Valmieras Ziņas

Vokālais ansamblis “Trīnes” uzstājies starptautiskā festivālā Ungārijā

No 16. līdz 21.augustam Valmieras Kultūras centra sieviešu vokālais ansamblis „Trīnes” (vadītāja Solvita Eliņa) piedalījās starptautiskā mūzikas un deju festivālā „International Country-Wandering Folklore festival” Ungārijā. „Trīnes” festivālā piedalījās kopā ar sadarbības kolektīvu – vidējās paaudzes deju kolektīvu „Līksme” (vadītāja Iveta Kļaviņa) no Matīšiem.

Vokālā ansambļa „Trīnes” dalībniece Marita Knopkina pēc dalības festivālā pastāstīja, ka jau pagājušajā gadā abi kolektīvi devušies braucienā uz Baltkrieviju. Iesākto sadarbību nolemts turpināt, šogad kopīgi piedaloties festivālā Ungārijā. Starptautiskajā kultūras festivālā piedalījās kolektīvi no Ungārijas, Čehijas, Bulgārijas, Rumānijas un Latvijas, iepazīstinot klātesošos ar katrai dalībvalstij raksturīgām dziesmām un dejām.

„Festivālā „Trīnes” uzstājās trīs koncertos. Dziedājām latviešu tautas dziesmas, iepazīstinot skatītājus ar latviešu tautas mūziku. Izvēlējāmies vairākas skanīgas, līdzi dziedamas dziesmas, kuru piedziedājumus festivāla apmeklētāji varēja dziedāt kopā ar mums. Festivālā mēs izjutām organizatoru rūpes par dalībniekiem, baudījām skatītāju ovācijas un pozitīvo atmosfēru, kā arī kopā pavadīto laiku. Emocionāli īpašs bija festivāla noslēguma koncerts par godu karalim Svētajam Stefanam, kas noslēdzās ar grandiozu salūtu emocionāli aizkustinošas mūzikas pavadījumā. Abi kolektīvi brauciena laikā guva pozitīvas emocijas un iedvesmu jaunajai radošajai sezonai,” stāsta Marita Knopkina, piebilstot, ka no uzstāšanās brīvajā laikā kolektīvs iepazinis daudzo velobraucēju iemīļoto un karsto Ungāriju gan staigājot kājām, braucot ar autobusu, gan kuģīti, apmeklējis Paprikas un salami muzeju, zirgu šovu, minerālūdens baseinus un baudījuši ungāru virtuvi un dzīvo mūziku.

Vokālais ansamblis „Trīnes” pateicas deju kolektīva „Līksme” vadītājai Ivetai Kļaviņai un Valmieras Kultūras centram par atsaucību un labo sadarbību.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “WOLTEC” ir viens no vadošajiembūvniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir specializējiesenergobūvniecībā, ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūvē, telekomunikācijutīklu izbūvē un vispārējā būvniecībā.     SIA “WOLTEC” izsludina konkursu uz vakanci BŪVNIECĪBAS DEPARTAMENTAVADĪTĀJS/-A Mūsu prasības:   Ø būvprakses sertifikāts būvdarbu vadīšanā (būvprakses sertifikāts būvuzraudzībā tiks uzskatīts par priekšrocību), Ø atbilstoša augstākā izglītība būvniecībā, Ø pieredze struktūrvienības vadīšanā, Ø prasmes darbā ar datoru (MS Office,AutoCAD, PROJECT), Ø B kategorijas autovadītājaapliecība, Ø spēja strādāt patstāvīgi unorganizēt darbu, Ø spēja uzņemties iniciatīvu un atbildību, Ø labas saskarsmes prasmes un vēlmestrādāt komandā. Mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu no EUR 3000,- BRUTO, uz darba rezultātiem vērstu motivācijas sistēmu, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, vērtīgu darba pieredzi uz attīstību vērstā uzņēmumā, darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, atbildīgu un dinamisku darbu, profesionālo apmācību un attīstību. Motivācijas vēstuli, CV (profesionālās pieredzes aprakstu), augstāko izglītību apliecinošu dokumentu, pieredzi apliecinošus dokumentus (pēdējo trīs gadu) un sertifikātu kopijas lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 15.novembrim personīgi vai pa pastu (adrese: Ausekļa iela 31, Valmiera, LV-4201), vai elektroniski uz e-pastu personals@woltec.lv. Par konkursa rezultātiem informēsim pretendentus, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Profesija: VADĪTĀJS/ DIREKTORS (būvniecības jomā) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: personals@woltec.lv

Mūsu partneri