Valmieras Ziņas

Vokālais ansamblis “Trīnes” uzstājies starptautiskā festivālā Ungārijā

No 16. līdz 21.augustam Valmieras Kultūras centra sieviešu vokālais ansamblis „Trīnes” (vadītāja Solvita Eliņa) piedalījās starptautiskā mūzikas un deju festivālā „International Country-Wandering Folklore festival” Ungārijā. „Trīnes” festivālā piedalījās kopā ar sadarbības kolektīvu – vidējās paaudzes deju kolektīvu „Līksme” (vadītāja Iveta Kļaviņa) no Matīšiem.

Vokālā ansambļa „Trīnes” dalībniece Marita Knopkina pēc dalības festivālā pastāstīja, ka jau pagājušajā gadā abi kolektīvi devušies braucienā uz Baltkrieviju. Iesākto sadarbību nolemts turpināt, šogad kopīgi piedaloties festivālā Ungārijā. Starptautiskajā kultūras festivālā piedalījās kolektīvi no Ungārijas, Čehijas, Bulgārijas, Rumānijas un Latvijas, iepazīstinot klātesošos ar katrai dalībvalstij raksturīgām dziesmām un dejām.

„Festivālā „Trīnes” uzstājās trīs koncertos. Dziedājām latviešu tautas dziesmas, iepazīstinot skatītājus ar latviešu tautas mūziku. Izvēlējāmies vairākas skanīgas, līdzi dziedamas dziesmas, kuru piedziedājumus festivāla apmeklētāji varēja dziedāt kopā ar mums. Festivālā mēs izjutām organizatoru rūpes par dalībniekiem, baudījām skatītāju ovācijas un pozitīvo atmosfēru, kā arī kopā pavadīto laiku. Emocionāli īpašs bija festivāla noslēguma koncerts par godu karalim Svētajam Stefanam, kas noslēdzās ar grandiozu salūtu emocionāli aizkustinošas mūzikas pavadījumā. Abi kolektīvi brauciena laikā guva pozitīvas emocijas un iedvesmu jaunajai radošajai sezonai,” stāsta Marita Knopkina, piebilstot, ka no uzstāšanās brīvajā laikā kolektīvs iepazinis daudzo velobraucēju iemīļoto un karsto Ungāriju gan staigājot kājām, braucot ar autobusu, gan kuģīti, apmeklējis Paprikas un salami muzeju, zirgu šovu, minerālūdens baseinus un baudījuši ungāru virtuvi un dzīvo mūziku.

Vokālais ansamblis „Trīnes” pateicas deju kolektīva „Līksme” vadītājai Ivetai Kļaviņai un Valmieras Kultūras centram par atsaucību un labo sadarbību.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni” (reģ.Nr.4418000073) aicina pastāvīgā darbā internāta skolotāju. Pretendentiem izvirzītās prasības: Augstākā izglītība pedagoģijā vai augstākā izglītība citā nozarē un gatavība apgūt B programmu pedagoģijā 72 stundu apjomā; Komunikācijas un sadarbības prasmes, pozitīva attieksme; Spēja pieņemt lēmumus, risināt konfliktus un prasme rīkoties nestandarta situācijās. Galvenie amata pienākumi: Izglītojamo audzināšanas darba plānošana un īstenošana atbilstoši normatīvo aktu prasībām; Nodrošināt iekšējo kārtības noteikumu, dienas režīma ievērošanu un uzdoto pienākumu izpildes kvalitāti izglītojamajiem. Darba vietas adrese: Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni”, „Naukšēnu muiža”, Naukšēnu pagasts, Naukšēnu novads. Mēnešalga 975,00 EUR. Darbs maiņās. Stundu apmaksa. Pieteikumu un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi Sociālās korekcijas izglītības iestādē „Naukšēni”. Telefons papildus informācijai 292936360 (direktors). Profesija: INTERNĀTA, DIENESTA VIESNĪCAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Naukšēnu muiža, Naukšēni, Naukšēnu pag., Naukšēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-08-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi, t. 29293630

Mūsu partneri