Valmieras Ziņas

15.Vidzemes čempionātā hokejā sākas cīņas par medaļām

15.Vidzemes čempionātā hokejā 1.līgā šovakar, 5.martā notiks pirmās finālspēles par 1. un 3.vietu. Lielajā finālā par zeltu pl.20:00 cīnīsies Woltec un Vijciems hokejisti, bet mazajā finālā pl.21:35 par bronzu – Ledus vilki un Biko-Logi. Spēles norisināsies līdz kādas komandas divām uzvarām.

Pusfinālā Woltec hokejisti divās spēlēs ar 6:3 un 7:3 bija pārāki par Biko-Logi komandu.

Otrajā pusfinālā intriga katrā spēlē saglabājās līdz pat spēles pēdējai minūtei, Ledus vilki komandas vārtsargam atstājot vārtus un spēlējot 6 pret 4 un 6 pret 5. Vijciems komanda nosargāja uzvaras ar 3:2 un 3:1 un iekļuva finālā.

Pirmās līgas disciplinētākā komanda pēc regulārā čempionāta ir Woltec komanda(vismazāk soda minūtēs). Pirmās līgas labākie spēlētāji janvāra mēnesī:

– vārtsargs Edgars Elstiņš (Woltec)

– aizsargs Aleksejs Jakovļevs (Biko-Logi)

– uzbrucējs Kristaps Bīnerts (Woltec)

Otrajā līgā regulārā čempionāta pēdējā kārta notiks 7.martā, kur izšķirsies, kādi būs pusfināla pāri. Vai Inflekss tiksies ar HK Smiltene’09 vai Siguldas komandu? Vai otrā līga jāatstāj Skorpions vai SK Pārgauja hokejistiem? Otrās līgas pusfinālspēles 14.03, 19.03 un, pēc nepieciešamības, 26.03.

Šobrīd 2.līgas disciplinētākā komanda ar vismazāk soda minūtēm ir SK Pārgauja. Par labākiem spēlētājiem janvāra mēnesī 2.līgā nominēti:

– vārtsargs Ralfs Bērziņš (Sigulda)

– aizsargs Kristaps Leitis (Smiltenes vanagi)

– uzbrucējs Jānis Lauris juniors (HK Smiltene’09)

Trešajā līgā līdz regulārā čempionāta beigām palikušas 2-3 kārtas. Arī šeit vēl nav skaidrības par pusfināla pāriem. Acīmredzot viss noskaidrosies pēdējās kārtās. Četrinieks ir zināms: Cēsis, Gulbene/SCO, Vilki un Alūksnes komandas. Šeit iespējami komandu taktiskie varianti, kura komanda kurai ir ērtāks pretinieks. Par labākiem spēlētājiem 3.līgā janvāra mēnesī atzīti:

– vārtsargs Mārtiņš Podziņš (HK Vilki)

– aizsargs Krišjānis Seinass (HK Vilki)

– uzbrucējs Mareks Platačs (HK Alūksne)

Šobrīd trešās līgas disciplinētākā komanda ir Cēsu auto hokejisti (vidēji spēlē mazāk par 5 soda minūtēm). Trešās līgas pusfināli: 29.03, 05.04 un, vajadzības gadījumā – 12.04.

Veterānu 45+līgā divas komandas jau iekļuvušas finālčetriniekā: Sedas un Tartu Dinamo hokejisti. Vēl par divām vietām notiks izšķirošā cīņa pēdējās kārtās starp trim komandām: Elvi Rauna, Skorpions un Inflekss veterāniem. Disciplinētākās komandas statuss ar vismazāk nopelnītām soda minūtēm – 100 – ir Inflekss komandai. Veterānu 45+ līgas pusfināli startēs: 24.03, 31.03 un, vajadzības gadījumā, 10.04. Par labākiem janvārī veterānu 45+ līgā atzīti:

– vārtsargs Roberts Mikuļinoks (Seda)

– aizsargs Māris Latiks (Elvi Rauna)

– uzbrucējs Janek Luiv (Dinamo Tartu)

Visās līgās komandas ir gatavas izšķirošām cīņām. Spēlētāji ar traumām, mikrotraumām ir gatavi finālkaujām. Katrs ir gatavs iziet laukumā un palīdzēt savai komandai nospēlēt sezonas labāko spēli. Mēs – organizatori – novēlam komandām parādīt raksturu un cīņassparu līdz spēles pēdējai sekundei! Aicinām līdzjutējus atbalstīt savas komandas jau šovakar 05.03 no plkst.20:00!

Čempionāta atbalstītāji: Hokejam.LV un Valmiermuižas alus.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā speciālo pedagogu (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) uz nenoteiktu laiku pilnai darba likmei (30 stundas nedēļā jeb 1,0 likme) Ja Tev ir vēlme: īstenot pirmsskolas izglītības programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un skolotājiem, sniegt konsultācijas un skaidrojumu par veiktās izpētes rezultātiem, attīstības dinamiku un ieteikumus turpmākam izglītības procesam; sagatavot rakstveida atzinumus par izglītojamo pārbaudes rezultātiem; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu EUR 790,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 26. martam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai 64231434. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLAIS PEDAGOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-26 Kontaktpersona: CV, mot.vēst.un izgl.dok.kopiju iesniegt pers. vai sūtīt uz spriditis@valmiera.edu.lv, 64231434.

Mūsu partneri