Valmieras Ziņas

Ziemeļvalstu kauss 2022 airēšanas slalomā startē Valmierā

Lasīšanas laiks: 3 min

Jau sākot no 13. jūnija Valmieras airēšanas slaloma trasi piepilda ne tikai labākie Latvijas un ziemeļvalstu airētāji, bet arī citu tuvāko valstu sportisti. NordicCup airēšanas slaloma sacensības sāksies piektdienas, 17. jūnija, pēcpusdienā un turpināsies 18. un 19. jūnijā attiecīgi ar Nordic Cup pirmo un otro posmu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas Kanoe Asociācijas pārstāvis Aivars Kaulakalns.

2021. gadā Latvijas Kanoe asociācija (LKA) atjaunoja vēsturisko sacensību seriālu, pēc vairāk nekā 20 gadu pārtraukuma organizējot starpvalstu sacensības airēšanas slalomā Nordic Cup. Arī 2022. gadā LKA organizē starptautisko sacensību seriālu, piesaistot Igaunijas Kanoe federāciju ar airēšanas sporta klubu SK Pirita un Zviedrijas partnerorganizāciju “Falu Kanotklubb”.

Sacensībās piedalās sportisti no Ziemeļvalstīm, Baltijas valstīm un arī citām tuvākā reģiona valstīm. Šogad Nordic Cup norisināsies trīs valstīs, tām notiekot sešos posmos: no 18. līdz 19. jūnijam Latvijā, no 25. līdz 26. jūnijam Igaunijā, no 24. līdz 25. septembrim Zviedrijā (divas sacensības katrā valstī).  

Šī gada Nordic Cup tiek papildināts ar jaunievedumu airēšanas slaloma sportā – sprinta slaloma distanci, kas būs sacensību atklāšanas disciplīna piektdien, 17. jūnijā.

Šī dinamiskā un skatītājiem tik aizraujošā disciplīna ļaus sportistiem parādīt savas airēšanas iemaņas citā perspektīvā. Aptuveni 30 sekunžu garā slaloma distance prasīs no sportistiem gan eksplozīvā spēka, gan spēka izturības īpašības, kā arī precizitāti un maksimālu koncentrāciju ikvienā trases centimetrā. Skatītājiem šis ir kā “deserts pirms pamatēdiena”, kas ir klasiskās airēšanas slaloma sacensības. Sprinta slalomā piedalīsies jaunie slaloma sportisti, kā arī pieredzējuši un starptautiskajā arēnā rūdīti airēšanas slalomisti no Eiropas Ziemeļvalstu reģiona.

LKA kā organizācija darbojas pēc rūpīgi izstrādātas Sporta veida attīstības stratēģijas ar galveno mērķi veicināt airēšanas slaloma pieejamību un profesionālo izaugsmi Latvijā, kas orientēta uz starptautiskiem panākumiem, kā arī veselīgu dzīvesveidu, sportojot pie dabas. Šī sezona LKA beidzot ļaus arī saprast organizācijas potenciālu un nospraust konkrētus ilgtermiņa plānus.

Jau pavisam drīz pēc Nordic Cup Latvijas Kanoe Asociācija ar LKA jaunatnes izlasi dosies pārstāvēt Latvijas vārdu Eiropas junioru kausos Krakovā (Polija) un Raudnicē (Čehija), kur krāčaino upju laivu meistari rāda ļoti atzīstamu sniegumu.

Fakti:

  • LKA apvieno absolūto vairākumu airēšanas slaloma klubu Latvijā. Tā ir privāti veidota un privāti finansēta organizācija.
  • LKA galvenais mērķis ir attīstīt airēšanas slalomu un tam pietuvinātos sporta veidus atbilstoši Latvijas Republikas Sporta likumam – atvērti, caurspīdīgi, uz godīgiem spēles principiem balstītu un finansiāli neatkarīgu.
  • LKA ir dibināta 2019. gada nogalē, un no darbības pirmās dienas asociācijas biedri ir juridiskas personas.
  • LKA ir finansiāli neatkarīga – organizācijas dalībnieki sevi brīvprātīgi finansē. LKA biedri darbojas sabiedrības labā, nesaņemot atalgojumu par ieguldīto darbu.
  • Kopš dibināšanas ik gadu LKA ne tikai organizē sacensības visās vecuma grupās, bet arī koordinē treniņu un tiesnešu darbu, organizē treniņu nometnes un dažādas citas aktivitātes airēšanas slaloma kustības attīstībai.
  • Drošākais veids, kā apgūt airētprasmes apvienojumā ar drošību uz ūdens laivojot, ir apgūt airēšanas slalomu.
  • Šobrīd LKA ir aptuveni 100 licencēti sportisti.

Vairāk par LKA šeit.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmierā,Rīgas ielā 64. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā,mūsdienīgu darba vidi; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Darba alga no EUR 740-800 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Valmierā,Rīgas ielā,vai pieteikties WhatsApp +371 22307468. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-15 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp +371 22307468 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla degvielas kannu ražošanas uzņēmums Valmierā, SIA VALPRO, aicina darbā: Pārdošanas asistentu/-i (uz noteiktu laiku) Galvenie pienākumi: Klientu pasūtījumu apstrāde Informācijas un dokumentācijas apstrāde un uzturēšana Ikdienas atbalsts pārdošanas komandai Sagaidām kandidātu ar: interesi par pārdošanas un ražošanas procesiem labām angļu valodas zināšanām/ vēlamas krievu valodas zināšanas labām datorlietošanas prasmēm (MS Office) vēlama augstākā izglītība atbilstošā jomā vēlama augstākā izglītība vai atbilstošas specialitātes pēdējā kursa students pieredzi pārdošanā un tehniskas zināšanas uzskatīsim par priekšrocību loģisko domāšanu, analītiskām spējām un prasmi strādāt ar lielu informācijas apjomu precizitāti, atbildību un iniciatīvu darbā aktīvu, komunikablu ,uz sadarbību un rezultātu orientētu personību Piedāvājam: Interesantu un dinamisku darbu stabilā, uz attīstību orientētā Latvijas kapitāla uzņēmumā Iespēju mācīties, gūt profesionālu pieredzi un realizēt sevi dinamiskā darba vidē un darbā ar starptautiskiem tirgiem Darba rezultātiem, prasmēm un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu no EUR 900 mēnesī Dažādus papildu labumus un bonusus Sakārtotu, ērtu darba vidi draudzīgā kolektīvā E-pasts pieteikuma nosūtīšanai: darbs@valpro.lv Tālrunis papildus informācijai: 64207235. Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datu pārzinis SIA "VALPRO" (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savā datubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk kā 50 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. 91% saražoto produktu piedāvājam vairāk kā 30 valstīs. Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā. Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTA ASISTENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-01 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235; Adrese:Alejas iela 12A,Valmiermuiža,Valmieras pag.

Aicina darbā IT PROJEKTU VADĪTĀJU DARBA PIENĀKUMI: apzināt un dokumentēt informācijas sistēmu lietotāju prasības izstrādāt datu analīzes sistēmas modeli, veikt tā ieviešanu un uzturēšanu veikt atskaišu prasību izzināšanu, analīzi un izstrādi, pārskatu veidošanu un datu modelēšanu, tehniskās dokumentācijas izstrādi ieviest esošo informācijas sistēmu uzlabojumus (sadarbībā ar iekšējiem/ārējiem partneriem) pārstāvēt uzņēmuma intereses grāmatvedības uzskaites sistēmas jaunas versijas izstrādē, veikt lietotāju prasību apzināšanu un koordinēt sadarbību ar izstrādātāju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: izglītību IT vai finanšu jomā un pieredzi līdzvērtīgu projektu izstrādē pieredzi darbā ar Microsoft Power BI vai līdzvērtīgu risinājumu izstrādi Microsoft piedāvāto tehnoloģiju un pakalpojumu pārzināšana un pielietošana teicamas zināšanas datu bāzu tehnoloģijās, vēlams SQL vēlamas zināšanas datu izgūšanā no Microsoft Dynamics NAV un Horizon analītisku domāšanu un spēju proaktīvi risināt problēmsituācijas labas sadarbības un komunikācijas prasmes ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas precizitāti un augstu atbildības sajūtu prasmi efektīvi apgūt jaunas tehnoloģijas spēju efektīvi strādāt gan individuāli, gan komandā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1550 EUR (bruto) pilnas sociālās garantijas veselības apdrošināšanas iespējas dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „IT projektu vadītājs” līdz š.g. 12. jūlijam (ieskaitot) iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: PROJEKTA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-12 Kontaktpersona: CV un piet. vēstuli ar vakances norādi sūtīt uz info@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri