Valmieras Ziņas

Zināmi šova Nobriedis Vakars 10. aprīļa viesi

‘’Nobriedis Vakars’’ ir izklaidējošs šovs, kur ciemojas aktīvi un dzīvi mīloši cilvēki. Tiek runāts par aktualitātēm, nodarbošanos, dzīves stāstiem. Viesi tiek izaicināti uz dažādiem uzdevumiem. Tiek spēlēta viktorīna ar auditoriju un veikta loterija.

Gatavojoties nākamajam ‘’Nobriedis Vakars’’ šovam, pasākuma organizatori atklāj 10. aprīļa viesus. Kā viena no viešņām būs latviešu kino aktrise, televīzijas un radio raidījumu vadītāja, pasākumu vadītāja Baiba Sipeniece – Gavare. Sarunas gaitā tiks noskaidrots, kāda ir Baibas saistība ar Valmieru, ko tā viņai devusi karjeras attīstībā, noskaidrosim, kas Baibai aktuāls šodien, to kas latvietim ir humors un kā sabiedrībā pazīstami cilvēki var vairot labo.

Kā otrs šova viesis būs aktīvā tūrisma centra EŽI vadītājs, daudzu aktīvo pasākumu organizators un aktīvs cilvēks Rolands Melbārdis. Sarunā ar Rolandu tiks noskaidrots, cik aktīvs ir latvietis, kas viņam patīk un nepatīk. Tiks runāts arī par tuvojošos velo sezonu un velo tendencēm Valmierā un Latvijā. Kā arī noskaidrosim, kas ir Kino pedālis?

Šajā šovā ar savu klātbūtni un muzikālajiem priekšnesumiem publiku iepriecēs ne tikai “Ballīšu Orķestris”, bet arī viesu grupa “Pacific K”.

Šobrīd šis ir pēdējais oficiāli zināmais šova datums.

Biļetes pieejamas www.bezrindas.lv

Vairāk par pasākumu: www.facebook/nobriedisvakars

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri