Valmieras Ziņas

Ziemassvētku brīvdienās Vidzemē VUGD saņēma 26 izsaukumus

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 23.decembra plkst. 6.30 līdz 28.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 26 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 15 uz glābšanas darbiem, bet vēl divi bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

26.decembrī plkst. 18.33 tika saņemts izsaukums uz Amatas novada Amatas pagastu, kur dega saimniecības ēka 45m2 platībā. No degošās ēkas tika izglābtas septiņas vistas. Notikuma vietā strādāja Cēsu ugunsdzēsēji glābēji, kā arī Amatas novada pašvaldības formējuma ugunsdzēsēji.  Plkst. 22.27 ugunsgrēks tika nodzēsts.

27.decembrī plkst. 10.57 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Burtnieku novada Valmieras pagastu, kur dega dārza māja 40m2 platībā un vieglā automašīna 6m2 platībā. Plkst. 13.09 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar plkst. 17.05 tika saņemts izsaukums uz Gulbeni, kur trīsstāvu dzīvojamā mājā dega dzīvoklis 30m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. No ēkas tika evakuēti 14 cilvēki, kā arī ugunsdzēsēji glābēji izglāba kaķi. Plkst. 19.05 ugunsgrēks tika likvidēts.

Ugunsdzēsēju glābēju palīdzība brīvdienās bija nepieciešama arī Priekuļu novada Liepas pagastā, kur divās daudzdzīvokļu mājās dzīvokļos uz plīts bija piededzis ēdiens. VUGD atgādina, neatstājiet bez uzraudzības uz ieslēgtas plīts gatavojamies ēdienu! Bez uzraudzības uz ieslēgtas plīts atstāts katliņš vai panna var ātri piedegt, sākumā radot spēcīgu sadūmojumu, bet tālāk karstuma ietekmē, aizdedzinot sadzīve priekšmetus un virtuves mēbeles. Savlaicīgi nepamanot ugunsgrēka izcelšanos, liesmas pārņems virtuvi un visu mājokli.

24. un 25.decembrī ugunsdzēsēji glābēji Vidzemē saņēma četrus izsaukumus, kur uz ceļa braucamajām daļām bija uzkrituši koki. Šādi izsaukumi tika saņemti uz Madonas novada Praulienas pagastu, Naglenes ielu Gulbenē un Gulbenes novada Litenes pagastu, kā arī Alūksnes novada Alsviķu pagastu. Ugunsdzēsēji glābēji veica ceļa braucamo daļu atbrīvošanu no kokiem.

Vidzemē ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumus arī uz Smiltenes novada Launkalnes pagastu, kur dega vieglā automašīna 1m2 platībā, uz Valkas ielu Valmierā, kur dega vieglā automašīna 3m2 platībā, Amatas novada Drabešu pagastu, kur mežā dega atkritumi 1m2 platībā, Pārgaujas novada Stalbes pagastu, kur pirts ēkā dega starpsiena 3m2 platībā, kā arī Madonu, kur kādas mājas dūmvadā dega sodrēji 2m2 platībā.

Aizvadītajās diennaktīs visā Latvijā VUGD saņēma 242 izsaukumus – 61 uz ugunsgrēku dzēšanu, 138 uz glābšanas darbiem, bet 43 izsaukumi bija maldinājumi.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat jauno "Valmiera 2027" vides objektu pilsētas centrā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Vidzemes slimnīca aicina savā komandā virtuves strādnieku (profesiju klasifikatora kods 9412 02). Galvenie pienākumi - veikt dažādus palīgdarbus virtuvē un kafejnīcā. Nepieciešams COVID-19 derīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Piedāvājums attiecināms arī uz Ukrainas civiliedzīvotājiem. Jaunā kolēģa ieguvumi: • darba līgums uz nenoteiktu laiku; • dienas darbs, summētais darba laiks; • atbildīgs, dinamisks un interesants darbs komandā; • stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas (stundas tarifa likme no 4.07 EUR/h); • papildus piemaksas un prēmijas; • darba devēja apmaksātas apmācības; • veselības apdrošināšanas polise (pēc pārbaudes laika beigām); • Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli līdz 2022.gada 10. jūnijam uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: SIA „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie Virtuves un kafejnīcas vadītājas Gunas Ozoliņas, tel. 20039902. Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, SIA “Vidzemes slimnīca” informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “Vidzemes slimnīca” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos SIA “Vidzemes slimnīca” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. 2) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Vidzemes slimnīca”, kontaktinformācija: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201, tālrunis 25277799. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi SIA “Vidzemes slimnīca”: https://vidzemesslimnica.lv/par-slimnicu/privatuma-politika/informacija-par-personala-atlases-funkcijas-nodrosinasanu/

Vidzemes slimnīca aicina savā komandā ERGOTERAPEITU Galvenie amata pienākumi: • veikt pacienta/klienta funkcionālā stāvokļa novērtēšanu; • veikt iegūto datu analīzi, izmantojot ergoterapijas tehnoloģijas; • sastādīt individuālo rehabilitācijas plānu atbilstoši pacienta/klienta vajadzībām; • vadīt ergoterapijas individuālās un grupu nodarbības; • apmācīt pacientus/klientus ikdienas aktivitātēs un izglītot par vides pieejamību, ergonomiku un tehniskajiem palīglīdzekļiem Prasības kandidātiem: • profesionālā bakalaura grāds veselības aprūpē ar kvalifikāciju – ergoterapeits vai pēdējā gada students specialitātē; • reģistrēts ārstniecības personu valsts reģistrā; • vēlams ergoterapeita sertifikāts; • augsta atbildības sajūta; • spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • valsts valodas zināšanas; • vēlamas svešvalodu zināšanas. Jaunā kolēģa ieguvumi: • darba līgums uz nenoteiktu laiku; • dienas darbs, summētais darba laiks un akordalga par padarīto (1800-2200 EUR mēnesī par 1 slodzi); • atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; • stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas; • papildus piemaksas un kompensācijas; • darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; • veselības apdrošināšanas polise (pēc pārbaudes laika beigām); • stabila, droša un sakārtota darba vide; • Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: SIA “Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201 līdz 2022.gada 10.jūnijam. Sīkāka informācija pie Rehabilitācijas centra vadītājas Kristīnes Matukas pa tālr.: 28716807 vai Personāla vadības daļas vadītājas Sanitas Kandeles pa tālr. 29443898. Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, SIA “Vidzemes slimnīca” informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “Vidzemes slimnīca” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos SIA “Vidzemes slimnīca” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. 2) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Vidzemes slimnīca”, kontaktinformācija: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201, tālrunis 25277799. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi SIA “Vidzemes slimnīca”: https://vidzemesslimnica.lv/par-slimnicu/privatuma-politika/informacija-par-personala-atlases-funkcijas-nodrosinasanu/

Mūsu partneri