Valmieras Ziņas

7.Brenguļu OPEN krosmintonā

16.martā tika aizvadīts jau 7.Brenguļu OPEN krosmintonā, kurā piedalījās 57 sportisti 7 dažādās kategorijās.

Dienu iesāka jauniešu un senioru kategorijas un pēcpusdienā pievienojās arī sieviešu un OPEN kategoriju spēlētāji. U12 meiteņu kategorijā, izspēlējot spēles katrai ar katru, uzvarēja Paula Griškova (STK Zaļā Pēda, Brenguļi), 2.vietā jelgavniece Amanda Jansone (KK Krosmintons.lv), 3.vietā Kate Antuža (SK Sporta Punkts, Baldone)

U12 puišu kategorijā vispirms tika aizvadītas spēles trīs apakšgrupās, no kurām labākie kvalificējās finālturnīram. Finālturnīra spēlēs neiztika bez asarām un emocijām un līdz finālam tika rīdzinieks Rodrigo Martins Logošs (KK Krosmintons.lv) un Matīss Grava (KK Krosmintons.lv, Jelgava). Šajā spēlē divos setos pārāks bija Matīss Grava, kuram 1.vieta, Rodrigo Martinam Logošam 2. un 3.vietā Rodrigo Brencis un Augusts Zundāns (abi STK Zaļā Pēda/Trikātas pamatskola).

U14 jauktajā kategorijā līdz pusfināliem tika Voldemārs Fūrmanis (STK Zaļā Pēda), Viktorija Skaldere (STK Zaļā Pēda/Trikātas pamatskola), baldonieši Gints un Ģirts Vīksniņi, no kuriem abi brāļi spēlēja spraigu finālmaču. Šoreiz pārāks bija Gints.

O40 sieviešu kategorijā arī gana spraigas finālturnīra spēles un medaļnieces izkārtojās šādā secībā – 1.vieta Irina Lauva (KK Krosmintons.lv, Rīga), 2.vieta Laila Pētersone (SK Sporta Punkts, Baldone), 3.vieta Zane Grava (KK Krosmintons.lv, Jelgava) un Nelda Gustiņa (SK Sporta Punkts, Baldone).

O40 vīriešu kategorijā, izspēlējot spēles katram ar katru, uzvaras laurus plūca Jānis Ilsters, 2.vietā Edijs Spāre (abi KK Krosmintons.lv, Rīga), 3.vietā Dainis Lauva (BK SMASH, Jēkabpils).

Jau vēlā pēcpusdienā finišēja arī dāmu kategorija. Finālspēlē divos setos pārāka bija rīdziniece Agate Kristiāna Spāre (KK Krosmintons.lv), aiz sevis atstājot Kristiānu Anšmiti (STK Zaļā Pēda, Brenguļi). Savukārt 3.vietu draudzīgi sadalīja Mareta Jurgensone (STK Zaļā Pēda, Brenguļi) un Solvita Žogota (KK Krosmintons.lv, Rīga).

Un vēlā vakarā tika noskaidroti arī OPEN kategorijas uzvarētāji. Pēc ļoti spraigiem un gariem pusfināliem, finālspēle vairs nebija tik skatāma. Finālturnīrā tikās pieredzējušais Uldis Dzirkalis (SK 4R, Jēkabpils) un mājnieks Matīss Cināts (STK Zaļā Pēda, Brenguļi). Pieredze ņēma virsroku pār jaunību, un Uldis svinēja uzvaru. 3.vietā Artūrs Dzirkalis (SK 4R, Jēkabpils) un Artis Lauva (KK Krosmintons.lv, Rīga).

Liels paldies visiem dalībniekiem par izturību un skaistām spēlēm. Paldies arī visiem palīgiem un atbalstītājiem!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā speciālo pedagogu (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) uz nenoteiktu laiku pilnai darba likmei (30 stundas nedēļā jeb 1,0 likme) Ja Tev ir vēlme: īstenot pirmsskolas izglītības programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un skolotājiem, sniegt konsultācijas un skaidrojumu par veiktās izpētes rezultātiem, attīstības dinamiku un ieteikumus turpmākam izglītības procesam; sagatavot rakstveida atzinumus par izglītojamo pārbaudes rezultātiem; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu EUR 790,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 26. martam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai 64231434. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLAIS PEDAGOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-26 Kontaktpersona: CV, mot.vēst.un izgl.dok.kopiju iesniegt pers. vai sūtīt uz spriditis@valmiera.edu.lv, 64231434.

Mūsu partneri