Valmieras Ziņas

24. oktobrī notiks Valmieras Centra domrade un Lielā noslēdzošā domrade

Valmieras novada fonds (VNF) kopā ar Valmieras pilsētas pašvaldību septembrī un oktobrī organizēja Valmieras apkaimju domrades, aicinot iedzīvotājus iesaistīties, plānot un realizēt idejas kopā. Sestdien, 24. oktobrī, no plkst. 10.00 līdz 12.30 Valmieras Kultūras centrā (Rīgas iela 10) aicinām Valmieras iedzīvotājus uz Valmieras Centra domradi klātienē!

Ņemot vērā, ka Covid-19 radītie izaicinājumi ir atbildība par mūsu visu veselību, Centra domrades dalībnieku skaits ir ierobežots.

Lūdzam iepriekš reģistrēties dalībai domradē elektroniski ŠEIT vai zvanot pa tālruni 20 258 200.

Lielā noslēdzošā domrade notiks attālināti

Sestdien, 24. oktobrī, pēc Valmieras Centra domrades, no plkst.13.45 līdz 16.00 notiks attālināti Zoom platformā Lielā noslēdzošā domrade, kurā piedalīsies dalībnieki no Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas novadiem un Valmieras apkaimju – Burkānciema, Centra, Jāņparka, Pārgaujas un Zvirgzdukalna iedzīvotāji un domražu dalībnieki.

Lai aktualizētās vajadzības un idejas virzītos pretī risinājumiem, domrades vadīs Āris Ādlers, apkaimju attīstības eksperts, kurš Latvijā palīdzējis īstenot dažādus apkaimju uzlabošanas projektus – no soliņiem un skvēriem, līdz rotaļu laukumiem un pulcēšanās vietām.

Lūdzam iepriekš reģistrēties dalībai domradē elektroniski ŠEIT vai zvanot pa tālruni 20 258 200.

No septembra notikušas jau deviņas domrades gan Valmieras pilsētā, gan Valmieras apkārtējos novados. Domradēs izskanējušām idejām atbalstu ir iespējams gūt VNF projektu konkursā “Sev, tev, novadam”. Šogad pieteikšanās atbalstam iespējama līdz 1. novembrim. Vairāk informācijas par projektu www.vnf.lv – īsteno ideju.

Pasākumu laikā var tikt fotografēts un filmēts. Foto un video materiāli var tikt izmantoti Valmieras novada fonda un Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri