Valmieras Ziņas

23. maijā Kocēnos notiks Vasarsvētku tirdziņš “Restarts”

23. maijā no plkst. 11.00 līdz plkst. 15.00 Kocēnos divos tirgus plačos norisināsies Vasarsvētku tirdziņš, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Kristers Blūms.

Pirmajā tirgus placī, kas atradīsies Kokmuižas promenādē (līdzās lapenei), būs iespēja restartēt savu drēbju skapi, iegādāties kādu pērli savai mājai, interjeram. Turpināsim aizvadītajā gadā iesākto tradīciju dot otru iespēju lietām, kas glabājas skapjos, bēniņos, pieliekamajos, un varētu būt noderīgas kādam citam. Pieteikšanās dalībai andelē, sūtot vēstuli uz e-pasta adresi ilona.migla@kocenunovads.lv. Uz andelēšanu vēl iespējams pieteikties! Maksimālais tirgotāju skaits: 20. Pieteikumi tiks reģistrēti rindas kārtībā pēc to iesūtīšanas laika.

Otrajā tirgus placī, kas atradīsies laukumā pie ēkas Jāņa Ķenča ielā 3/5, ar skatu uz Kokmuižas strūklaku, būs iespēja iegādāties Kocēnu novada mājražotāju, amatnieku un zemnieku labumus.  Maksimālais tirgotāju skaits ir sasniegts, jauni pieteikumi netiek pieņemti.
Paralēli tirdziņam norisināsies izbraucieni ar laivu pa Kocēnu dīķi. Braucienos varēs doties bez maksas, vienā laivā sēžot personām no vienas mājsaimniecības.

Mājražotāju tirdziņa apmeklētājus gaidīs vīna darītavas “Matilde” un “Berga Vīns”.  “Grasbergs” ar gardajiem piena produktiem, mājražotāja Antra Antonija ar pašceptajām kūkām un cepumiem, mājražotāja Sandra Krīgere ar sulām, sīrupiem un sukāžu produkciju, z/s “Mežmalas” ar spēcinošo smiltsērkšķu produkciju, z/s “Mežvijas” ar garšaugu maisījumiem, sīrupiem, medu, mājražotāja Ruslana Mitničuka ar “Visummila” maizi, SIA “Simple Concept” ar dažādiem skaistiem un vienlaikus arī praktiskiem koka izstrādājumiem, Justīne Valdmane ar dāmu apģērbiem. Pie Zeltītes Kavieres varēs mieloties ar gardo putru, zāļu tējām un sulu.

Tāpat tirdziņā būs iespējams iegādāties “Jāņa kūpinātavas” zivis un gaļu, Ķingu maizi, Rehtšprehera sieru, “Siera ražotnes” mājas makaronus un kaltētos sierus. Valmiermuižas saime ciemosies ar Kokmuižas produkciju, un restorāns “Delizia” gādās par gardu maltīti. Neizpaliks arī popkorns un cukurvate mazajiem kārumniekiem.

Savukārt Rūjienas audēja Vija Rulle ieradīsies ar visu nepieciešamo, lai kārtīgs latviešu cilvēks varētu sapostiem Jāņiem tradicionālās noskaņās. 

Dalībniekus  un apmeklētājus aicina ievērot epidemioloģiskās drošības prasības.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri