Valmieras Ziņas

ZAAO ceturto gadu Ilgtspējas indeksā saņem zeltu

Jau ceturto gadu pēc kārtas SIA “ZAAO” (ZAAO) Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta rīkotajā Ilgtspējas indeksā novērtēts ar Zelta kategorijas godalgu. Zelta kategorijas iegūšana apliecina, ka uzņēmums demonstrē atklātību un caurskatāmību, tiecas paplašināt un pielāgot savus riska vadības procesus, kā arī korporatīvās atbildības stratēģijā iekļauj skaidrus un izmērāmus mērķus.

Ingrīda Gubernatorova, ZAAO Attīstības daļas vadītāja: “Liels paldies visam ZAAO kolektīvam un vadībai par paveikto darbu – uzņēmuma izaugsmei ļoti nozīmīgi ir mūsu cilvēki!

Kompetenču attīstība, attieksme pret vidi, darbinieku drošību un veselību, atbildība nākamo paaudžu priekšā un nemitīga tiekšanās pēc uzlabojumiem – tās ir vērtības, kas palīdz mums kopīgi sasniegt izvirzītos mērķus un neapstāties attīstībā, pilnveidojot savus procesus un komunikāciju par būtiskiem ilgtspējas aspektiem.”

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītas metodoloģijas, palīdzot Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Uzņēmumi tiek vērtēti  piecās galvenajās darbības jomās: stratēģija, sabiedrība, vide, tirgus attiecības un darba vide.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri