Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcas ambulatoro pacientu drošībai un pakalpojuma pieejamībai

Lasīšanas laiks: 2 min

Lai nodrošinātu ambulatoro pakalpojumu pieejamību, lai iedzīvotāji varētu saņemt speciālista konsultāciju vai izmeklējumu, Vidzemes slimnīca no savas puses veikusi visus nepieciešamos priekšdarbus, ko paredz valstī noteiktie pulcēšanās ierobežojumi. Tagad aicinām savus apmeklētājus uz sapratni un sadarbošanos, atgādinot par to ievērošanu.

Darbs poliklīnikas reģistratūrā organizēts tā, ka rindu nav un apmeklētāji tiek apkalpoti vidēji 3-4 minūtēs. Tāpēc nav jācenšas uz izmeklējumu vai konsultāciju ierasties stundu vai vēl agrāk, un gaidīt kaut kur reģistratūras foajē. Reģistratore tāpat apkalpos vien 15-20 minūtes pirms izmeklējuma vai vizītes, lai neveidotos drūzma pie ārsta kabineta durvīm. Arī ārsts pieņems tikai nozīmētajā laikā, jo spēkā ir pieraksts ar citiem pacientiem.

Apkalpošanu būtiski paātrina apzinīgie pacienti, kuri ierodas ar sagatavotu nosūtījumu un personu apliecinošu dokumentu, kā arī zina, kā apmaksās pakalpojumu – skaidrā naudā vai ar karti.

Aicinām būt atbildīgiem par savu un citu veselību un drošību – slimnīcas telpās ievērot 2 m distancēšanos, uz izmeklējumu vai vizīti pēc iespējas ierasties vienam, bez pavadošām personām, dezinficēt rokas un visu uzturēšanās laiku valkāt sejas masku.

Noderīgi:

Tikai kopā mēs varam nodrošināt un saglabāt ambulatoro pakalpojumu pieejamību!

Mūsu partneri