Valmieras Ziņas

7.Brenguļu OPEN krosmintonā

16.martā tika aizvadīts jau 7.Brenguļu OPEN krosmintonā, kurā piedalījās 57 sportisti 7 dažādās kategorijās.

Dienu iesāka jauniešu un senioru kategorijas un pēcpusdienā pievienojās arī sieviešu un OPEN kategoriju spēlētāji. U12 meiteņu kategorijā, izspēlējot spēles katrai ar katru, uzvarēja Paula Griškova (STK Zaļā Pēda, Brenguļi), 2.vietā jelgavniece Amanda Jansone (KK Krosmintons.lv), 3.vietā Kate Antuža (SK Sporta Punkts, Baldone)

U12 puišu kategorijā vispirms tika aizvadītas spēles trīs apakšgrupās, no kurām labākie kvalificējās finālturnīram. Finālturnīra spēlēs neiztika bez asarām un emocijām un līdz finālam tika rīdzinieks Rodrigo Martins Logošs (KK Krosmintons.lv) un Matīss Grava (KK Krosmintons.lv, Jelgava). Šajā spēlē divos setos pārāks bija Matīss Grava, kuram 1.vieta, Rodrigo Martinam Logošam 2. un 3.vietā Rodrigo Brencis un Augusts Zundāns (abi STK Zaļā Pēda/Trikātas pamatskola).

U14 jauktajā kategorijā līdz pusfināliem tika Voldemārs Fūrmanis (STK Zaļā Pēda), Viktorija Skaldere (STK Zaļā Pēda/Trikātas pamatskola), baldonieši Gints un Ģirts Vīksniņi, no kuriem abi brāļi spēlēja spraigu finālmaču. Šoreiz pārāks bija Gints.

O40 sieviešu kategorijā arī gana spraigas finālturnīra spēles un medaļnieces izkārtojās šādā secībā – 1.vieta Irina Lauva (KK Krosmintons.lv, Rīga), 2.vieta Laila Pētersone (SK Sporta Punkts, Baldone), 3.vieta Zane Grava (KK Krosmintons.lv, Jelgava) un Nelda Gustiņa (SK Sporta Punkts, Baldone).

O40 vīriešu kategorijā, izspēlējot spēles katram ar katru, uzvaras laurus plūca Jānis Ilsters, 2.vietā Edijs Spāre (abi KK Krosmintons.lv, Rīga), 3.vietā Dainis Lauva (BK SMASH, Jēkabpils).

Jau vēlā pēcpusdienā finišēja arī dāmu kategorija. Finālspēlē divos setos pārāka bija rīdziniece Agate Kristiāna Spāre (KK Krosmintons.lv), aiz sevis atstājot Kristiānu Anšmiti (STK Zaļā Pēda, Brenguļi). Savukārt 3.vietu draudzīgi sadalīja Mareta Jurgensone (STK Zaļā Pēda, Brenguļi) un Solvita Žogota (KK Krosmintons.lv, Rīga).

Un vēlā vakarā tika noskaidroti arī OPEN kategorijas uzvarētāji. Pēc ļoti spraigiem un gariem pusfināliem, finālspēle vairs nebija tik skatāma. Finālturnīrā tikās pieredzējušais Uldis Dzirkalis (SK 4R, Jēkabpils) un mājnieks Matīss Cināts (STK Zaļā Pēda, Brenguļi). Pieredze ņēma virsroku pār jaunību, un Uldis svinēja uzvaru. 3.vietā Artūrs Dzirkalis (SK 4R, Jēkabpils) un Artis Lauva (KK Krosmintons.lv, Rīga).

Liels paldies visiem dalībniekiem par izturību un skaistām spēlēm. Paldies arī visiem palīgiem un atbalstītājiem!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri