ģimnāzija (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sētnieku/-ci (pilnas likmes darba slodzei) uz nenoteiktu laiku.  Darba vietas adrese: Pāvila Rozīša iela 40, Valmiera, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • veikt Iestādes ārējos sanitārās un administratīvi saimnieciskās aprūpes darbus un ārējo labiekārtojumu kopšanu; • uzkopt Iestādei piegulošās teritorijas; • tīrīt atkritumus, lapas un sniegu no piebraucamām vietām; • nodrošināt regulāru ietvju, iebraucamo ceļu, pagalmu un zālāju kopšanu; un Jums ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • prasme strādāt ar dārza tehniku; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: spēja strādāt efektīvi un ātri; komunikācijas prasme; mēs piedāvājam: • atalgojumu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vvg@valmiera.edu.lv vai personīgi Valmieras Valsts ģimnāzijā, adrese: Pāvila Rozīša ielā 40, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „Pieteikums sētnieka/-ces amatam” līdz 2024.gada 31.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 25620010. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Pāvila Rozīša iela 40, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vvg@valmiera.edu.lv

Pievienojies mūsu komandai! Kocēnu pirmsskolas izglītības iestāde “Auseklītis” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju Kocēnos (profesijas klasifikatora kods 2342 02) uz nenoteiktu laiku.   Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, izglītojamo vecumam atbilstošu mācību procesu; • veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; • sadarbībā ar Iestādes skolotājiem, organizēt svētkus, tematiskus pasākumus, jautrus brīžus un citas aktivitātes; • plānot savu darbību, sagatavot amata veikšanai nepieciešamo dokumentāciju; • iesaistīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un Jums ir: • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; augsta atbildības sajūta; prasme veidot lietišķu sadarbību ar izglītības iestādes darbiniekiem, bērnu vecākiem un citu institūciju darbiniekiem; mēs piedāvājam: • 0,75 likmes; • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • atsaucīgu kolektīvu. Curriculum Vitae (CV) un pieteikumu lūdzam sūtīt uz e-pastu: auseklitis@valmiera.edu.lv ar norādi “Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs” līdz 2024.gada 28.jūnijam. Tālrunis informācijai: 26856124. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS MŪZIKAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Kalna iela 2, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-28 Kontaktpersona: CV,piet.vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: auseklitis@valmiera.edu.lv