Valmieras Ziņas

7.Brenguļu OPEN krosmintonā

16.martā tika aizvadīts jau 7.Brenguļu OPEN krosmintonā, kurā piedalījās 57 sportisti 7 dažādās kategorijās.

Dienu iesāka jauniešu un senioru kategorijas un pēcpusdienā pievienojās arī sieviešu un OPEN kategoriju spēlētāji. U12 meiteņu kategorijā, izspēlējot spēles katrai ar katru, uzvarēja Paula Griškova (STK Zaļā Pēda, Brenguļi), 2.vietā jelgavniece Amanda Jansone (KK Krosmintons.lv), 3.vietā Kate Antuža (SK Sporta Punkts, Baldone)

U12 puišu kategorijā vispirms tika aizvadītas spēles trīs apakšgrupās, no kurām labākie kvalificējās finālturnīram. Finālturnīra spēlēs neiztika bez asarām un emocijām un līdz finālam tika rīdzinieks Rodrigo Martins Logošs (KK Krosmintons.lv) un Matīss Grava (KK Krosmintons.lv, Jelgava). Šajā spēlē divos setos pārāks bija Matīss Grava, kuram 1.vieta, Rodrigo Martinam Logošam 2. un 3.vietā Rodrigo Brencis un Augusts Zundāns (abi STK Zaļā Pēda/Trikātas pamatskola).

U14 jauktajā kategorijā līdz pusfināliem tika Voldemārs Fūrmanis (STK Zaļā Pēda), Viktorija Skaldere (STK Zaļā Pēda/Trikātas pamatskola), baldonieši Gints un Ģirts Vīksniņi, no kuriem abi brāļi spēlēja spraigu finālmaču. Šoreiz pārāks bija Gints.

O40 sieviešu kategorijā arī gana spraigas finālturnīra spēles un medaļnieces izkārtojās šādā secībā – 1.vieta Irina Lauva (KK Krosmintons.lv, Rīga), 2.vieta Laila Pētersone (SK Sporta Punkts, Baldone), 3.vieta Zane Grava (KK Krosmintons.lv, Jelgava) un Nelda Gustiņa (SK Sporta Punkts, Baldone).

O40 vīriešu kategorijā, izspēlējot spēles katram ar katru, uzvaras laurus plūca Jānis Ilsters, 2.vietā Edijs Spāre (abi KK Krosmintons.lv, Rīga), 3.vietā Dainis Lauva (BK SMASH, Jēkabpils).

Jau vēlā pēcpusdienā finišēja arī dāmu kategorija. Finālspēlē divos setos pārāka bija rīdziniece Agate Kristiāna Spāre (KK Krosmintons.lv), aiz sevis atstājot Kristiānu Anšmiti (STK Zaļā Pēda, Brenguļi). Savukārt 3.vietu draudzīgi sadalīja Mareta Jurgensone (STK Zaļā Pēda, Brenguļi) un Solvita Žogota (KK Krosmintons.lv, Rīga).

Un vēlā vakarā tika noskaidroti arī OPEN kategorijas uzvarētāji. Pēc ļoti spraigiem un gariem pusfināliem, finālspēle vairs nebija tik skatāma. Finālturnīrā tikās pieredzējušais Uldis Dzirkalis (SK 4R, Jēkabpils) un mājnieks Matīss Cināts (STK Zaļā Pēda, Brenguļi). Pieredze ņēma virsroku pār jaunību, un Uldis svinēja uzvaru. 3.vietā Artūrs Dzirkalis (SK 4R, Jēkabpils) un Artis Lauva (KK Krosmintons.lv, Rīga).

Liels paldies visiem dalībniekiem par izturību un skaistām spēlēm. Paldies arī visiem palīgiem un atbalstītājiem!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Kā pilsēta nevar pastāvēt bez iedzīvotājiem, tā pašvaldība - bez izglītotiem, lojāliem un atsaucīgiem darbiniekiem. Valmieras pilsētas pašvaldība aicina darbā uz nenoteiktu laiku (1,0 slodze, 40 stundas nedēļā) DIENESTA VIESNĪCAS SKOLOTĀJU (darba vietas adrese: Ausekļa iela 25C, Valmierā) Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt Dienesta viesnīcā dzīvojošiem izglītojamajiem drošu un psiholoģiski labvēlīgu vidi; - sadarboties ar izglītojamajiem, izglītojamā vecākiem vai aizbildņiem, izglītības iestāžu sociāliem pedagogiem un Dienesta viesnīcas tehnisko personālu, lai sniegtu atbalstu izglītojamajiem izglītības procesa un socializācijas jautājumos; - strādāt individuālo darbu ar izglītojamajiem - iepazīt izglītojamo intereses un individuālās īpatnības, organizēt individuālās (arī grupveida) pārrunas; - sekot, lai izglītojamie ievēro telpu lietošanas un iekšējās kārtības noteikumus. Darbs ar vidusskolas vecuma izglītojamajiem; un ja Tev ir: - augstākā pedagoģiskā izglītība; - pedagoģiskā darba pieredze ne mazāk par 2 gadiem; - labas komunikācijas prasmes, spēja strādāt komandā un pieņemt lēmumus patstāvīgi; mēs piedāvājam: - darba samaksa par slodzi no 535 EUR līdz 620 EUR (atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas. Pieteikuma vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopijas var iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv, vai personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā adrese: Lāčplēša ielā 2, Valmierā, ar norādi „Dienesta viesnīcas skolotāja/-as amatam” līdz 2019.gada 22.novembrim plkst.16:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207156 vai 29448574. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatumapolitika%281%29.pdf Profesija: INTERNĀTA, DIENESTA VIESNĪCAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 25C, Valmiera Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2019-11-22

1120 06 Ražošanas direktors kokapstrādē BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts - Ražošanas un tehnoloģisko procesu plānošana, vadīšana un kontrole; - Plānot, organizēt un vadīt pakļautībā esošos cilvēkresursus; - Nodrošināt un kontrolēt ražošanas iekārtu optimālu lietošanu un savlaicīgu tehnisko apkalpošanu; - Kontrolēt visus ražotnes procesus, nodrošināt to izpildes kvalitāti; - Sekot līdz ražošanas procesu normu un projektu izpildes termiņu ievērošanu; - Sniegt ierosinājumus ražošanas procesu attīstībai; - Ieviest ražošanas procesos jaunus tehnikas veidus, kā arī jaunākās tehnoloģijas; - Izstrādāt pasākumus, kuri veicinās efektivitātes paaugstināšanu un izmaksu samazināšanos; - Budžeta sastādīšana, tā izpildes kontrole. Prasības kandidātiem - Augstākā vidējā speciālā izglītība, vēlams kokapstrādes specialitātē vai citā tehniskā jomā; - Darba pieredze vadoša līmeņa amatā un cilvēku vadībā; - Izpratne par uzņēmuma vajadzībām un personāla attīstības iespējām; - Spēja ātri pieņemt efektīvus un kvalitatīvus lēmumus; - Spēja organizēt, koordinēt un kontrolēt padoto darbību; - Spēja ātri reaģēt uz izmaiņām un pielāgoties situācijai; - Aktīva, pašmotivēta un uz rezultātu orientēta personība ar augstu atbildības sajūtu un līderības dotībām; - Teicamas latviešu un krievu valodu zināšanas. Uzņēmums piedāvā Profesionālus izaicinājumus un stabilu darba vietu; Vērtīgu darba pieredzi; Konkurētspējīgu atalgojumu; Nepieciešamo nodrošinājumu darba veiksmīgai izpildei; Daļēji apmaksātas pusdienas; Kompensāciju ceļa izdevumiem. Informācija par darba sludinājumu: Uz darba vietu nogādā ar uzņēmēja transportu. Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245 Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laiks: 8:00-17:00   Alga: No EUR 2500 – 3000 bruto un sociālās garantijas.  Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Epasts: bwe@bwe.lv Mob.tel.: 24966076 Profesija: RAŽOŠANAS DIREKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Struktūrvienība Brenguļu pagasta Zālītēs

Mūsu partneri