Valmieras Ziņas

VVV aicina uz labdarības izrādi “Sapnis vasaras naktī”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Aicinām ikvienu sadoties rokās un palīdzēt. Valmieras Viestura vidusskolas absolventam Robertam Jurkam gada vecumā ārsti diagnosticēja bērnu cerebrālo trieku un prognozēja, ka viņš nekad nestaigās un nerunās. Taču vecāku beznosacījumu mīlestība, paļaušanās uz augstāku spēku vadību un pāri visam – smags darbs ļāvis sasniegt savulaik neticamo. Roberts ne vien runā un spēj patstāvīgi pārvietoties, bet arī ar lieliskām sekmēm absolvējis teātra klasi Viesturskolā. Viņš lolo sapņus par karjeru sporta žurnalistikā, bet tagad Robertam ir nepieciešama palīdzība – 13 000 EUR – tik lielas izmaksas ir paredzētajai kāju operācijai Minhenē, lai uzlabotu jaunieša spējas staigāt.

Viesturskola aicina atbalstīt Robertu un noskatīties izrādi “Sapnis vasaras naktī”, kas iestudēta par godu V.Šekspīra 555 jubilejai.

27.novembrī plkst. 15.00 Valmieras kultūras centrā

Uz izrādi aicinām ikvienu interesentu!

Izrādes radošās komanda – režisori Roberts Segliņš un Inese Ramute, horeogrāfe Linda Mīļā, grims – Inga Kraukle, tērpi – Līva Ejuba, māksliniece – Īrisa Ozola, gaisma – Roberts Cipruss.

Ieeja par ziedojumiem 2 EUR apmērā

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri