Valmieras Ziņas

VOC Atlētikas zāle piedāvā treniņus jauniešiem

Nost ar sēdēšanu pie datoriem vai viedierīcēm – laiks izkustēties! VOC Atlētikas zāle, novērojot jauniešu brīvā laika pavadīšanas tendences, piedāvā alternatīvu tiem, kuri nav atraduši savu sporta veidu – izglītojoši treniņi par disciplīnu, uzvedību trenažieru zālē un savas veselības uzlabošanu kopā ar treneri Artūru Jansonu.

Uz treniņiem tiek aicināti bērni un jaunieši no 12 līdz 18 gadu vecumam, kuriem ir radusies interese par savas fiziskās sagatavotības uzlabošanu vai treniņiem trenažieru zālē. Kopīgi tiks radīta izpratne par korektu uzvedību, disciplīnu un treniņiem trenažieru zālē, papildinot treniņus ar sarunām par pareizu uzturu pusaudžu periodā.

Treniņprogrammā ietilpst:

  • Trenažieru zāles apmeklējums kopā ar treneri
  • Treniņu metodikas apmācības
  • Veselībai droša un pareiza vingrinājumu tehnika
  • Bāzes vingrinājumi bez inventāra
  • Sportisko mērķu izvirzīšana un treniņu plāna sastādīšana
  • Izpratne par veselīgu uzturu jaunieša ikdienā

Treniņu maksa mēnesī: 40 EUR. Treniņi notiks divas reizes nedēļā, otrdienās un ceturtdienās, plkst.13:00, trenera Artūra Jansona vadībā, Vidzemes Olimpiskā centra Atlētikas zālē, Rīgas ielā 91, Valmierā.

Pirmais treniņš: 21.jūlijā. Pieteikšanās zvanot trenerim +371 26 141 823.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA VTU Valmiera aicina darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku darbs ar kases aparātu biļešu pārdošana pasažieriem pasažieru apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vidējā izglītība D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95.kods) labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas un vēlamas svešvalodas zināšanas atbilstoši darba raksturam UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · darba samaksu 800 – 1100 EUR (bruto) · sociālās garantijas · dinamisku un profesionālu darba vidi · profesionālu apmācību un karjeras izaugsmes iespējas CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · sūtot pa pastu uz adresi: „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 · Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-23 Kontaktpersona: CV ar norādi „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” sūtīt uz info@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri