Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcai – trešais ZELTS Ilgtspējas indeksā

Lasīšanas laiks: 2 min

Vidzemes slimnīca saņēmusi ZELTA kategoriju  2022. gada uzņēmumu pašnovērtējumā Ilgtspējas indekss, kurā tika vērtēti sasniegumi piecās galvenajās darbības jomās: stratēģija, sabiedrība, darba vide, tirgus attiecības un vide, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

 “Tā ir papildu dāvana Medicīnas darbinieku dienā”, apbalvojumu komentē Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, “un trešais zelta novērtējums apliecina, ka ejam pareizajā virzienā, plānojot un realizējot uzņēmuma attīstību. Esam izvirzījuši uzņēmuma ilgtspējīgas attīstības stratēģiskos mērķus un cenšamies mērķtiecīgi tos sasniegt, pildot  mūsu misiju: drošākais atbalsts jūsu veselībai Vidzemē!

Iznāk atkārtoties sakot, ka šim zeltam ir ļoti augsta raudze – jo atkal tika vērtēts gads, ko vadījām pandēmijas ēnā un slimnīcām īpaši sarežģītos apstākļos. Bet apbalvojums apliecina Vidzemes slimnīcas plānveida izaugsmi un lietu kārtību, kas palīdz nestandarta situācijās un kas vajadzīga mums un kopumā visai sabiedrībai.

Par atzinību liels paldies visai mūsu darbinieku komandai – par izturību, par darba sparu, par spēju mobilizēties un spēku smagi ilgstoši strādāt!”

Ilgtspējas indeksā, ko organizē Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība, Vidzemes slimnīca piedalījās 12. reizi, piecas reizes iegūstot Bronzas kategoriju, trīs reizes Sudraba kategoriju, tagad trešo reizi – Zelta kategoriju.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Namsaimnieks” aicina savā komandā kolēģi uz nenoteiktu laiku TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJU Galvenie darba pienākumi: • Vadīt un apkalpot traktortehniku • Uzturēt traktoru un tā iekārtas tehniskajā kārtībā • Veikt vispārējos ielu un ceļu uzturēšanas un labiekārtošanas darbus Prasības: • Vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība • Traktortehnikas vadītāja apliecība • Pieredze traktortehnikas vadīšanā un tehniskajā apkalpošanā • Fiziskā izturība un spēja strādāt komandā Piedāvājam: • Darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē • Pilnas slodzes darba laiku • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu • Pabalstu sistēmu dažādos nozīmīgos dzīves gadījumos • Bruto darba alga no EUR 1100 • Piemaksas par papildu/virsstundu un darbu svētku dienā Pieteikties līdz 2022.gada 24.augustam, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 64207300 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-24 Kontaktpersona: Valmieras Namsaimnieks Sūtīt CV uz namsaimnieks@v-nami.lv,

Mūsu partneri