Valmieras Ziņas

Wunder idejlauzis – jauns projektu konkurss ViA studentiem

Valmieras novada fonds sadarbībā ar SIA “Wunder Latvia” ir izsludinājis projektu konkursu “Wunder idejlauzis”, lai rosinātu Vidzemes Augstskolas studentu pašiniciatīvu un vēlmi iesaistīties augstskolas vides un Valmieras apkaimes pilnveidošanā. Konkursā ikviens students var saņemt līdz pat 2000 eiro atbalstu savas idejas jeb projekta īstenošanai. Pirmie ideju uzmetumi jāiesniedz līdz 28. februārim, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada fonda valdes priekšsēdētājs Ansis Bērziņš.

“Studentiem tā ir arī lieliska iespēja vienlaikus gan sakārtot vidi sev apkārt, gan gūt gandarījumu par līdzcilvēku prieku, gan tikt pie pieredzes projektu īstenošanā,”

skaidro Valmieras novada fonda vadītājs.

“Projektu tēmas un mērķauditorijas nav ierobežotas. Tā var būt gan telpu un teritorijas labiekārtošana augstskolā, kopmītnēs vai citviet Valmierā un tās apkaimē. Tie var būt arī kultūras, sporta un izglītojoši pasākumi. Tās var būt kampaņas par kādas nozīmīgas tēmas skaidrošanu vai popularizēšanu. Galvenais nosacījums – ideju īsteno studenti un no tā ieguvēji ir sabiedrība vai kāda tās daļa, tostarp arī studenti. Fonds un “Wunder Latvia” ir atvērti arī drosmīgām un inovatīvām idejām, kuru rezultātiem šodien varbūt grūti noticēt, taču ir vērts mēģināt!”

studentus iedrošina Ansis Bērziņš.

14. un 15. februārī augstskolā notiks “ideju rades” darbnīcas, lai palīdzētu tikt pie projektiem, ja kaut kas iekšā gruzd, bet nav īsti skaidrs, kā to uzlikt uz papīra. Idejas uzmetums jāiesniedz līdz 28. februārim. Pēc tam notiks apmācības un projektu aizstāvēšana “Wunder Latvia” birojā 21. martā.

Vairāk informācijas par “Wunder idejlauzi” – fonda mājaslapā www.vnf.lv sadaļā “Īsteno ideju”.

Valmieras novada fonds jau 13 gadus ir filantropijas partneris ziedotājiem un ideju cilvēkiem, atbalsot vietējo iedzīvotāju iniciatīvas dzīves uzlabošanai Valmierā un apkaimē. Regulāri tiek organizēti dažādi projektu konkursi – “Sev, tev, novadam”, Ziedotāju aplis, “Jaunieši dod iespēju jauniešiem”, Bērnu un jauniešu izcilību programma, arī tematiskie konkursi ar atsevišķu ziedotāju atbalstu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “ top!” Valkas ielā 1, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 500-650 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, Valkas ielā 1. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-06-19 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri