Valmieras Ziņas

Zināmi šova Nobriedis Vakars 10. aprīļa viesi

‘’Nobriedis Vakars’’ ir izklaidējošs šovs, kur ciemojas aktīvi un dzīvi mīloši cilvēki. Tiek runāts par aktualitātēm, nodarbošanos, dzīves stāstiem. Viesi tiek izaicināti uz dažādiem uzdevumiem. Tiek spēlēta viktorīna ar auditoriju un veikta loterija.

Gatavojoties nākamajam ‘’Nobriedis Vakars’’ šovam, pasākuma organizatori atklāj 10. aprīļa viesus. Kā viena no viešņām būs latviešu kino aktrise, televīzijas un radio raidījumu vadītāja, pasākumu vadītāja Baiba Sipeniece – Gavare. Sarunas gaitā tiks noskaidrots, kāda ir Baibas saistība ar Valmieru, ko tā viņai devusi karjeras attīstībā, noskaidrosim, kas Baibai aktuāls šodien, to kas latvietim ir humors un kā sabiedrībā pazīstami cilvēki var vairot labo.

Kā otrs šova viesis būs aktīvā tūrisma centra EŽI vadītājs, daudzu aktīvo pasākumu organizators un aktīvs cilvēks Rolands Melbārdis. Sarunā ar Rolandu tiks noskaidrots, cik aktīvs ir latvietis, kas viņam patīk un nepatīk. Tiks runāts arī par tuvojošos velo sezonu un velo tendencēm Valmierā un Latvijā. Kā arī noskaidrosim, kas ir Kino pedālis?

Šajā šovā ar savu klātbūtni un muzikālajiem priekšnesumiem publiku iepriecēs ne tikai “Ballīšu Orķestris”, bet arī viesu grupa “Pacific K”.

Šobrīd šis ir pēdējais oficiāli zināmais šova datums.

Biļetes pieejamas www.bezrindas.lv

Vairāk par pasākumu: www.facebook/nobriedisvakars

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Galvenie darba pienākumi: • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. • Pircēju apkalpošana pie kases. • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; • Mūsdienīgu darba vidi; • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba vietas: K.Baumaņa 3 un Stacijas 44, Valmiera. CV ar norādi "Pārdevējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu austris_ag@inbox.lv  vai pieteikties personīgi SIA "Austris AG" birojā Tērbatas ielā 43, Valmierā, 2 stāvā, vai zvanīt uz tālruni 29154756. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 43, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-15 Darba sākšanas datums: 2019-07-15 Kontaktpersona: Dace Amona Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri