Valmieras Ziņas

29.maijā notiks nolietotas elektrotehnikas savākšanas akcija Burtnieku novadā

Lasīšanas laiks: 2 min

Burtnieku novada pašvaldība un SIA “ZAAO” aicina iedzīvotājus 29.maijā bez maksas atbrīvoties no nolietotas elektrotehnikas atkritumiem īpašās elektrotehnikas savākšanas pieturvietās. Akcija tiek rīkota, lai atbalstītu iedzīvotājus īpašumu sakārtošanas darbu veikšanā un samazinātu vidē nelegāli nonākušo atkritumu daudzumu.

Nekrāj lieko! Izvēlies sev tuvāko pieturvietu un nodod TIKAI nolietotu, neizjauktu elektrotehniku pārstrādei, ievietojot to ZAAO elektrotehnikas savākšanas transportā.

Sadzīves elektrotehnika jeb elektriskās un elektroniskās ierīces ir tādas, kas darbinātas ar elektrību vai baterijām, piemēram, televizori, ledusskapji, tējkannas, trauku mazgājamās mašīnas, plītis, matu fēni, gludekļi, mobilie telefoni, pulksteņi, putekļu sūcēji, mikseri, tosteri, u.c.

Pieturas:

Plkst. 09.00. – 09.15   “Austrumi”, Vecates pagasts

Plkst. 09.20. – 09.35   “Rūdekas”, Vecates pagasts (starp daudzdzīvokļu mājām)

Plkst. 09.40 – 10.00    Vecate, laukumā aiz kultūras centra

Plkst. 10.10 – 10.30    Upes 22, Matīšos

Plkst. 10.45 – 11.00   “Pidriķi”, Burtnieku pagasts

Plkst. 11.05 – 11.15   “Krasti”, pie veikala “Ausma”, Burtnieku pagasts

Plkst. 11.20 – 11.35    Burtnieku centrs, stāvlaukumā pie autobusa pieturas

Plkst. 11.45 – 12.00   “Kalnāres”, Burtnieku pagasts, iepretim Burtnieku jaunajiem kapiem

Plkst. 12.15 – 12.25    Rencēni, Valkas iela 5A, pie katlu mājas

Plkst. 12.40 – 13.00    Ēveles centrs, pie vecā bērnudārza (laukumā)

Plkst. 13.10 – 13.30    “Lizdēni”, Rencēnu pagasts, uz laukuma pie katlu mājas

Plkst. 13.40 – 13.50     Bukas centrs, Rencēnu pagasts (pie akmens mājas)

Plkst. 14.00 – 14.15     “Rūpnieki”, laukumā pie “Rūpnieki 5”, Valmieras pagasts

Plkst. 14.25 – 14.40     Viestura laukums 2B (atkritumu konteineru laukumā), Valmieras pagasts

Plkst. 14.50 – 15:05     Valmiermuiža, Ābeļu un Birzītes ielas krustojums (pie šķūņa)

Plkst. 15:10 – 15.25     Ozolu 2, Valmieras pagasts

ZAAO atgādina, ka ikdienā ir pieejams nolietotas, neizjauktas elektrotehnikas savākšanas pakalpojums no mājsaimniecības adreses par transporta pakalpojuma maksu. Plašāka informācija uzņēmuma mājas lapā http://www.zaao.lv/lv/privatpersonam/elektrisko_un_elektronisko_saidzve_radusos_bistamu_videi_kaitigo_precu_atkritumu_savaksana. Tāpat aicinām izmantot nolietotas elektrotehnikas nodošanas bezmaksas pakalpojumu sev tuvākajos EKO laukumos, kuru adreses un darba laiki pieejami ZAAO mājas lapā  http://www.zaao.lv/lv/privatpersonam/eko_karte . Informācija pieejama arī pa tālr. 64281250.

Ja esi precīzs un saimniecisks, mīli kārtību un spēsi veikt sadzīvisku remontu, transportlīdzekļu apkopi, tad iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandā  Valsts vides dienesta (Nr. 90000017078)Administratīvā departamenta Saimniecības vadītāja amatā (viena darbinieka amata vieta uz nenoteiktu laiku)  Mēs piedāvājam:  interesantu un radošu darbu; vērtīgu pieredzi un profesionālās izaugsmes iespējas ; mēnešalgu no 932 līdz 1398 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši zināšanām un pieredzei; veselības apdrošināšanu, atvaļinājuma pabalstu, papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām, kā arī citus valsts pārvaldē paredzētus ar papildu atlīdzību saistītus pasākumus; darba vietu kādā no mūsu birojiem - Valmierā vai Madonā.   Uzticēsim Tev:   pārzināt un pārvaldīt Dienesta nekustamos īpašumus; rūpēties un materiāli tehniski nodrošināt Valmieras un Madonas biroju; sniegt atbalstu kolēģiem transporta jautājumos; veikt transportlīdzekļu, tai skaitā ūdens transportlīdzekļu lietošanas, remontu, nobraukumu un degvielas izlietojumu uzraudzību; uzraudzīt un rūpēties par iekārtām un biroja tehniku; organizēt darba aizsardzības un ugunsdrošības prasību ievērošanu.   Sagaidām, lai Tev ir:  profesionālā pieredze līdzīgā amatā, vēlams valsts pārvaldes iestādē; zināšanas un prasmes ēku un teritoriju apsaimniekošanā un autoparka uzturēšanā, tehniskās zināšanas par ēkās iebūvēto sistēmu darbību un pamatprasmes ēku remontdarbos; vēlama augstākā izglītība; labas iemaņas darbā ar standarta datorprogrammām un biroja tehniku; spēja precīzi un operatīvi izpildīt uzdevumus, darbu plānošanas prasmes, augsta atbildības sajūta, noturība stresa situācijās; B kategorijas autovadītāja apliecība; elektroniskais paraksts. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) Valsts vides dienestam uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – Saimniecības vadītājs”) Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-07 Kontaktpersona: Dokumentus sūtīt uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Ja vēlies iegūt profesionālo pieredzi administratīvajās tiesībās, Tev rūp vides aizsardzība un Tevi interesē darbs ar normatīvo aktu piemērošanu,iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandāValsts vides dienesta Juridiskā departamenta Administratīvo sodu piemērošanas daļas vecākā inspektora (jurista) amatā (viena ierēdņa amata vieta uz nenoteiktu laiku) Piedāvājam: vērtīgu profesionālo pieredzi valsts pārvaldē administratīvā pārkāpuma procesa jomā; darbu komandā kopā ar profesionāliem un atsaucīgiem darba kolēģiem; mēnešalgu no 1008 līdz 1512 euro pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši kvalifikācijai un prasmēm; darba vietu kādā no mūsu birojiem Valmierā vai Madonā, ar iespēju strādāt daļēji attālināti. Uzticēsim Tev: izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas un pieņemt lēmumus par administratīviem pārkāpumiem vides piesārņošanas, atkritumu apsaimniekošanas, zvejas un dabas resursu izmantošanas jomā; sekot līdzi piemēroto administratīvo sodu samaksai. Sagaidām, lai Tev ir: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; otrā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnēs; vēlama pieredze dokumentu sagatavošanā un tiesību normu piemērošanā; vēlamas zināšanas par vides aizsardzības normatīvajiem aktiem un administratīvā pārkāpuma procesu; spēja analizēt informāciju un pieņemt lēmumu, labas plānošanas un organizēšanas prasmes, un komunikācijas prasmes. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – ASPD_jurists”)  Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045.  Profesija: JURISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-06 Kontaktpersona: E-pasts: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri