Valmieras Ziņas

4 padomi tiem, kam nepieciešams kredīts

Lasīšanas laiks: 2 min

Ikvienam var gadīties nonākt situācijā, kad neparedzētu apstākļu dēļ ir steidzami nepieciešama nauda, bet ienākumi gaidāmi vien pēc kāda laika – šādos brīžos palīdzēt var kredīts. Tā kā kredīts ir finanšu saistības, kas jāuztver ļoti nopietni, ikvienam noderēs ievērot dažus padomus attiecībā uz aizdevuma aizņemšanos.

Izvēlies uzticamu finanšu partneri

Ja esi sapratis, kas bez citu palīdzības finanšu līdzekļus neparedzētajam gadījumam neatradīsi, Tev jāizvēlas pie kā aizņemties. Mūsdienās ir daudz potenciālo aizdevēju, taču galvenie ir:

  • Bankas, kas nodarbojas ar kredītu piešķiršanu saviem klientiem;
  • Uzņēmumi, kas izsniedz naudu pret ķīlu, piemēram, automašīnu;
  • Nebanku aizdevēji, pie kā kredīts visbiežāk pieejams internetā.

Bankas lielākoties aizdod lielākas naudas summas, un arī kredīts pret ķīlu parasti tiek izsniegts vairāku tūkstošu eiro apmērā, taču nelielu finanšu problēmu gadījumā palīdzēs tieši ātro kredītu aizdevēji.

Izvērtē nepieciešamo summu

Kredīts ir tā joma, kur nav ieteicams ņemt visu, ko piedāvā, respektīvi nav obligāti jāaizņemas visa piedāvātā aizdevuma summa. Pat tādā gadījumā, ja kredīts tiek pirmo reizi piešķirts bez maksas, labāk aizņemties tikai tik, cik reāli nepieciešams konkrētajā situācijā. Turklāt summai ir jābūt samērīgai ar Tavām iespējām aizdevumu atdot. Apdomā arī to, kad Tev gaidāmi droši ienākumi, un izvēlies tam atbilstošu atmaksas termiņu.

Pārbaudi visus nosacījumus

Tāpat kā slēdzot jebkuru darījumu, arī aizņemoties iepazīsties ar visiem noteikumiem, ar kādiem Tev kredīts tiek piešķirts. Galveno uzmanību pievērs tādiem faktoriem kā:

  • Maksai par aizņemšanos;
  • Termiņam, kad kredīts jāatdod;
  • Iespējām kredītu pagarināt un izmaksām, ko tas rada.

Vienmēr rūpīgi izlasi līgumu, kādu Tu slēdz ar aizdevēju un, ja kaut ko nesaproti – nekautrējies pajautāt uzņēmuma speciālistiem, lai tie palīdz un paskaidro katru līguma punktu.

Apsver iespējas atmaksāt

Pats svarīgākais padoms, kas jāatceras – vienmēr objektīvi izvērtē savu maksātspēju. Galvenie finanšu stabilitātes raksturojošie faktori ir:

  • Tavu ienākumu regularitāte;
  • Algas un citu ienākumu apjoms;
  • Citas Tavas kredītsaistības, ko nepieciešams apmaksāt;

Ja algu saņem regulāri, turklāt tā ir tādā apjomā, ka spēsi gan veikt ikdienā nepieciešamos maksājumus, gan atmaksāt aizdevumu – Tu vari apdomāt lēmumu par aizņemšanos. Uzņēmums Kredits7 piedāvā kredītu saņemt 15 minūšu laikā un ar izdevīgiem noteikumiem. Pārliecinies par to pats, izpētot mājaslapu kredits7.lv. Pirms aizņemšanās, rūpīgi izvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt!

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri