Valmieras Ziņas

Vidzemes Uzņēmēju dienās būs iespēja iepazīt Apes novadu

“Mazajam Apes novadam Vidzemes Uzņēmēju dienas ir būtisks solis, lai iepazīstinātu apkārtējos novadus ar sniegtajām iespējām, pakalpojumiem tieši šeit, pierobežā. Tas savukārt uzņēmējiem ļauj atrast jaunus sadarbības virzienus un kolēģus,” pastāstīja Apes novada domes projektu vadītāja Daiga Bojāre.

Neskatoties uz attālumu no attīstības centriem un no galvaspilsētas, mazajā novadā ir gan mežistrādes, gan kokapstrādes, kravu transporta pārvadājumu, gan lauksaimnieciskās ražošanas, tūrisma, zivsaimniecības, gan mazumtirdzniecības uzņēmumi, kuru piedāvātais pakalpojumu klāsts ir konkurētspējīgs Latvijā un ārpus robežām.

“Augstu vērtējam mūsu novada uzņēmējos mītošo neizmērojamo entuziasmu un vēlmi attīstīt ne tikai savu nozari un uzņēmumu, bet rūpēties arī par apkārtējo vidi un Apes novada attīstību kopumā,”

uzņēmējiem atzinību pauda Daiga Bojāre.

Šogad Vidzemes uzņēmēju dienās Apes novadu pārstāvēs Dina Meistere ar gaļas izstrādājumiem un Anda Sutugova ar rokdarbiem. Un, kā ikkatru gadu, arī šogad pašvaldība prezentēs SIA “Very Berry” ar dabīgajām sulām, morsiem, sīrupiem un ogu našķiem, SIA “TTR Company” ar metāla izstrādājumu paraugiem, Aiva Zīle ar tērpu līniju “ZĪLE”, senlietu privātmuzeju “Fazāni” ar ekskursiju piedāvājumu, Z/S “Kalnarušķi” atpūtas kompleksa piedāvājumu, SIA “Grūbe Hidro” ar naktsmītņu un banketu piedāvājumu, kā arī Dinas Semjonovas floristikas izstrādājumus.

“Esam pateicīgi ikvienam uzņēmējam, kurš ar sirdi un dvēseli mīl savu darbu, savu ģimeni, un vietu, kurā dzīvo. Latvijai simtgadē vēlam, lai visās Latvijas vietās darbojas un rosās tā, lai katram iedzīvotājām būtu mājīga un piederības veidojoša dzīves telpa, kurā mācīties, strādāt, daudzpusīgi pilnveidot zināšanas un iesaistīties dažādās sabiedriskās aktivitātēs,”

novēlēja pašvaldības pārstāve.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri