Valmieras Ziņas

Vokālais ansamblis “Trīnes” uzstājies starptautiskā festivālā Ungārijā

No 16. līdz 21.augustam Valmieras Kultūras centra sieviešu vokālais ansamblis „Trīnes” (vadītāja Solvita Eliņa) piedalījās starptautiskā mūzikas un deju festivālā „International Country-Wandering Folklore festival” Ungārijā. „Trīnes” festivālā piedalījās kopā ar sadarbības kolektīvu – vidējās paaudzes deju kolektīvu „Līksme” (vadītāja Iveta Kļaviņa) no Matīšiem.

Vokālā ansambļa „Trīnes” dalībniece Marita Knopkina pēc dalības festivālā pastāstīja, ka jau pagājušajā gadā abi kolektīvi devušies braucienā uz Baltkrieviju. Iesākto sadarbību nolemts turpināt, šogad kopīgi piedaloties festivālā Ungārijā. Starptautiskajā kultūras festivālā piedalījās kolektīvi no Ungārijas, Čehijas, Bulgārijas, Rumānijas un Latvijas, iepazīstinot klātesošos ar katrai dalībvalstij raksturīgām dziesmām un dejām.

„Festivālā „Trīnes” uzstājās trīs koncertos. Dziedājām latviešu tautas dziesmas, iepazīstinot skatītājus ar latviešu tautas mūziku. Izvēlējāmies vairākas skanīgas, līdzi dziedamas dziesmas, kuru piedziedājumus festivāla apmeklētāji varēja dziedāt kopā ar mums. Festivālā mēs izjutām organizatoru rūpes par dalībniekiem, baudījām skatītāju ovācijas un pozitīvo atmosfēru, kā arī kopā pavadīto laiku. Emocionāli īpašs bija festivāla noslēguma koncerts par godu karalim Svētajam Stefanam, kas noslēdzās ar grandiozu salūtu emocionāli aizkustinošas mūzikas pavadījumā. Abi kolektīvi brauciena laikā guva pozitīvas emocijas un iedvesmu jaunajai radošajai sezonai,” stāsta Marita Knopkina, piebilstot, ka no uzstāšanās brīvajā laikā kolektīvs iepazinis daudzo velobraucēju iemīļoto un karsto Ungāriju gan staigājot kājām, braucot ar autobusu, gan kuģīti, apmeklējis Paprikas un salami muzeju, zirgu šovu, minerālūdens baseinus un baudījuši ungāru virtuvi un dzīvo mūziku.

Vokālais ansamblis „Trīnes” pateicas deju kolektīva „Līksme” vadītājai Ivetai Kļaviņai un Valmieras Kultūras centram par atsaucību un labo sadarbību.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pastnieks/-ce automobiļa vadītājs (slodze 0.7)  Darbavieta: Piegādes punkts Valmiera 1, Brēžas iela 3, Valmiera, LV-4201 Darba pienākumi: • kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem; • preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana; • pensiju piegāde; • sadarbības partneru preču tirdzniecība; • klientu informēšana par "Latvijas Pasta" pakalpojumiem. Prasības kandidātiem: • valsts valodas zināšanas atbilstoši vidējā līmeņa B (1) pakāpei; • vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem; • atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi; • laba teritorijas pārziņa; • B kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto.  Piedāvājam: • stabilu atalgojumu no 304.50 EUR (Bruto); • papildus mainīgo algas daļu; • degvielas kompensāciju; • auto amortizācijas kompensāciju; • pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu; • veselības apdrošināšanas polisi. Darba laiks no 6:00-12:00. Papildu informācija:  CV ar norādi Pastnieks automobiļa vadītājs/- a PP Valmiera 1 sūtīt AS "Latvijas Pasta" Personāla vadības departamentam pa pastu vai e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 22039501, 67608493 Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brēžas iela 3, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-20 Kontaktpersona: Nadežda Volosanova Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri