Valmieras Ziņas

Ziemeļvidzemes pamatskolu pievienos Valmieras Gaujas krasta vidusskolai – attīstības centram, mācību procesu saglabājot Vaidavā

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras novada pašvaldības domes sēdē 23. februārī pieņemts lēmums reorganizēt Ziemeļvidzemes pamatskolu, pievienojot to Valmieras Gaujas krasta vidusskolai – attīstības centram, kas īsteno tādas pašas speciālās pamatizglītības programmas, kādu apguvi nodrošina Ziemeļvidzemes pamatskola, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Reorganizācijas procesā nodrošinās, ka Ziemeļvidzemes pamatskolas licencētās un akreditētās speciālās izglītības programmas Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs turpinās īstenot līdzšinējā pamatskolas adresē Skolas ielā 5, Vaidavā, Vaidavas pagastā, Valmieras novadā.

Šāda lēmuma nepieciešamība ir pamatota Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) 2022. gada informatīvajā ziņojumā “Par speciālās izglītības iestāžu tīkla izvērtējumu”, kas sagatavots pēc speciālo izglītības iestāžu apmeklēšanas un darbības izvērtēšanas. IZM ziņojumā norāda, ka Valmieras novadā būtu saglabājama un attīstāma Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs, savukārt Ziemeļvidzemes pamatskola zemā skolēnu skaita dēļ būtu jāreorganizē, to pievienojot Valmieras Gaujas krasta vidusskolai – attīstības centram. Ziemeļvidzemes pamatskolā pamatizglītības posmā mācās 24 izglītojamie, savukārt 30 izglītojamie apgūst kādu no skolas piedāvātajām profesionālās izglītības programmām – “Komerczinības”, “Mājturība”, “Kokizstrādājumu izgatavošana” vai “Ēdināšanas pakalpojumi”.

“Mums priekšā ir reorganizācijas process, kura laikā kopā ar esošo Ziemeļvidzemes pamatskolas direktora pienākumu izpildītāju un Valmieras novada Izglītības pārvaldi izvērtēsim, kādas ir katras izglītības iestādes stiprās puses un kas būtu attīstāms. Ziemeļvidzemes pamatskolā saglabājamas un attīstāmas ir profesionālās izglītības programmas, lai nodrošinātu bērniem ar speciālām vajadzībām izglītības pēctecību. Priekšā mums ir liels darbs – meklēt piemērotākos risinājumus, lai bērni varētu iegūt labāko izglītību, ko varam piedāvāt,” Iveta Kļaviņa, Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra direktore.

Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs ir lielākā speciālās izglītības iestāde Vidzemē un otra lielākā šāda veida izglītības iestāde Latvijā. Skolā mācās 279 izglītojamie, tajā skaitā 94 audzēkņi apgūst speciālās pirmsskolas izglītības programmas. Valmieras Gaujas krasta vidusskolai – attīstības centram ir arī būtiska nozīme bērnu ar dzirdes traucējumiem izglītošanā, jo tā ir vienīgā izglītības iestāde Latvijā, kas nodrošina pēctecīgu speciālo izglītību – no pirmsskolas līdz vidējai izglītībai.

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA

Mūsu partneri