Valmieras Ziņas

Zināmi šova Nobriedis Vakars 10. aprīļa viesi

Lasīšanas laiks: < 1 min

‘’Nobriedis Vakars’’ ir izklaidējošs šovs, kur ciemojas aktīvi un dzīvi mīloši cilvēki. Tiek runāts par aktualitātēm, nodarbošanos, dzīves stāstiem. Viesi tiek izaicināti uz dažādiem uzdevumiem. Tiek spēlēta viktorīna ar auditoriju un veikta loterija.

Gatavojoties nākamajam ‘’Nobriedis Vakars’’ šovam, pasākuma organizatori atklāj 10. aprīļa viesus. Kā viena no viešņām būs latviešu kino aktrise, televīzijas un radio raidījumu vadītāja, pasākumu vadītāja Baiba Sipeniece – Gavare. Sarunas gaitā tiks noskaidrots, kāda ir Baibas saistība ar Valmieru, ko tā viņai devusi karjeras attīstībā, noskaidrosim, kas Baibai aktuāls šodien, to kas latvietim ir humors un kā sabiedrībā pazīstami cilvēki var vairot labo.

Kā otrs šova viesis būs aktīvā tūrisma centra EŽI vadītājs, daudzu aktīvo pasākumu organizators un aktīvs cilvēks Rolands Melbārdis. Sarunā ar Rolandu tiks noskaidrots, cik aktīvs ir latvietis, kas viņam patīk un nepatīk. Tiks runāts arī par tuvojošos velo sezonu un velo tendencēm Valmierā un Latvijā. Kā arī noskaidrosim, kas ir Kino pedālis?

Šajā šovā ar savu klātbūtni un muzikālajiem priekšnesumiem publiku iepriecēs ne tikai “Ballīšu Orķestris”, bet arī viesu grupa “Pacific K”.

Šobrīd šis ir pēdējais oficiāli zināmais šova datums.

Biļetes pieejamas www.bezrindas.lv

Vairāk par pasākumu: www.facebook/nobriedisvakars

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri