Valmieras Ziņas

40.skrējienā “Apkārt Vaidavas ezeram” uzvar Andrejs Dmitrijevs un Asnāte Else

Lasīšanas laiks: < 1 min

Sestdien, 21. augustā, Vaidavā no jau 40. reizi norisinājās skrējiens “Apkārt Vaidavas ezeram”. Atšķirībā no aizvadītajiem gadiem šoreiz skrējēji uz startu devās pievakarē. 

Šī gada sacensību uzvarētājs ir Andrejs Dmitrijevs, kurš 11,7 km garo distanci veica 38 minūtēs un 49 sekundēs. 2.vietā  – Rihards Linde (39:20), 3.vietā – Kristaps Kaimiņš (39:51).

Sieviešu konkurencē visātrāk distanci apkārt Vaidavas ezeram veica Asnāte Else (44:45), 2.vietā – Austra Ošiņa (47:12) un 3.vietā – Sibilla Vanadziņa (47:18)

Piedāvājam fotoieskatu sacensību norisē.

VSIA “Valmieras drāmas teātris” aicina darbā AUDIO IEKĀRTU OPERATORU Galvenie pienākumi: veikt izrāžu un mēģinājumu apskaņošanu gan stacionārā, gan izbraukumos uzstādīt un noņemt skaņu aparatūru Prasības: vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība vēlama pieredze darbā ar skaņu iekārtām precizitāte un augsta atbildības sajūta spēja strādāt komandā prasme plānot spēja pielāgoties elastīgam darba laikam Mēs piedāvājam: pilnas slodzes darbu sociālās garantijas apmācību darba vietā dinamisku, interesantu darbu radošā vidē draudzīgu kolektīvu atalgojums no 1000.- līdz 1150.- eiro mēnesī (bruto) Pieteikumu un CV sūtīt līdz 13.februārim uz e-pastu: vdt@vdt.lv ar norādi “Audio iekārtu operatora vakancei”. Lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai (darba intervijai). Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlasi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Valmieras drāmas teātris”. Pēc konkursa noslēgšanās, Jūsu personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti. Profesija: AUDIO IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Kultūra / Māksla Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-13 Kontaktpersona: CV un motivāc. vēstuli sūtīt uz e-pastu vdt@vdt.lv vai nodādāt personīgi teātrī. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri