Valmieras Ziņas

1.septembris Latvijā būs vēss, vietām līs

Lasīšanas laiks: < 1 min

Ceturtdien, septembra pirmajā dienā, gaisa temperatūra Latvijā vēl nedaudz pazemināsies un vietām līs, prognozē sinoptiķi.

Mākoņu daudzums būs mainīgs, vietām īslaicīgi līs. Dažviet Kurzemē un dienvidos no Rīgas līča – galvenokārt naktī un no rīta piekrastē – iespējamas pērkona lietusgāzes ar krusu.

Pūtīs lēns līdz mērens ziemeļu, ziemeļrietumu vējš. Minimālā gaisa temperatūra būs +3..+9 grādi, piekrastē vietām līdz +12 grādiem. Maksimālā temperatūra pēcpusdienā gaidāma no +11 grādiem Alūksnes novadā līdz +17 grādiem Dienvidkurzemes novadā.

Rīgā tuvākajā diennaktī brīžiem gaidāms lietus, iespējamas intensīvas lietusgāzes. Pēcpusdienā pārsvarā gaidāms sauss laiks, bet Zinību dienas vakarā atkal var līt. Naktī un no rīta norims vējš un gaisa temperatūra pazemināsies līdz +9 grādiem; dienā pūtīs mērens ziemelis un temperatūra nepārsniegs +15 grādus.

Lai gan šā gada 1.septembrī gaisa temperatūra būs ievērojami zemāka par normu, aukstuma rekordi netiks pārspēti. Saskaņā ar Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra datiem zemākā diennakts vidējā gaisa temperatūra Zinību dienā ir +9,6 grādi 2008.gadā, kad no rīta valsts lielākajā daļā gaiss atdzisa līdz 0..+4 grādiem.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri