Valmieras Ziņas

29. ’’Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā’’ Valmierā pulcēs labākos Latvijas, Lietuvas un Igaunijas sportistus

Lasīšanas laiks: 2 min

Valsts Prezidenta balvas izcīņa ir vienas no gaidītākajām un tradīcijām bagātākajām vieglatlētikas sacensībām Baltijā. No 4. līdz 5. augustam Jāņa Daliņa stadionā, Valmierā norisināsies Valsts Prezidenta balvas izcīņas sacensības, kas vienlaikus būs arī 60. Baltijas valstu komandu čempionāts.

Divu dienu garumā Baltijas valstu spēcīgākie vieglatlēti cīnīsies par čempiona tituliem kā individuālajās disciplīnās, tā par spēcīgākās komandas titulu.  Sacensības solās būt aizraujošas, jo daudzi sportisti izmantos iespēju, lai parādītu savu labāko sniegumu pirms došanās kā uz Eiropas U20 čempionātu Jeruzālemē, tā Pasaules čempionātu Budapeštā.

Lai sniegtu ieskatu par gaidāmajām sacensībām, 3. augustā, Jāņa Daliņa stadionā norisinājās “Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā” preses konference, kurā piedalījās Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidents Arnis Lagzdiņš, kā arī Latvijas izlases sastāva sportisti: Līna Mūze-Sirmā, Gunta Vaičule un Arnis Rumbenieks.

Valmieras novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks uzsvēra sacensību nozīmi kā vietējā, tā Baltijas mērogā. Latvijas Valsts prezidenta balvas izcīņas sacensības vieglatlētikā Jāņa Daliņa stadionā norisinās kopš 1995.gada un šogad norisināsies jau 29. reizi.

2022. gadā kopvērtējumā pirmo vietu Valsts Prezidenta balvas izcīņā ieguva Lietuvas izlase, kura ar 280 punktiem noturēja divu punktu vadību par Igaunijas vieglatlētikas izlasi. Latvijai ar 239 punktiem ierindojās trešajā vietā. Aizvadītajā nedēļas nogalē Valmierā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā, kur mūsu labākie vieglatlēti uzradīja ļoti labus rezultātus un izmantoja iespēju ’’iesildīties ’’ prezidenta balvas izcīņai. Jautājām Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidentam Arnim Lagzdiņam par to, kas jāizdara Latvijas sportistiem, lai šogad kopvērtējumā ieņemtu pirmo vietu:

’’Noteikti jāuzrāda savi labākie rezultāti! Šobrīd mūsu kaimiņi ir diezgan spēcīgi, savukārt Latvijas izlases vidējai vecums pašlaik ir junioru vecums, kas nozīmē to, ka mums ir grūtāk sacensties atsevišķās disciplīnās. Protams, visi no mūsu sportistiem startē ar mērķi sasniegt savu labāko rezultātu un cīnās par vietu kopvērtējumā.’’

Ikviens vieglatlētikas un sporta cienītājs aicināts 4. un 5. augustā atbalstīt Latvijas izlases sportistus Baltijas augstākā mēroga valstvienību sacensībās. Īsto sacensību garšo, protams, vislabāk iespējams izjusta apmeklējot tās klātienē – Jāņa Daliņa stadionā, bet sacensību tiešraidi būs iespējams vērot arī sportacentrs.lv, kā arī kanālā TV4.

SIA "BONO" Meža īpašumu, Cirsmu un Lauksaimniecības zemju  Pārdevēju BONO ir kokrūpniecības un mežsaimniecības nozares uzņēmums. Uzņēmuma darbības virzieni aptver kokmateriālu ieguvi, loģistiku, pirmapstrādi, tālākapstrādi, tirdzniecību un koka māju ražošanu. BONO ir kļuvis par pilnībā integrētu uzņēmumu grupu, kas tiecās izmantot vismodernākās tehnoloģijas un ražošanas metodes, lai koksne iegūtu augstāku pievienoto vērtību visos vērtību ķēdes posmos. GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: ▪ Veikt izejošos zvanus potenciālajiem klientiem, lai identificētu interesi par meža īpašuma/lauksaimniecības zemes pārdošanu vai meža izstrādi. ▪ Pārliecināt potenciālos klientus par izteiktā piedāvājuma priekšrocībām un vienoties par darījumu; ▪ Sadarboties ar citām uzņēmuma nodaļām-vērtēšanas/projektu vadības/juridisko nodaļu u.c. pēc nepieciešamības, lai veiksmīgi novērtētu īpašumus, nodotu informāciju par plānoto darījumu kolēģiem. ▪ Izpētīt un saprast uzņēmuma meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju pirkšanas piedāvājumus. GALVENĀS PRASĪBAS: ▪ Spēja efektīvi un laipni komunicēt, izmantojot tālruni; ▪ Iepriekšēja pieredze zvanu centrā, telemārketingā vai aktīvā pārdošanā pa telefonu B2C sektorā tiks uzskatīta par priekšrocību; ▪ Vēlme apgūt un izprast meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju biznesa nianses; ▪ Izturība un motivācija ikdienā strādāt ar lielu zvanu apjomu; ▪ Spēja strādāt komandā un sadarboties ar citiem departamentiem; ▪ Labas latviešu un vēlamas krievu valodas prasmes gan mutiski, gan rakstiski. MĒS PIEDĀVĀJAM: ▪ Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; ▪ Apmācības un iespēju attīstīties uzņēmumā; ▪ Iespēja strādāt no mūsdienīgas un ērtas darba vides Beātes iela 5; Valmiera; LV-4201. ▪ Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1800EUR bruto + kvartāla bonusu sistēma - balstīta uz sasniegto rezultātu; ▪ Draudzīgu darba vidi un atbalstošu kolektīvu; ▪ Apmaksātus telekomunikācijas pakalpojumus CV sūtīt uz e-pastu recruitment@bonotimber.com Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Lauksaimniecība / Vide Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-21

Mēs, AS Brink’S Latvia, esam daļa no Amerikas Savienoto Valstu koncerna Brink’S, kas ir globāls līderis skaidras naudas pārvadājumu jomā. Šobrīd mēs aktīvi meklējam savā komandā inkasentu (-i) darbam Valmierā. Mēs lepojamies ar savu 120 cilvēku lielu un stabilu komandu Latvijā un 165 gadu pieredzi pasaulē. Mēs ar prieku sniedzam pakalpojumus vairāk kā 600 klientiem visā Latvijā. Mūsu vērtības ir Drošība, Fokuss uz klientiem, Ētika un godīgums, Darbinieku pieredze, Pastāvīgi uzlabojumi, Dažādība un komanda. Regulāri veikto personāla lojalitātes aptauju rezultāti rāda, ka mūsu darbinieki augstāk par visu vērtē savus kolēģus un darba saturu. Pievienojoties mums, TU iegūsi valstij nozīmīgu darbu starptautiskā, nozares lielākajā uzņēmumā, kā arī: - profesionālu kolēģu un zinoša vadītāja atbalstu - apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai - finansiālu atbalstu apsardzes sertifikāta iegūšanai un pagarināšanai - veselības apdrošināšanu ar pirmo darba dienu - atalgojumu 6.2-7.0 EUR bruto/h, vienmēr laikā - darba apģērbu ērtam darbam, dienesta ieroci un citu ekipējumu Mēs TEV uzticēsim materiālo vērtību inkasāciju, apsardzi un pārvadāšanu, nodrošinot izcilu servisu mūsu klientiem. Mēs sagaidām, ka Tev ir: apsardzes sertifikāts un nepieciešamie dokumenti ieroča nēsāšanas apliecības noformēšanai, B kategorijas autovadītāja apliecība, latviešu valodas prasme un augsta atbildības sajūta. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com AS “Brink's Latvia” apstrādās Jūsu personas datus, kas iegūti atlases procesā, lai veiktu atlasi amatam, uz kuru pretendējat, un aizsargātu mūsu intereses strīdu rašanās gadījumā. Atkarībā no amata mēs varam kopīgot Jūsu personas datus ar citiem Brink’s uzņēmumiem, kas ir iesaistīti atlases procesā, un daži no uzņēmumiem var atrasties ārpus ES. Ja Jūs netiksiet pieņemts darbā, mēs iznīcināsim Jūsu datus tā kalendārā gada beigās, kas seko gadam, kurā pieteicāties darbam. Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju par to, kā mēs apstrādājam Jūsu datus, lūdzam sazināties ar mums pirms pieteikšanās šim amatam. Ja vēlaties saņemt piedāvājumus dalībai citos konkursos, tostarp uz citiem amatiem, lūdzam norādīt to savā pieteikumā. Lūdzam ņemt vērā, ka šādos gadījumos Jūsu dati tiks kopīgoti Brink's grupas ietvaros (tostarp ārpus ES), kā arī Jūs varat saņemt piedāvājumus dalībai konkursos no citiem Brink's grupas uzņēmumiem. Pateicamies par atsaucību. Profesija: INKASENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-31 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com

Mūsu partneri