Valmieras Ziņas

“VSA-Valmiera” airēšanas slalomisti uz Lietuvas kausa goda pjedestāla

Lasīšanas laiks: < 1 min

Ar kluba “Vidzemes sporta asociācija – Valmiera” airēšanas slalomistiem Ralfu Jurjāni, Mārtiņu Plaudi, Emīlu Varslavānu un Kasparu Pakeru Latvijā nonākušas vairākas Lietuvas kausa trofejas un visvairāk par izcīnītām uzvarām.

Svētdienas, 28.jūnija starts Merkis upes trasē Puvočos Kasparam Pakeram vainagojās ar apbalvošanu uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena K1 laivu klasē vīriešiem absolūtajā konkurencē, turklāt arī 2.vietā MK1 OPEN kategorijā nevis kāds no Lietuvas vadošajiem atlētiem, bet mūsu Ralfs Jurjānis, kuram līdera sniegums Junioru (U18) grupā. Uzvaras laurus K1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā plūca Mārtiņš Plaudis, vienlaicīgi noslēdzot pirmo trijnieku U18 vecuma grupā. Savukārt C1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā triumfēja Emīls Varslavāns.

Tīras patiesības labad gan jālabo sākotnēji teiktais, ka airēšanas slalomisti ar Lietuvas sacensību godalgām ir mājās, proti, – kausi jā, bet jaunieši Ralfs Jurjānis, Mārtiņš Plaudis un Emīls Varslavāns un treneris Kaspars Pakers kopā ar komandas biedru Ritvaru Celmiņu, gatavojoties dalībai Latvijas izlašu sastāvā Eiropas un Pasaules nozīmes cīņās, aizvada treniņus Krakovas krāčūdens kanālā.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri