Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcas kolektīvam Medicīnas darbinieku dienā skan svētku koncerts

Jūnija mēneša trešajā svētdienā savus profesionālos svētkus svin mediķi. Vidzemes slimnīcā svinības tika ieskandinātas jau šodien.  Ar mērķi pateikt paldies mediķiem par rūpēm un pūlēm, izmeklējot un ārstējot pacientus, un palīdzot viņiem atgūt veselību šajā saspringtajā pandēmijas laikā, slimnīca dāvināja saviem darbiniekiem koncertu, kurā uzstājās populārā kantrimūzikas grupa “Apvedceļš”.

“Vidzemes slimnīcas administrācijas vārdā pateicos visam mūsu lielajam kolektīvam par izturību šajā grūtajā periodā. Izskatās, ka esam veiksmīgi pārvarējuši pirmo Covid vilni. Cerams, ka otrais vilnis, ja tāds vispār būs, nebūs vilnis, bet tāds mazs, mazs pūtieniņš. Vislielāko paldies gribu teikt tiem mediķiem, kuri atrodas frontes pirmajā līnijā – visai uzņemšanas nodaļas komandai, “Terapija 1” un “Terapija 2″ nodaļu personālam. Saku paldies absolūti visiem, jo frontes līnija iet cauri visām nodaļām. Jāsaka liels paldies arī pacientiem par izturību un sapratni, jo nebija viegli, mēs mācījāmies darot. Esmu pārliecināts, ka esam kļuvuši daudz zinošāki un stiprāki gan fiziski, gan emocionāli,” uzrunājot klātesošos, teica Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs.

Jau ziņots, ka ik gadu Vidzemes slimnīcā tiek atzīmēta Medicīnas darbinieku diena. Iepriekšējos trīs gadus tika rīkota svētku loterija, kurā ikvienam šajā dienā strādājošajam medicīnas darbiniekam bija iespēja izvilkt savu pilno lozi. Balvas loterijai sarūpēja ne tikai Vidzemes slimnīca, bet arī uzrunātie vietējās kopienas pārstāvji, pavisam 13 Valmieras un Valkas uzņēmumi un iestādes, kuri vēlējās pateikties mediķiem par viņu ikdienas darbu un rūpēm. Taču šogad loterijas rīkošana slimnīcas telpās pandēmijas laikā ieviesto ierobežojumu dēļ nebija iespējama. Ar balvu sagādāšana ekonomiskās krīzes apstākļos ir visai apgrūtinoša. Tādēļ Vidzemes slimnīcas vadība nolēma sveikt kolektīvu ar koncertu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju 8332 01 MĒS PIEDĀVĀJAM: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no 1200 Eur mēnesī; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana. DARBA PIENĀKUMI: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  PRASĪBAS: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība ; C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods; Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam sūtīt e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv līdz 2021. 31.janvārim Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos piedāvājumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-31 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Aicinām pievienoties Valmieras SOS Bērnu ciematu komandai: SOS AUDŽUMAMMAS ASISTENTI/U (aukli) (uz nepilnu darba slodzi) Galvenie darba pienākumi: Aicinām atsaukties kandidātus ar: Pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Priekšroka kandidātiem ar izglītību pedagoģijas, sociālā darba, medicīnas un/vai psiholoģijas jomā. Pieredzi komandas darbā ar pieaugušajiem. Prasmi organizēt ģimenes un mājas saimniecisko dzīvi. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: iespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā; profesionālu apmācību darbu uzsākot; labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 10.02.2021.personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. ar norādi Profesija: AUKLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-10 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri