Valmieras Ziņas

VOC Atlētikas zāle piedāvā treniņus jauniešiem

Lasīšanas laiks: 2 min

Nost ar sēdēšanu pie datoriem vai viedierīcēm – laiks izkustēties! VOC Atlētikas zāle, novērojot jauniešu brīvā laika pavadīšanas tendences, piedāvā alternatīvu tiem, kuri nav atraduši savu sporta veidu – izglītojoši treniņi par disciplīnu, uzvedību trenažieru zālē un savas veselības uzlabošanu kopā ar treneri Artūru Jansonu.

Uz treniņiem tiek aicināti bērni un jaunieši no 12 līdz 18 gadu vecumam, kuriem ir radusies interese par savas fiziskās sagatavotības uzlabošanu vai treniņiem trenažieru zālē. Kopīgi tiks radīta izpratne par korektu uzvedību, disciplīnu un treniņiem trenažieru zālē, papildinot treniņus ar sarunām par pareizu uzturu pusaudžu periodā.

Treniņprogrammā ietilpst:

  • Trenažieru zāles apmeklējums kopā ar treneri
  • Treniņu metodikas apmācības
  • Veselībai droša un pareiza vingrinājumu tehnika
  • Bāzes vingrinājumi bez inventāra
  • Sportisko mērķu izvirzīšana un treniņu plāna sastādīšana
  • Izpratne par veselīgu uzturu jaunieša ikdienā

Treniņu maksa mēnesī: 40 EUR. Treniņi notiks divas reizes nedēļā, otrdienās un ceturtdienās, plkst.13:00, trenera Artūra Jansona vadībā, Vidzemes Olimpiskā centra Atlētikas zālē, Rīgas ielā 91, Valmierā.

Pirmais treniņš: 21.jūlijā. Pieteikšanās zvanot trenerim +371 26 141 823.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri