Valmieras Ziņas

PVD: iedzīvotāji aktīvi ziņo par atrastām beigtām meža cūkām

Lasīšanas laiks: < 1 min

Iedzīvotāji aktīvi ziņo par atrastām beigtām meža cūkām, aģentūrai BNS sacīja Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterinārās uzraudzības departamenta direktore Kristīne Lamberga.

“Jā, diezgan aktīvi ziņo. Protams, mēs arī par to maksājam, lai veicinātu ziņošanu, bet mēs nemaksājam tikai par “pliku” zvanu, bet tad, ja ziņotājs – visbiežāk tie ir mednieki – paši piedalās līķa iznīcināšanā, aizved [meža cūku] līdz konteineram vai arī aprok mežā,” sacīja Lamberga, piebilstot, ka ik dienu PVD konstatē jaunus Āfrikas cūku mēra (ĀCM) saslimšanas gadījumus Latgalē un Vidzemē, sevišķi, Madonas pusē.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka šogad pirmo reizi Latvijā mājas cūkām ir konstatēts ĀCM – vīruss tika atklāts saimniecībā Daugavpils novada Dubnas pagastā. Tāpat ĀCM šogad Latvijā ir atklāts kopumā 291 meža cūkai 19 novadu 44 pagastos.

ĀCM ir bīstama, ļoti lipīga vīrusa izraisīta saslimšana cūku dzimtas dzīvniekiem. Dzīvnieku novietnē, kurā slimība konstatēta, ir jānokauj viss ganāmpulks, tādēļ šīs slimības uzliesmojums dzīvnieku turētājiem rada lielus ekonomiskos zaudējumus. ĀCM nav bīstams cilvēkiem.

Atalgojumsno 1000 līdz 1500 Euro + bonusi par labiem darba rezultātiem.Darba grafiksMaiņu darbs (pilna slodze)Maiņas garums - 12h vai 24hMaiņas sākums var sākties 08:00 vai 20:00 un noslēgties 08:00 vai 20:00Pieredze nav nepieciešama – mēs Tev visu iemācīsim.Ko iegūsi, strādājot pie mums?-Stabilu darbu starptautiskā uzņēmumā-Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu-Apmaksātu mācību atvaļinājumu un regulāras apmācības pilnveidei-Dzimšanas dienas brīvdienu un dāvanu tavā dienā-Darbam un atpūtai pieejamus apartamentus Spānijā (Marbella) un Rīgā-Atbalstu sportiskām aktivitātēm un organizētas labbūtības aktivitātes-Grandiozus saliedēšanās pasākumus un foršus kolēģus-Psihologa/terapeita konsultācijas online – apmaksātas-Atlīdzību par briļļu/kontaklēcu iegādi darba vajadzībām-2 papildus apmaksātas brīvdienas, ja gada laikā būsi veicis 2 sociāli atbildīgas aktivitātes-Bonusus par labiem darba rezultātiemPar mumsMēs esam KLONDAIKA – daļa no Entain NCE un starptautiskās Entain grupas, vienas no pasaules lielākajām iGaming kompānijām ar 30 000+ darbinieku.Entain NCE pārvalda vairākus populārus zīmolus – Optibet, Bwin, BetCity, Ninja Casino un, protams, KLONDAIKA – leģendāru zīmolu Latvijā.Mūsu stāsts sākās jau 1988. gadā, bet šodien Klondaika ir izklaides un atpūtas tīkls 14 pilsētās, piedāvājot aizraujošu atpūtu gan klātienē, gan tiešsaistē.Pievienojies mums un kļūsti par daļu no starptautiskas komandas, kas strādā ar prieku un azartu. Profesija: BĀRMENIS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2025-11-09 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: darbs@klondaika.lv

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi SPECIALIZĒTĀ AUTOMOBIĻA VADĪTĀJU Galvenie amata pienākumi: vadīt un apkalpot specializēto (arī kravas) automobili uzturēt uzticēto automobili tehniskajā kārtībā veikt vispārējos teritoriju un ceļu uzturēšanas un labiekārtošanas darbus. Prasības kandidātiem: atbilstoša vidējā profesionālā izglītība autovadītāja apliecība B, C kategorija vēlama vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (kods 95), nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināta apmācība par darba devēja līdzekļiem pieredze kravas automobiļa vadīšanā un tehniskajā apkalpošanā fiziskā izturība un spēja strādāt komandā. Piedāvājam: dinamisku darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē stabilu atalgojumu sākot no EUR 1280 (bruto) līdz 1410 (bruto) mēnesī atkarībā no pieredzes un prasmēm veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem labumu grozu atbilstoši koplīgumam līdzmaksājumu sporta aktivitātēm Pieteikties līdz 2025.gada 03.oktobrim, sūtot CV elektroniski uz personals@v-nami.lv vai uz adresi: SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 28329013. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: SPECIALIZĒTĀ /AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2025-10-03 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri