Valmieras Ziņas

15.Vidzemes čempionātā hokejā sākas cīņas par medaļām

15.Vidzemes čempionātā hokejā 1.līgā šovakar, 5.martā notiks pirmās finālspēles par 1. un 3.vietu. Lielajā finālā par zeltu pl.20:00 cīnīsies Woltec un Vijciems hokejisti, bet mazajā finālā pl.21:35 par bronzu – Ledus vilki un Biko-Logi. Spēles norisināsies līdz kādas komandas divām uzvarām.

Pusfinālā Woltec hokejisti divās spēlēs ar 6:3 un 7:3 bija pārāki par Biko-Logi komandu.

Otrajā pusfinālā intriga katrā spēlē saglabājās līdz pat spēles pēdējai minūtei, Ledus vilki komandas vārtsargam atstājot vārtus un spēlējot 6 pret 4 un 6 pret 5. Vijciems komanda nosargāja uzvaras ar 3:2 un 3:1 un iekļuva finālā.

Pirmās līgas disciplinētākā komanda pēc regulārā čempionāta ir Woltec komanda(vismazāk soda minūtēs). Pirmās līgas labākie spēlētāji janvāra mēnesī:

– vārtsargs Edgars Elstiņš (Woltec)

– aizsargs Aleksejs Jakovļevs (Biko-Logi)

– uzbrucējs Kristaps Bīnerts (Woltec)

Otrajā līgā regulārā čempionāta pēdējā kārta notiks 7.martā, kur izšķirsies, kādi būs pusfināla pāri. Vai Inflekss tiksies ar HK Smiltene’09 vai Siguldas komandu? Vai otrā līga jāatstāj Skorpions vai SK Pārgauja hokejistiem? Otrās līgas pusfinālspēles 14.03, 19.03 un, pēc nepieciešamības, 26.03.

Šobrīd 2.līgas disciplinētākā komanda ar vismazāk soda minūtēm ir SK Pārgauja. Par labākiem spēlētājiem janvāra mēnesī 2.līgā nominēti:

– vārtsargs Ralfs Bērziņš (Sigulda)

– aizsargs Kristaps Leitis (Smiltenes vanagi)

– uzbrucējs Jānis Lauris juniors (HK Smiltene’09)

Trešajā līgā līdz regulārā čempionāta beigām palikušas 2-3 kārtas. Arī šeit vēl nav skaidrības par pusfināla pāriem. Acīmredzot viss noskaidrosies pēdējās kārtās. Četrinieks ir zināms: Cēsis, Gulbene/SCO, Vilki un Alūksnes komandas. Šeit iespējami komandu taktiskie varianti, kura komanda kurai ir ērtāks pretinieks. Par labākiem spēlētājiem 3.līgā janvāra mēnesī atzīti:

– vārtsargs Mārtiņš Podziņš (HK Vilki)

– aizsargs Krišjānis Seinass (HK Vilki)

– uzbrucējs Mareks Platačs (HK Alūksne)

Šobrīd trešās līgas disciplinētākā komanda ir Cēsu auto hokejisti (vidēji spēlē mazāk par 5 soda minūtēm). Trešās līgas pusfināli: 29.03, 05.04 un, vajadzības gadījumā – 12.04.

Veterānu 45+līgā divas komandas jau iekļuvušas finālčetriniekā: Sedas un Tartu Dinamo hokejisti. Vēl par divām vietām notiks izšķirošā cīņa pēdējās kārtās starp trim komandām: Elvi Rauna, Skorpions un Inflekss veterāniem. Disciplinētākās komandas statuss ar vismazāk nopelnītām soda minūtēm – 100 – ir Inflekss komandai. Veterānu 45+ līgas pusfināli startēs: 24.03, 31.03 un, vajadzības gadījumā, 10.04. Par labākiem janvārī veterānu 45+ līgā atzīti:

– vārtsargs Roberts Mikuļinoks (Seda)

– aizsargs Māris Latiks (Elvi Rauna)

– uzbrucējs Janek Luiv (Dinamo Tartu)

Visās līgās komandas ir gatavas izšķirošām cīņām. Spēlētāji ar traumām, mikrotraumām ir gatavi finālkaujām. Katrs ir gatavs iziet laukumā un palīdzēt savai komandai nospēlēt sezonas labāko spēli. Mēs – organizatori – novēlam komandām parādīt raksturu un cīņassparu līdz spēles pēdējai sekundei! Aicinām līdzjutējus atbalstīt savas komandas jau šovakar 05.03 no plkst.20:00!

Čempionāta atbalstītāji: Hokejam.LV un Valmiermuižas alus.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Vidzemes slimnīca aicina savā komandā GRĀMATVEDI Galvenie amata pienākumi: grāmatvedības procesu un finanšu operāciju kārtošana atbilstoši LR likumdošanai un uzņēmuma standartiem; grāmatvedības pirmdokumentu apstrāde un kontēšana; debitoru uzskaite un kontrole; krājumu uzskaites veikšana, kontrole un analīze; pamatlīdzekļu un nemateriālo ieguldījumu uzskaites veikšana, kontrole un analīze; statistikas atskaišu sagatavošana, VID atskaišu sagatavošana; analītisko aprēķinu un atskaišu sagatavošana uzņēmuma vadībai; piedalīties Slimnīcas līdzekļu un bilances posteņu inventarizācijās un norakstīšanas procesos; · citu grāmatveža ikdienas pienākumu veikšana atbilstoši darba uzdevumiem. Prasības kandidātiem: augstākā izglītība grāmatvedības, ekonomikas vai finanšu jomā; darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 3 gadi; zināšanas LR normatīvajos aktos grāmatvedības jomā, zināšanas LR nodokļu likumdošanā; valsts valodas zināšanas atbilstoši Valodu likuma prasībām; labas datora lietošanas prasmes ar MS Office programmām; analītiska domāšana, precizitāte un augsta atbildības sajūta; prasme strādāt komandā un individuāli, labas komunikācijas prasmes; · pieredze darbā ar grāmatvedības programmu Horizon tiks uzskatīta par priekšrocību. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; normālais darba laiks; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas (mēnešalga 1050 līdz 1210 EUR); papildus piemaksas un kompensācijas; darba devēja apmaksātas apmācības; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); stabila, droša un sakārtota darba vide; Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli līdz 2020.gada 9.aprīlim uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: SIA„Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie Personāla vadības daļas vadītājas S.Kandeles pa tālr.: 29443898. Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, SIA“Vidzemes slimnīca” informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi; 2) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA“Vidzemes slimnīca”, kontaktinformācija: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201, tālrunis 29443898. Sīkāka informācija: https://vidzemesslimnica.lv/par-slimnicu/privatuma-politika/informacija-par-personala-atlases-funkcijas-nodrosinasanu/ Profesija: GRĀMATVEDIS (TREŠĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-09 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” A.Upīša iela 10, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, A.Upīša ielā. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Andreja Upīša iela 10, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-30 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri