Valmieras Ziņas

8 dienās apkārt Latvijai. 2. diena – ceļu izaicinājums

Lasīšanas laiks: 2 min

Otro dienu iesāku laikus, jo grozot pulksteni, rīta gaisma sagrozījusies jau plkst. 6:00. Ātras brokastis un Valkā piestājot pie “Koklētāja” skulptūras un estrādes dodos tālāk ceļā.

Palēnām caur maziem ciematiem nokļuvu Ērģemē, kas patīkami pārsteidza ar kārtīgām pilsdrupām, kas tiek atjaunotas un pussabrukušu baznīcu. Abi objekti tādi tiešām fotogēniski.

Pa ceļam piestāju arī pie Piksāru baznīcas un “Baltijas ceļam” veltītas skulptūras uz Latvijas-Igaunijas robežas. Radās sajūta, ka rudens speciāli šogad nogaidījis, kamēr es dodos ceļā, jo koki tik ļoti krāsaini, ka prieks skatīties.

Tomēr mazāks prieks bija par ceļiem. Cenšoties turēties tuvu robežai sanāk braukt pa “mazākas nozīmes ceļiem”, kas brīžiem pārvēršas par dubļu un mālu peļķēm, brīžiem paliek diezgan šauri, bet pienāca arī mirklis, kad tālāk varēja tikai ar džipu. Tā kā man tāds nebija paķēries līdzi, tad diemžēl nācās griezties riņķī un braukt 40 km līkumu. Kopumā šodien pieveikti 350 km, no kuriem tikai nedaudz vairāk par pusi bija asfaltēti.

Sanāca apmeklēt arī Lodes estrādi, kas īpaša ar savu latvisko gleznojumu, bet Planču purva taka pie Staiceles bija tāda kā mini Ķemeru variants. Pieveicot trakos ceļus nokļuvu Ainažos, no kurienes tālāk tikai asfalts, kas priecēja. Ainažos aplūkoju necilu bāku un izcilu “spoku māju”. Tālāk jau Randu pļavas, Salacgrīva, Saulkrastu Baltā kāpa, Vecrīga un visbeidzot dienas galapunkts – Jūrmala.

Naktsmītne šeit nebija runāta, bet nelika mierā ideja vienkārši mēģināt sarunāt kādu hoteli bez maksas, apmaiņā pret “reklāmiņu” pastāstot. Tad nu ķēros pie telefona un sāku zvanīt. Pietika ar vienu telefona zvanu un “Sajūtu čiekuri” jeb Follow the Sun in Jurmala piekrita manai idejai.

Vieta, kas šogad ieguvusi balvu par “Veiksmīgāko jauno naktsmītni Latvijā”. Vieta, kas piedāvā desmit divvietīgus “čiekurus” kokos nakšņošanai, 2 bungalo mājiņas, pirti, viesu kupolu un arī milzu plostu, kuram pāri kupols. Vieta, kurā ir ļoti draudzīgs saimnieks.

Kaut arī sezona šeit strauji tuvojas beigām, tomēr viena guļvieta man atradās. Saimnieks izrādīja visu apkārtni un parunājām par biznesu un dzīvi. Nonācu pie slēdziena, ka nākamvasar jābrauc šeit ar draugiem un jāpavada kāda lieliska nedēļas nogale. Šī noteikti ir vieta, kur vērts atgriezties!

Klāt jau trešā diena, kuras plāns ir gar jūru nokļūt nedaudz aiz Kolkas, kur mani sagaida, iespējams, latviskākā naktsmītne visā Pasaulē. Vismaz bildēs radās tāda sajūta. Par to kā man veiksies sekojat rīt.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat autovadītāju braukšanas kultūru Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA SAPATA ir kūdras ražošanas uzņēmums, kas darbojas nozarē jau vairāk kā 25 gadus, aicina pievienoties kolektīvam : Bilancspējīgs grāmatvedis(-e). · Darba pienākumi: Grāmatvedības dokumentu apstrāde, uzskaite un kontrole; Pārskata perioda apkopojums un atskaišu sagatavošana uzņēmuma vadībai; Bankas operāciju uzskaite; Debitoru/kreditoru kontrole, rēķinu izrakstīšana; Avansa norēķinu dokumentu apstrāde; Darba laika uzskaite, darba samaksas un nodokļu aprēķini; Izejošo un ienākošo rēķinu apstrāde; Inventāra, materiālu un gatavās produkcijas ražošanas un realizācijas uzskaite; Pamatlīdzekļu un mazvērtīga inventāra uzskaite; Dažādu grāmatvedības aktu sagatavošana; Darba līgumu, rīkojumu un iesniegumu sagatavošana; VID un statistikas atskaišu sagatavošana un iesniegšana. Prasības: Augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai grāmatvedībā; Ne mazāk kā 3 gadu pieredze grāmatveža amatā; Labas zināšanas grāmatvedības un nodokļu likumdošanā; Analītiskā domāšana un spēja strādāt patstāvīgi; Precizitāte un atbildības sajūta; Lietvedības un dokumentu aprites principu zināšanas; Teicamas latviešu valodas prasmes, krievu – sarunvalodas līmenī; “B” kategorijas autovadītāja apliecība; Labas MS Office zināšanas. Grāmatvedības programmas Kentaurs Pro pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību. Piedāvājam: Atbildīgu, interesantu un dinamisku darbu stabilā ražošanas uzņēmumā; Labus darba apstākļus mūsdienīgā birojā Valmierā; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana (pēc noteikta nostrādātā laika); Darba laiku no 8.00 līdz 17.00; Profesionālas attīstības un izaugsmes iespējas; Darba algu no 1280 līdz 2000 EUR pirms nodokļu nomaksas. Atalgojuma apmērs ir atkarīgs no pretendenta darba pieredzes un atbilstības izvirzītajām amata prasībām. Lūdzam sūtīt Jūsu CV un motivācijas vēstuli uz norādīto e- pasta adresi: naro@naro.lv līdz 20.12.2022. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz intervijām. Profesija: GRĀMATVEDIS (CETURTĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-20 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Zvanu centrs, kurš veiksmīgi darbojas jau 9 gadus un ir: PAR ētisku pārdošanu, PAR ambiciozu mērķu izvirzīšanu un to sasniegšanu, PAR sadarbību ar fleksibliem, zinošiem, radošiem un atsaucīgiem darbiniekiem, PAR darbinieku attīstību, izaugsmi un labbūtību. Aicina pievienoties savai strauji augošajai komandai Pārdošanas speciālista amatā un sākt mācības unikālā darbinieku personiskās attīstības programmā - BPO AKADĒMIJA! BPO Akadēmijā padziļināti tiek apgūti tādi temati kā, bet ne tikai,- stresa vadība, efektīva plānošana, emocijas un to pārvaldība, konfliktu vadība, deleģēšana, motivēšana, vadība, utt. Šis noteikti IR ceļš uz panākumiem!  Pie mums Tu saņemsi: Profesionālas apmācības pārdošanā un klientu apkalpošanā Nenovērtējamas studijas BPO Akadēmijā Regulāru atgriezenisko saiti no vadītāja Personīgo izaugsmi un vēl neapzināto talantu apzināšanu Spēju izprast lietas padziļinātāk Analizēt dažādas situācijas un, iespējams, veiksmīgāk sakārtot savu dzīvi arī ārpus darba Apziņu, ka Tavām spējām nav robežu Draudzīgu kolēģu atbalstu jebkurā sarežģītā situācijā Apziņu, ka pārdošana ir Dāvana Rezultātiem atbilstošu atalgojumu no 700 Eur līdz 1400 Eur Tas no Tevis prasīs: Spēju ātri apgūt jaunas lietas Spēju aktīvi un ilgtermiņā strādāt ar sevi Spēju uzņemties atbildību par sevi Spēju tikt galā ar savām un citu emocijām Spēju analizēt, RĪKOTIES un mainīties Spēju sadzirdēt Spēju objektīvi izanalizēt atgriezenisko saiti Spēju iedziļināties un spēju risināt situācijas pēc būtības Spēju brīvi komunicēt vismaz vienā svešvalodās Labas datorprasmes obligātas! Darba laiks 08:30-17:00 Svarīgi! Attālinātā darba veicējiem nepieciešams aktīvs elektroniskais paraksts vai Smart-ID. Attālinātā darba veicējiem nodrošinām darbam nepieciešamo tehnisko aprīkojumu. (dators, austiņas u.c.) Ja Tu esi gatavs jauniem izaicinājumiem, saņemt kolēģu atbalstu un iegūt stabilitāti, PIEVIENOJIES mūsu komandai! Sazināsimies ar visiem kandidātiem, kas iesūtīs savus pieteikumus. Piesakoties, Jūs piekrītat iesniegto personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā. Jums ir iespēja atsaukt piekrišanu savu iesniegto datu apstrādei. Dati tiks saglabāti 2 mēnešus skaitot no saņemšanas brīža. CV sūtīt uz e-pastu: vakances@bposervices.lv Tālr.23079063 Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2022-12-30 Darba sākšanas datums: 2022-12-15 Kontaktpersona: E-pasts: liepaja@bposervices.lv, tālr. 23079063 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri